Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Sun Force cup (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=786)

Krpas 9.9.2006 16:01

Bohuzel se nedostavim kamarad ma rozlucku se svobodou coz si myslim je padny duvod :D

Tommy V. 12.9.2006 12:29

1 Attachment(s)
muehehe, uz se tesim jak male decko:))
pro tvorbu videi by se mohlo hodit mit tady vsechny skiny v trochu vetsim nez 512x512,
takze pridavam svuj ;)
2048x2048

duuku 18.9.2006 15:01

Replaye z 1. zavodu (sprint + long)

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/91...ar_7.15MB.html

Kid222 18.9.2006 15:30

1 Attachment(s)
Ja prihazuju vysledek kvaldy, pac to byla vazne tesnotka. :-)

Itar 18.9.2006 15:47

Quote:

Originally Posted by Kid222
Ja prihazuju vysledek kvaldy, pac to byla vazne tesnotka. :-)

Jj, výsledky kvali už jsou nahozené, ostatní p?idám, až Tomcat sprovozní p?idávání výsledk? ro odstupy. Tj. n?kdy b?hem týdne

Harad 18.9.2006 16:08

Rixxi v tomto zavode asi zastupoval za jeta :)

zipper 18.9.2006 19:06

Mno, co vím a pamatuju si, tak výsledky jdou zobrazit bu? p?es odstupy, tak s celkovými ?asy, jen je t?eba n?co zm?nit v nastavení. Aspo? myslím, že to šlo ;)

Itar 18.9.2006 19:26

Quote:

Originally Posted by zipper
Mno, co vím a pamatuju si, tak výsledky jdou zobrazit bu? p?es odstupy, tak s celkovými ?asy, jen je t?eba n?co zm?nit v nastavení. Aspo? myslím, že to šlo ;)

Jj, už jsem na to p?išel, výsledky jsou nahozeny :)

Itar 18.9.2006 21:10

Výsledky protest? jsou na hlavní stránce pohár?... Jeden trest za nevhodný chat, jeden trest za nehodu a jeden trest (distanc na jeden závod) za více havárií a ohrožování závodu svým lagováním.

zipper 18.9.2006 21:36

btw cht?l bych ješt? jednou pod?kovat za fajn závody a p?i té p?íležitosti požádat Martina, aby p?i tlaku na jezdce do n?j nenarážel. Ono to sice vypadá nevinn?, ale jen do prvního lagu, po kterém by oba jezdci let?li pekn? daleko... Martin mi p?išel v n?kolika závodech (hlavn? p?i tréninku na SFC, ale i v SFC) ob?as zbyte?n? agresivní, nic proti n?mu. Ale je mi jasné, že já mám ur?it? taky ob?as trochu úlety a do n?koho ?uknu trochu tvrdším zp?sobem (uv?dumuju si jedno ?uknutí v T3, holt ta šotolina držela málo, však sem si namlel ve sprintu p?kn? hubu, teda kolo :) ), takže se tímto zárove? omlouvám za všechny drobné kontakty. V p?íštím race budu psát sry, neb již vím, že to se smí ;)

Muzzy 19.9.2006 15:12

Quote:

Originally Posted by Harad
Rixxi v tomto zavode asi zastupoval za jeta :)

:)

Itar 19.9.2006 19:06

Sun Force Cup Intro video: http://video.google.com/videoplay?do...87608306280768

WiRuZik 20.9.2006 00:59

ja pridavam svuj skin, pro potreby screenu, videi a tak podobne.. :)

http://img228.imageshack.us/img228/4...ufonmi3.th.jpg

Itar 15.10.2006 15:51

3. Závod se p?esouvá na zít?ek z d?vodu výpadku elekt?iny na území admina.

zipper 15.10.2006 16:14

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 49356)
3. Závod se p?esouvá na zít?ek z d?vodu výpadku elekt?iny na území admina.

Hm, paráda, zítra odjíždím do pos**** Prahy, takže nejedu... To pot?ší...

EDIT: není možné, aby admina d?lal prost? n?kdo jiný? Prost? se mi nelíbí, že se 4 hodiny p?ed závodem dozvím, že se p?esouvá... A d?lat admina celkem rozumným lidem co jedou zvládne nejmí? každý t?etí z p?ihlášených :-/

SIR 15.10.2006 18:55

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 49357)
Hm, paráda, zítra odjíždím do pos**** Prahy, takže nejedu... To pot?ší...

EDIT: není možné, aby admina d?lal prost? n?kdo jiný? Prost? se mi nelíbí, že se 4 hodiny p?ed závodem dozvím, že se p?esouvá... A d?lat admina celkem rozumným lidem co jedou zvládne nejmí? každý t?etí z p?ihlášených :-/

naprosto souhlasim, celkem blbej vtip. prijdu domu v pul 7 natesenej na zavod a prectu si tohle :mad:

zipper 22.10.2006 21:34

Pár dojm? ze 3. závodu na SO Classic...

Quali:
Celkov? nic moc ze za?átku, pak za?al vypadávat ff a vypojovat na rovince kábl od adaptéru a zase zapojovat není zrovna praktické :) Nakonec ale v kole, kdy se to op?t posralo, sem zajel 5. místo a to mi z?stalo až do startu. Pohoda, spokojenost.

Sprint:
Konec vícemén? po T1, kdy m? sundal Itar. Jak m? tak dojížd?l, bleskalo mi hlavou, že ho nepustím a budu hodn? agresivní :) Asi m? ?etl myšlenky a tak m? pro jistotu poslal ve t?etím kole do zdi. Možná oby?ejná závodní nehoda bez viníka, možná ne, nechám na rozhod?ích. Každopádn? sem to ve 3. kole zabalil.

Long:
Start ze druhé pozice. V lag startu sem si nacvi?il, jak se dostat na 1. místo a v ostrým sem to realizoval. Solidní jízda, 13 kol sem jezdil p?ed Itarem, ob?as to stáhl, ob?as sem to natáhl, rozdíl po?ád kolem 0.75s. N?kdy kolem 5. kola se mi ze stropu za?al p?ed monitor snášet pavouk, našt?stí mamka p?išla pohotov? a odd?lala ho. Sice sem zajel ot?esný 1:03.50, ale mohlo to být horší. Za?al nás dojížd?t SIR a já sem doufal, že se s Itarem budou vzájemn? zdržovat a já jim ujedu. Od 12. kola sem brzdil já oba dva :) Plány zas jednou nevyšly. Tou dobou sem za sebou m?l svoje parádní PB. No a ve 14. kole sem to v šikan? op?el po?ádn? o ze?. Propad na 4. místo a za mnou Harad. S tím to byly p?kné souboje, hlavn? když sem zajížd?l t?sn? u svého ?erstvého PB a Harad m? jen tak z nudy hodn? stahoval... Nakonec to skon?ilo útokem, nenechal sem mu vnit?ní stranu a tla?il ho na vn?jšek. P?i bržd?ní do T1 se mu na obrníku zablokovaly kola a já m?l n?co p?es sekundu k dobu. Pak sem si ho hlídal, vždycky když m? dojel, n?jak to našt?stí pokonil. V posledním kole sem se tak radoval, že v poslední zatá?ce sem se nechal mírn? vynést a Harad se na m? nalepil. Našt?stí sem 4. místo uhájil, o 6 setin sekundy. Celková spokojenost je fajn, je to m?j nejlepší výsledek. T?ším se na další závod, kde nebudou zdi a já chci kone?n? vyhrát :D

Harad 22.10.2006 21:52

tak ked sa uz zacali pisat dojmy tu...

KVALI: 3. s casom 1.02.40, pricom kolo po skonceni kvalifikacie som mal asi o 0.2 sekundy lepsie :(

SPRINT: V t1 som si bez problemov udrzal 3. miesto, sikanu som presiel preistotu pomalsie a startil som kontakt so SIRom a s rixxim. SIR o par kol neskor vinou servera nevybral sikanu a prepadol sa na 3. miesto. Ja som sa snazil dohnat rixxiho,parkrat sa mi to podarilo ale nie az na utok...V poslednom kole na mna SIR stracal cez 1.5 sekundy,tak som sa rozhodol risknut prejazd sikanou, lebo som bol hned za rixxim...keby to vyslo,tak ho predbehnem mozno na rovinke, mozno az v poslednej zatacke, mozno vobec :). Ale nevyslo to,tak som to napalil do zvodidiel,prepad na 3. miesto.

LONG: Kvoli par koliziam ostatnych jazdcov, kvoli ktorym som musel vyrazne spomalit som stratil kontakt so SIRom a s Rixxim. Snazil som sa dohnat prvu stvoricu jazdcov, ale jazdit sam nieje to najlepsie,tak som parkrat nieco pokazil. Potom sa ku mne priblizil zipper, tak som mal dovod zase pridat a zacal som ho dohanat... a ostatne uz opisal zipper :) 5.miesto

Celkom podareny vecer, dostal som sa na 3. miesto v hodnoteni jazdcov,skoda ze rally nebudem moct ist,lebo nebudem doma :(

SIR 22.10.2006 21:54

pisnu to teda taky i sem :)
kvali: nemoh sem se dostat do tempa, ale pak jsem zajel slusnej cas, kterym jsem si zajistil pole

sprint: start z cela, ale lagnuti serveru v esicku zpusobilo podrbani svodidel mojim ufikem a propad na 3. misto, ke konci me nastesti harad "pustil", pac se musel polibit se svodidlama :D

long: mno start z posledni rady, ale postupne sem se propracovaval dopredu. kdyz jsem se dostal na 1. misto, zapnul jsem hl mode a dojel (nevim jak to muze jeta porad bavit, byla to nuda) :D

EDIT: nejmenovany anonym ze south city me poslal i jedno foto -> http://sir.nrg-racing.net/screeny/so1_sfc.jpg

RiXXi 23.10.2006 06:39

qval: Vitr (me) delal peknou neplechu, nemohl jsem zajet nejake solidnejsi kolo. Nakonec se nastesti podaril peknej cas, ktery urcitou dobu odolaval na 1. miste, bohuzel SiR si me nakonec dal -> 2.misto

sprint: V LAG startu jsem testoval utok na sira, ktery by mohl byt uspesny. Nicmene jsem v ostrym startu zaspal a bylo. Drzet se Sira bylo trosku horsi, protoze na me zezadu dejchal Harad a to ze hodne.
Harad chyboval a uz jsem mel tochu klidek. Dale projizdim sikanu a ejhle sir se tam pomalu belha do kopce. Takze nasledovalo predjeti a 1. misto ve sprintu.

long: Startu z poslednich pozic jsem uz zazil dost (v SFC vsechny long ). Start byl z me strany o5 hodne opatrny, nastesi jsem se do niceho nenamotal. Postupne jsem se dostaval dopredu, kde jsem se po potizich ostatnich dostal na 3. misto a zase jako minule za Itara . To byla silacka ho predjet- Zase jsem za nim krouzil takovou dobu a ze ta sikana byla tesne v zavesu za nim 2x nebezpecnejsi nez normalne! Nastesti jsem zadnou pusiknu svodidlum nedal. V 19. kole jsem byl 0.4s za itarem, ktery v T1 trosku narazil do zdi, cimz se zpomalil a ani nevim jak se to povedlo jsem ho pres sikanu predjel.
Ale ten Sir si to uz nekde vpredu uhanel . Takze 2. misto


All times are GMT +2. The time now is 06:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.