Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Antik GT cup - diskusia, informacie (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2472)

P@cho 14.9.2009 12:23

Quote:

Originally Posted by Peppo (Post 109759)
A ?o takto preradit GT1 do GT2 trochu by sa spomalili a bolo by nas viac v GT2. Lebo GT2 do GT1 by bola pre 2-karov samovražda aspon na zadokolkach. A kedy bude nijaky skusobny server na treningy???

EE... uplne bude stacit ak sa obe skupiny spoja na jeden server, prekazat (zavadzat) si urcite nebudu.

Branislav 14.9.2009 16:14

ja som myslel ,ze od zaciatku bolo v plane GT1 a 2 na jednom serveri. Ale je mi to jedno ,ajtak budem lepsi nez atti :D

Pútnik 14.9.2009 16:54

Pokial pocet nahlasenych ludi neprekroci 32, tak pojdeme takmer stopercentne uz prvy pretek iba na jednom servery. Ak bude pretekarov nejakym zazrakom viac, tak prvy pretek bude na dvoch serveroch a neskor s klesajucou ucastou sa presunieme na jeden server.

vsn 14.9.2009 22:28

este bych dal stejny setup pro vsechny a bylo by to nej :) nebo najde se nejaka dobra duse co mi posle setup na prvni zavod na 45 minut? nasel jsem akorat na setupgridu kterej ma po peti kolech 150 stupnu na gumach :( a ?tyrkolky bych vyradil ... to patri na hory a do lesa stejne jako nafta do kamen ...

Megin 15.9.2009 08:18

Quote:

Originally Posted by vsn (Post 109779)
este bych dal stejny setup pro vsechny a bylo by to nej :) nebo najde se nejaka dobra duse co mi posle setup na prvni zavod na 45 minut? nasel jsem akorat na setupgridu kterej ma po peti kolech 150 stupnu na gumach :( a ?tyrkolky bych vyradil ... to patri na hory a do lesa stejne jako nafta do kamen ...

Najjednoduchsie je vymenit penu na R4-R3 a urcite ti to vydrzi.

sonyk 15.9.2009 09:35

jeste by se gumy dali prifouknout nebo uubrat odklony.

RoBo_SK 15.9.2009 11:39

Tréningový server: ANTIK S2 RACING #3
Heslo bude v priebehu d?a rozposlané všetkým prihláseným

vsn 15.9.2009 13:13

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 109785)
Najjednoduchsie je vymenit penu na R4-R3 a urcite ti to vydrzi.

no jo, jenze proc to pak je v endurance sekci? kdyz to vydrzi tri kola :(

chjo v tech setupech fakt plavu :(

Megin 15.9.2009 14:20

Quote:

Originally Posted by vsn (Post 109796)
no jo, jenze proc to pak je v endurance sekci? kdyz to vydrzi tri kola :(

chjo v tech setupech fakt plavu :(

Pretoze urcitym stylom jazdy to naozaj vydrzi :)

Peppo 15.9.2009 21:36

Quote:

Originally Posted by vsn (Post 109779)
este bych dal stejny setup pro vsechny a bylo by to nej :) nebo najde se nejaka dobra duse co mi posle setup na prvni zavod na 45 minut? nasel jsem akorat na setupgridu kterej ma po peti kolech 150 stupnu na gumach :( a ?tyrkolky bych vyradil ... to patri na hory a do lesa stejne jako nafta do kamen ...

A v ktorej ze si skupine??Keby si bol v GT2 tak mas s tym ovela mensie problemy lebo nejdes tak rychlo...

RoBo_SK 16.9.2009 21:32

-updade štartovnej listiny

P@cho 16.9.2009 22:10

Vyzera to pekne :). Teraz som pozeral na propozicie a neviem ako to bude s bodovanim ak budu teda triedy spolu na servery. Bez ohladu na triedu alebo kazda bude hodnotena (bodovana) zvlast. Napr: 25 jazdcov 15 GT1 a 10 GT2,
GT1 - 1.-14 bodov ....
GT2 - 1.- 9 bodov ....
alebo
GT1+2 - 1.- 24 bodov ....
Dik za vysvetlenie ;)

Megin 17.9.2009 07:43

[quote=P@cho;109869]Vyzera to pekne :). Teraz som pozeral na propozicie a neviem ako to bude s bodovanim ak budu teda triedy spolu na servery. Bez ohladu na triedu alebo kazda bude hodnotena (bodovana) zvlast. Napr: 25 jazdcov 15 GT1 a 10 GT2,
GT1 - 1.-14 bodov ....
GT2 - 1.- 9 bodov ....

:iagree: presne tak + bonusove body za 1. az 3. miesto

P@cho 17.9.2009 09:51

Dik, super :)

Klouczech 17.9.2009 10:48

Tak v real závodech (t?eba dovrchu) je normál bodovat t?ídy jednotliv? a potom po?adí absolutn? a je to.

Megin 18.9.2009 21:20

Dnes sme odoslali prvy mail kde najdete heslo k treningovemu serveru. Na serveri je nahrany aj layout ktory bude pouzity aj v preteku.

Taktiez je aktualizovany zoznam prihlasenych.

Ujistite sa ze mate spravny LFS Nick pretoze insim bude nielen v kvalifikacii ale i v preteku kontrolovat podla LFS Nicku jazdcov.

Napr.:
Nick Vladimíra Vakarova sa neda najst na LFSWorlde. Na mail nereagujes, tak tu na fore mas poslednu sancu na napravu ;)

Gepas 19.9.2009 20:49

je moznost jet na divokou kartu? treba 2, 3 zavody?

RoBo_SK 19.9.2009 20:55

V prvom preteku ur?ite nie a uvidí sa podla ucasti v dalsich pretekoch

Megin 19.9.2009 22:47

Skusobny chod kvalifikacneho serveru s insimom.
 
Kvalifikacny server: ANTIK S2 Racing #1
Heslo: xxx (najdete si ho v mailoch)

Na serveri ANTIK S2 Racing #1 je spusteny na skusku kvalifikacny insim. Je potrebne aby si kazdy prihlaseny odkontroloval ci sa mu da pripojit. Pri jazdcoch v GT2 triede bude program vyzadovat pouzitie restriktora. (FXR - 35%)

Pri vstupe na server sa vypise:
najlepsi cas pripojeneho pretekara (vidi to len on) Your bestlap time: xx:xx.xxx
a
cas zostavajuci do konca kvalifikacie: Your time to finish quali: xx:xx.xxx

Pri prejazde cielom medzi kolami uz bude program vypisovat len cas do konca kvalifikacie.


Az sa nahodou stane, ze tieto pravidelne spravy nebude insim vypisovat treba to nahlasit, ci uz cez forum, alebo mailom. Takztiez az insim bude vypisovat zle udaje.


UPOZORNENIE:

1, Cas do konca kvalifikacie sa odpocitava uz pri pripojeni na server, cize aj v specte. Po odpojeni sa odpocet zastavi a znova sa spusti pri opatovnom pripojeni.

2, V pripade najrychlejsieho kola, ktore nebude ukoncene pred koncom kvalifikacie, toto kolo nebude ratane do vysledkov.

---------------------------------------------------------------
Vzhladom na datum a pocet prihlasenych sme sa v realizacnom time rozhodli o startovani GT1 i GT2 triedy na jednom serveri. Preto pozastavujeme prijem prihlasok. (budeme dalsich prihlasenych evidovat ako nahradnikov).

Scud a Fast Jarda, od ktorych prisla prihlaska dnes su zaradeni ako nahradnici a do startovej listiny budu zaradeni podla poctu pretekarov na kvalifikacnom serveri - najneskor vikend pred pretekom. Vzadom na 'odpad', ktory byva medzi prihlasenymi je sanca stale velka.

martin.jrk 20.9.2009 11:35

Ahoj dnes jsem zkusil zkušební kval. server jenze se me nejde p?ipojit. Normáln? probíhá na?ítáni serveru, trate, ale kdyz uz se má objevit server tak me to napíše :
Your best lap time:
Your time to finish quali:
(tak jak má, ale pak hned)
Ztraceno p?ipojení k hostitelskému serveru

lfs nick : mr.jrk


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.