Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   volant Logitech G25 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=569)

Woyta 21.2.2007 06:55

Quote:

Originally Posted by ThorR (Post 58140)
Tak o tom teda nic nevím, v programu si m?žeš nastavovat sílu FF ale že by m?lo "2 polohy" .... V programu se dá akorát p?epínat o kolik stup?? se má otá?et.

Edit: Myslím DFP

U meho DFP s i silu nastavuju v ovladacich a jeste na volantu. (U volantu kombinaci Select + R + Left Padle)

Dagger 21.2.2007 17:13

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 58147)
V profileru/ovlada?ích si nastav sílu ff na 100 %, zbytek pak dola? p?ímo v LFS, m?l by sis tam vysta?it s rozsahem ~ 20 - 50 % podle auta a setu.

To? jsem ud?lal. P?išel jsem na to, že bych nejspíš pot?eboval zesílit FF pouze efekt?, jako jsou "p?elety" obrubník?. A to v LFS asi nejde, teda alespo? normáln? v menu ne.

Dagger 21.2.2007 19:39

Dagger
 
Au, a vracim zase zp?t na 80%, nechci mít zán?t šlach.:Kick_Can_emoticon:

Woodbine 21.2.2007 20:13

Používej v LFS magický klávesy < a > a tvoje šlachy nedoznají žádný újmy. Imho když si ff v ovlada?ích nastavíš na 80 %, je to jako kdybys píchnul sluchadla do zesíku ztlumenýho na málo a snažil se hlasitost dohnat kole?kem na kablíku od sluchadel. Snad to takhle opravdu funguje, kdyžtak m? n?kdo technicky zdatn?jší opraví.

Dagger 21.2.2007 20:39

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 58222)
Používej v LFS magický klávesy < a > a tvoje šlachy nedoznají žádný újmy. Imho když si ff v ovlada?ích nastavíš na 80 %, je to jako kdybys píchnul sluchadla do zesíku ztlumenýho na málo a snažil se hlasitost dohnat kole?kem na kablíku od sluchadel. Snad to takhle opravdu funguje, kdyžtak m? n?kdo technicky zdatn?jší opraví.

Ale jo, taky bych to takhle chápal, ale ve h?e jsem si magickou klávesou < nastavil 20 a i to bylo moc.:banghead:

Pablo 21.2.2007 20:50

Jenže ono to imo tak upln? není. To nastavení v ovlada?ích ur?uje max sílu, tj. sílu jakou to bude cukat, když v LFS dáš 100%. V praxi je jedno, jestli dáš 100% v ovlada?ích a 25% ve h?e nebo 50% v ovlada?ích a 50% ve h?e, ale už není jedno, jestli se díky 100% v ovlada?ích musíš pohybovat v rozmezí (schváln? p?eženu) 0-10 tj. máš 10 krok? a nebo si dáš 50% a v LFS máš 0-20 tj. 20 krok?.
Já mám v ovlada?ích tuším 60% a v LFS 20-80 podle auta, navíc radím nasekat si ty ff do script? k aut?m, nemusí se to potom p?enastavovat, zvolím auto a hned mám ff jaký mi u n?j sedí.

Woodbine 21.2.2007 22:15

Takže ta moje konspira?ní teorie byla vlastn? obrácená? Tzn. (když to p?eženu) ideální by bylo mít v LFS ff na 100 % a regulovat to v ovlada?ích? A nebo je to úpln? jinak a v tom p?ípad? už jsem z toho jelen... :)

zipper 21.2.2007 22:39

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 58235)
Takže ta moje konspira?ní teorie byla vlastn? obrácená? Tzn. (když to p?eženu) ideální by bylo mít v LFS ff na 100 % a regulovat to v ovlada?ích? A nebo je to úpln? jinak a v tom p?ípad? už jsem z toho jelen... :)

Regulovat v LFS, ale pro co nejjemn?jší krok nastavit v profileru tolik, aby 100% v LFS bylo max co kdy použiješ, tj mohl jsi využívat celou škálu 0-100% v LFS.

Dagger 22.2.2007 21:04

A je to nejlepší ?ešení.:thumbsup:


All times are GMT +2. The time now is 01:29.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.