Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   lfs.sk je offline (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1892)

Ryko 29.5.2008 10:07

jj, tazke to chvilky preziva slovenky lfs web... inak ztotoznujem sa s meginovou reakciou...

Ondrejko 1.6.2008 22:20

myslel som, ze po tomto vikende uz bude web fungovat, kedze zodpovedny typek mal v MSN odkaz "cez vikend vsetko dokoncim" ... holt zasa ***** z toho

Itar 3.6.2008 15:53

A nebylo by tedy jednodušší prost? hostovat jinde? ;)

Kid222 3.6.2008 16:41

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 85634)
A nebylo by tedy jednodušší prost? hostovat jinde? ;)

Bylo, jenze u Antiku je to zrejme zadarmo. (protekce):)

Ondrejko 3.6.2008 17:41

jj, na ANTIKu to je zdarma. vlastnikom domeny liveforspeed.sk je tiez ANTIK

Kada 3.6.2008 18:52

To je takovej problem tam hodit misto indexu jednu statickou stranku "Na strance se pracuje, dekujeme za pochopeni" ?

Ondrejko 3.6.2008 18:58

nemam pristup na ftp a typek malokedy odpovie na odkazy co mu nechavam na msn

Branislav 20.6.2008 20:39

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 85642)
jj, na ANTIKu to je zdarma. vlastnikom domeny liveforspeed.sk je tiez ANTIK

ked ze to ma antik tak vies zistit ,zakolko by tu domenu vedel pustit?
Lebo toto je vazne ,uz strasne dlho je to OFFLINE a je to dost velka hamba !

Ondrejko 20.6.2008 20:45

myslim, ze by tu domenu nepredali. web sa opravuje, snad.

eraser007 20.6.2008 22:24

No pokial takymto sposobom poskytuju aj svoje sluzby, tak sa takymto telefonatom necudujem :D A nepomoze im ani Herkules... :D

RoBo_SK 10.8.2008 10:07

Quote:

Originally Posted by Jakub_mt (Post 84508)
co sa tyka samostatneho slovenskeho fora/webu, stojim si za nazorom, ze by sme mali mat svoje vlastne. Uz nazov tohoto fora a sice CZECHlfs hovori za vsetko. Pokial nebudeme mat svoje vlastne, opat skoncime ako klasicky Slovaci - chudacikovia, ktori nemaju ani vlastny LFS webik, ale musia byt uchyleni pod CZECHlfs...

a navyse, myslim ze ked sa nejaky Slovak dozvie o LFS, tak pre viac info skusi skor liveforspeed.sk ako czechlfs.net ;)


moj nazor...

Fakt sa možno neoplatí robi? ?alšie fórum ale potom by sa malo aspo? toto premenova? na SK/CZ a myslím si že by bol spokojný každy...;)

Hades 10.8.2008 10:35

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 89900)
potom by sa malo aspo? toto premenova? na SK/CZ a myslím si že by bol spokojný každy...;)

Tak to si nemyslím. :)

Vazli 10.8.2008 10:48

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 89900)
aspo? toto premenova? na SK/CZ a myslím si že by bol spokojný každy...;)

tak to asi fakt ne pac vono mas v linku czechlfs tak stoho jasne vyplyva ze je to CZ...

Kurt_Kombajn 10.8.2008 10:53

Ale hoši, to se tu nakonec snad ješt? budeme hádat o poml?ku, jako p?ed lety Vlado ? :D

RoBo_SK 10.8.2008 11:33

Dobre bol to len nápad ale keby mali ?eši a Slováci "spoji?" fórum tak by to malo ma? názov obidvoch... ina? mi to príde tak ako napísal Jakub_mt...

Tairo 10.8.2008 12:14

z mého pohledu je to ?eské fórum, ur?ené pro ?eské a slovenské jezdce LFS. Nevidím v tom nic pohoršujícího pro naše slovenské kolegy, všichni ?asto lezeme na r?zné zahrani?ní weby a ur?it? se tam necítíme nijak mén?cení. To bychom mohli za chvíli za?ít ?ešit, jestli je to pražské, mostecké, rožnovské, brn?ské, jablonecké, pelh?imovské, plze?ské a kdovíjaké ješt? fórum.

RoBo_SK 10.8.2008 12:23

Nie ja nehovorím že je da?o zle nie nie ale ke? sa da?o spája malo by to ma? názov obidvoch strán ale už to necham tak spravte ako uznáte za vhodné :)

Ondrejko 10.8.2008 12:45

kym nebol lfs.sk tak sme aj tak vsetci chodili na jedno forum lfs.cz a nikomu to nevadilo

Tairo 10.8.2008 12:58

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 89909)
Nie ja nehovorím že je da?o zle nie nie ale ke? sa da?o spája malo by to ma? názov obidvoch strán ale už to necham tak spravte ako uznáte za vhodné :)

to prave myslim, ze pokud by bylo nekde na webu uvedeno, ze je urcen pro ceske a slovenske jezdce, tak to urcite nikoho neurazi. Pod pojmem ceskoslovensky web si predstavim spolecne usili pri jeho tvorbe.

Ondrejko 12.9.2008 21:45

pisal som so sefom a povedal, ze mi skusi na buduci tyzden vybavit PC, aby som znova spojazdnil web lfs.sk
pokial ten web bude dobre fungovat, tak by nemal byt problem so sponzorovanim. to znamena, ze isto bude nejake forum a budeme tam riesit svoje vlastne zalezitosti. ci chcete alebo nie, budete tam musiet chodit :D

ps: bolo by fajn mat nejaky pekny hi-tech design na ten web (bude to robene v joomle, takze mozete zacat robit nejake graficke navrhy)


All times are GMT +2. The time now is 14:51.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.