Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   volant Logitech G25 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=569)

kapl.tom 11.5.2006 21:08

The limited-edition Logitech G25 Racing Wheel will be available in the U.S. and Europe beginning in October.

WiRuZik 13.5.2006 09:14

se divim, ze si tu jeste nikdo nestezoval, ze to ma malo tlacitek na volantu.. copak vam to staci? :(

Tairo 14.5.2006 00:36

na dfp jich mam malo, co potom tohle...

Woodbine 16.5.2006 18:14

http://www.lfsforum.net/attachment.p...7&d=1147207247

Když tak koukám na ten obrázek, nem?lo by být sekven?ní ?azení obrácn?? Tzn. k sob? +, od sebe -? :thinking:

NEXT 16.5.2006 18:29

Quote:

Originally Posted by Woodbine
http://www.lfsforum.net/attachment.p...7&d=1147207247

Když tak koukám na ten obrázek, nem?lo by být sekven?ní ?azení obrácn?? Tzn. k sob? +, od sebe -? :thinking:

no nevim jak "oficialne" ale ja to mam a pouzivam a sem na to zvyklej tak ja je to na tom obrazku, tzn. od sebe + a k sobe - :)

Pablo 16.5.2006 19:20

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Když tak koukám na ten obrázek, nem?lo by být sekven?ní ?azení obrácn?? Tzn. k sob? +, od sebe -? :thinking:

jj, zatím jsem to vid?l taky vždycky jak píšeš a nikdy by m? nenapadlo si to namapovat obrácen?, nevyhovovalo by m? to

Woodbine 16.5.2006 22:23

Tak prej se vyskytuje obojí typ ?azení. :o Když mrknete do n??eho sériovýho, co má automat s funkcí sekvence, tak to tam mají taky n?kdy prohozený. Ale m? teda p?ijde logi?t?jší to, co jsem napsal výš.

EDIT: Našel jsem názorný obrázky.

NEXT 16.5.2006 22:51

no tak pred chvili sem prisel z prace a vyzkousel sem si to na volantu a sem teda zmaten :D Vubec nevim a pekne jste me teda zblbli :) Coz takhle udelat malou anketu :) ?

EDIT: jo tak uz to mam, me vic vyhovuje kdyz si podrazuju k sobe :) Ale razeni mam radeji pod volantem.

Ondrejko 16.5.2006 23:06

wrc auta to maju myslim tak ze + je dopredu a - dozadu
predsa len je jednoduchsie tuknut do paky ako by sme ju stale museli chytit celou rukou, zovriet past, potiahnut k sebe, potom uvolnit zovretie paste, pustit paku a chytit volant :haha:

jet 16.5.2006 23:11

Quote:

Originally Posted by Ondrejko
wrc auta to maju myslim tak ze + je dopredu a - dozadu
predsa len je jednoduchsie tuknut do paky ako by sme ju stale museli chytit celou rukou, zovriet past, potiahnut k sebe, potom uvolnit zovretie paste, pustit paku a chytit volant :haha:

imo je potreba rychleji podrazovat nez radit nahoru -> podle me je taky vyhodnejsi mit + dolu a - nahoru

Woodbine 16.5.2006 23:22

Imo kam to ?lov?ka táhne p?i zrychlování? Dozadu -> + dozadu. Kam p?i zpomalování? Dop?edu -> - dop?edu. :)

EDIT:
Quote:

Originally Posted by NEXT
Ale razeni mam radeji pod volantem.

A + máš vpravo nebo vlevo? :D

Kid222 16.5.2006 23:25

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Imo kam to ?lov?ka táhne p?i zrychlování? Dozadu -> + dozadu. Kam p?i zpomalování? Dop?edu -> - dop?edu. :)

presne :up: :up: :)

P@cho 17.5.2006 04:40

Quote:

Originally Posted by jet
Quote:

Originally Posted by Ondrejko
wrc auta to maju myslim tak ze + je dopredu a - dozadu
predsa len je jednoduchsie tuknut do paky ako by sme ju stale museli chytit celou rukou, zovriet past, potiahnut k sebe, potom uvolnit zovretie paste, pustit paku a chytit volant :haha:

imo je potreba rychleji podrazovat nez radit nahoru -> podle me je taky vyhodnejsi mit + dolu a - nahoru

Presne ako piše Jet. Je to dane fyzikou, pri brzdeni ta to ?aha dopredu a preto je ?ahsie podradenie od seba a naopak. Asi som to napísal dobre :thinking:, ale v LFS je to jedno lebo pred monitorom sa maximálne naklá?am do strany. :craz: :D

Ondrejko 17.5.2006 08:45

Quote:

Originally Posted by P@cho
Quote:

Originally Posted by jet
Quote:

Originally Posted by Ondrejko
wrc auta to maju myslim tak ze + je dopredu a - dozadu
predsa len je jednoduchsie tuknut do paky ako by sme ju stale museli chytit celou rukou, zovriet past, potiahnut k sebe, potom uvolnit zovretie paste, pustit paku a chytit volant :haha:

imo je potreba rychleji podrazovat nez radit nahoru -> podle me je taky vyhodnejsi mit + dolu a - nahoru

Presne ako piše Jet. Je to dane fyzikou, pri brzdeni ta to ?aha dopredu a preto je ?ahsie podradenie od seba a naopak. Asi som to napísal dobre :thinking:, ale v LFS je to jedno lebo pred monitorom sa maximálne naklá?am do strany. :craz: :D

g-forces? ;)

NEXT 17.5.2006 14:12

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Imo kam to ?lov?ka táhne p?i zrychlování? Dozadu -> + dozadu. Kam p?i zpomalování? Dop?edu -> - dop?edu. :)

EDIT:
Quote:

Originally Posted by NEXT
Ale razeni mam radeji pod volantem.

A + máš vpravo nebo vlevo? :D

+ mam vpravo :) a - vlevo :D

No jinak sem nad tim vcera badal a to razeni od sebe/k sobe by me bylo asi jedno, ale takhle mam + od sebe protoze jedu dopredu a lip se mi podrazuje kdyz paku mackam k sobe, i kdyz by me ani neprekvapilo, ze kdybych sedl do auta se sekvenckou, tak ze dle fyziky bych si to asi mozna zmenil.. nevim :)

EDIT: puci mi nekdo takovy auto abych si to vyzkousel ;) :D ?

marlin 17.5.2006 23:05

takvoy mensi dodatek.... s Tou sekvenci to je na "fifinku" protze kazdy vyrobce si to dela jak chce, a kdo se v tom ma potom vyznat, natoz pak jezdit.... ze

NEXT 18.5.2006 11:37

Quote:

Originally Posted by marlin
takvoy mensi dodatek.... s Tou sekvenci to je na "fifinku" protze kazdy vyrobce si to dela jak chce, a kdo se v tom ma potom vyznat, natoz pak jezdit.... ze

no jo, ale tak si v aute das Options -> Controls a zmenis si to ne ;) ?

AdamCZ 23.5.2006 18:03

Tady jsem nasel na RSC foru dalsi fotky:
http://forum.rscnet.org/showthread.php?p=3021227
________
Toyota motor manufacturing texas

dravgunov 25.5.2006 17:50

no p?kný to je, ale když mám MOMO force tak asi p?echázet ani nebudu i když spojka láká ) p?ešel bych jedin? když bych m?l MOMO racing force

Kada 8.7.2006 14:36

Diky Kamilovi ze shoutboxu jsem objevil tuhle zajimavou nabidku.


All times are GMT +2. The time now is 03:04.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.