Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   volant Logitech G25 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=569)

joshua 28.12.2006 17:09

já nevim asi n?kde d?lam za?áte?nickou chybu, ale n?jak nem?žu namapovat osu spojky v LFS. ve Windech jde, ale v LFS na ní neni ani sloupe?ek s osou (jako t?eba u brzdy, plynu a otá?ení) a mam v LFS nastavení požívat spojku na osu
edit: aha, dobrý už to mám
edit2: tak nemam :))

Vazli 28.12.2006 17:14

a mas tu spravnou osu prirazenou ke spojce?

joshua 28.12.2006 17:19

Quote:

Originally Posted by Vazli (Post 54254)
a mas tu spravnou osu prirazenou ke spojce?

práv? že mi p?i?adit nikam nejde. když ji zmá?knu ta se nic nehne v nastavení v t?ch osách

joshua 28.12.2006 20:06

problém je vy?ešen. byl asi n?jak špatn? nainstalovanej logitech profiler 5.0, vy?ešil to reinstal

magorik 4.1.2007 21:41

porazelo
 
tak sa pochvalim :-)

dnes moje G25 vypovedalo sluzbu

prave paddle funguje podla nalady :-)

takze si to rezem na plny kotol zo zatacky a sanzim sa radit hore a snazim a snazim a ono neradi trhnem volantom a zrazu uz radi :-) a tak to nahodne neradi
zaujimave ze smerom dole to nerobi nikdy tam to funguje

akurt ze som uz nasiel manika na logitech fore ktore mu robi to iste takze typujem ze to bude asi blby mikrospinac pod tou packou

takze som ho dnes zabalil ( stihol som prekliat logitech druhy krat,) neviem ci som uz stary na tetris ale chvilu trvalo kym som to dostal spet do povodnej skatule :-) (paroxne dfp ma vacsiu skatulu) tuna uz optimalizacia presiahla vsetky medze :-) mohli aspon nakreslit komix :-) pripadne popis

ze pedale tam dostanem jedine z medziplynom do trojky :-) na pake

az take strasne to nieje ale kusa som sa zapotil

akurat sa tesim na boj z veternymi mlynmi alias reklamacne odd. agemu :-)
dufam ze mi ho nejaky iqvac posle po mesiaci spet ze je dobry bo on ras stlacil packu v gamedevices a zatriaslo mu to z volantom ako z UFOM :-)
a este bude chciet peniaze za neopravnenu reklamaciu, uz teraz mi stupa tlak :-))) ale mozno to prebehne vsetko ok a do mesiaca budem vlastnikom plne funkcneho G25

zatial cau a mozno ozbijam suseda o DFP ci vyhrabem nejake zaprasene MOMO a ukazem sa v lige :-)

dravgunov 29.1.2007 15:46

m?žu se zeptat n?koho kdo má G25 delší dobu v jakým stavu je k?že na volantu ?

Woodbine 29.1.2007 16:27

Ve stejným jako byla p?i vybalení z krabice.

Dagger 29.1.2007 16:31

Quote:

Originally Posted by dravgunov (Post 56089)
m?žu se zeptat n?koho kdo má G25 delší dobu v jakým stavu je k?že na volantu ?

Delší dobu? Je to docela novinka, ale vypadá stejn?.:)
Teda když smetu prach.:-)

Slid3rgas 29.1.2007 21:37

Kdyby jste nekdo chtel G25 prodat mel bych zajem:)

Woodbine 29.1.2007 22:07

Necht?j, dneska mi ta svi?a p?i krosu skoro zlomila palec pravý ruky... :ouch: D?vod - pro moje tlapky malá vzdálenost mezi v?ncem volantu a pádlama. Další v?c, co m? trochu mrzí, je dost tenkej v?nec, DFP nebo Momo jsou na tom líp. No a poslední jsou ty pazvuky p?i rychlým otá?ení volantem, nap?. kontra p?i smyku. Asi se budu muset uchýlit k n?jakým DIY praktikám... :scratchchin:

Woyta 29.1.2007 23:21

Volat vymenis za nejakej levnej tuzingovej :D a na vrceni si zvyknes. Me u DFP nevadi protoze jsem zazranej do hry tohle jde uz mimo me.

SimiCZ 30.1.2007 13:58

G25 (problém)
 
Ahoj fandové dobrého ná?iní.

Mám tenhle super volant od vánoc (prémije padly :o ) je to dost dobrý i když se p?ikláním k názoru že mohl být masivn?jší v?nec a ?azení trochu dál ,ale jinak super.
Bohužel mám problém s externí konzolí ,p?i p?epnutí na sekveci mi tak?ka z?stává viset tah k sob? (chceteli dol?) nevím jestli je to normální (asi ne) ,ale dost mi to vadí asi budu reklamovat cht?l jsem tam mít r?????u a nejde to je furt zakouslá mrcha poradí n?kdo PROSÍÍÍÍÍÍM????.
:banghead:

Dagger 30.1.2007 20:35

Quote:

Originally Posted by SimiCZ (Post 56144)
Ahoj fandové dobrého ná?iní.

Mám tenhle super volant od vánoc (prémije padly :o ) je to dost dobrý i když se p?ikláním k názoru že mohl být masivn?jší v?nec a ?azení trochu dál ,ale jinak super.
Bohužel mám problém s externí konzolí ,p?i p?epnutí na sekveci mi tak?ka z?stává viset tah k sob? (chceteli dol?) nevím jestli je to normální (asi ne) ,ale dost mi to vadí asi budu reklamovat cht?l jsem tam mít r?????u a nejde to je furt zakouslá mrcha poradí n?kdo PROSÍÍÍÍÍÍM????.
:banghead:

Když p?epínáš na sekven?ní fofrklacek, tak páku musíš nejd?ív zatla?it dol?, jako když ?adíš zpáte?ku. Jinak ti leze "k sob?" a p?epína? na sekvenci/H ?azení, nedop?epneš zcela. P?i p?epínání zp?t ze sekvence na H bez zatla?ení "leze" zase nahoru. Ale pokud ti to d?lá i se zatla?enou pákou, tak je chyba v HW. Stejn? nechápu jak jsi cht?l docílit ru?ky - stejn? by byla naximáln? digitální(tla?ítkovitá) a nikoliv analagová, jako mám p?ed barákem v aut?. A ?adit zase ?udlikama...:banghead:

SimiCZ 31.1.2007 08:09

Quote:

Originally Posted by Dagger (Post 56199)
Když p?epínáš na sekven?ní fofrklacek, tak páku musíš nejd?ív zatla?it dol?, jako když ?adíš zpáte?ku. Jinak ti leze "k sob?" a p?epína? na sekvenci/H ?azení, nedop?epneš zcela. P?i p?epínání zp?t ze sekvence na H bez zatla?ení "leze" zase nahoru. Ale pokud ti to d?lá i se zatla?enou pákou, tak je chyba v HW. Stejn? nechápu jak jsi cht?l docílit ru?ky - stejn? by byla naximáln? digitální(tla?ítkovitá) a nikoliv analagová, jako mám p?ed barákem v aut?. A ?adit zase ?udlikama...:banghead:


Práv? že to d?lá po zamá?knutí fofrklacku a p?epnutí asi chyba :banghead:

MCz killman 15.2.2007 12:40

Divný zvuk
 
zdravim, me u G25 zacal pri otaceni(jen malinko,kdyz tocim) vychazet takovej divnej zvuk,jakoby piskani, jako by ty prevody jeli na sucho, Nejsem sám komu to d?lá ten zvuk, leze to na nervy :) jediny reseni asi bude volant rozebrat a maznout prevody :)

jet 15.2.2007 13:08

radsi mi ho dej, nez ho uplne znicis...

MCz killman 15.2.2007 13:33

Quote:

Originally Posted by jet (Post 57479)
radsi mi ho dej, nez ho uplne znicis...

dám ti microsoft sidewinder ten prvni bez FF ,bez pedalu ;)

SimiCZ 19.2.2007 17:22

Reklamace G25
 
Tak jsem dnes poslal G25 na reklamaci :( ,uvidíme jak se dodavatel pochlapí, jak bude rychlej.;) bohužel musím tedy op?t použít Wingman formula FF GP ,vrže,sk?ípe ale musí vydržet.

rostreet 19.2.2007 17:59

Quote:

Originally Posted by SimiCZ (Post 57890)
Tak jsem dnes poslal G25 na reklamaci :( ,uvidíme jak se dodavatel pochlapí, jak bude rychlej.;) bohužel musím tedy op?t použít Wingman formula FF GP ,vrže,sk?ípe ale musí vydržet.

moje prihoda:
v patek jsem ho koupil druhy den v sobotu reklamoval a v utery jsem mel novej kus...
ten zatim funguje bez problemu

Dagger 19.2.2007 22:10

Dagger
 
Za?ínám mít strach. M? zatim funguje dob?e, nevim, asi 3-4 m?síce ho používám. M?žete sem n?kdo taky napsat, že vám funguje, nebo mám št?stí zatim jen já.:eclipsee_steering::eclipsee_steering_h:faint:: fence::fap::geezer::hbomb::jawdrop::bananadead2:


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.