Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Média (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=17)
-   -   LFS Videa (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=69)

Pablo 2.10.2005 13:53

Pokud potrebujete z replaye pri tvorbe videa odstranit chat, nastavte si v cfg.txt "MPR Message Block" na 1. Pak si to ale nezapomente vratit na 0 pokud chcete jeste nekdy chat videt :)

jet 2.10.2005 15:42

Quote:

Originally Posted by Pablo
Pokud potrebujete z replaye pri tvorbe videa odstranit chat, nastavte si v cfg.txt "MPR Message Block" na 1. Pak si to ale nezapomente vratit na 0 pokud chcete jeste nekdy chat videt :)

lol to jde? :) a jdou taky odstranit ty systemovy message?

Michelin 2.10.2005 15:44

to me zajima.... :)

Pablo 2.10.2005 16:27

No asi to funguje kdyz to pisu, ne? ^^
Buhuzel systemovy messages zustavaj, ty podle me odstranit nejdou, ale tech je proti kecani minimum..

A mrknte na posledni post na strane 4 kdo prehlidnul

DoN 5.10.2005 18:53

takova blbost....

http://don.vn.cz/temp/lfs/slowmotion.avi

Tairo 5.10.2005 19:07

Quote:

Originally Posted by DoN

no to je parada, to budu poustet jako ukazku fyziky v lfs :) Nadherne je tam videt prace tlumicu, setrvacnosti a celkove dynamiky vozu.

Pablo 5.10.2005 22:12

Quote:

Originally Posted by DoN

:bow:
mam lfs videa rozdeleny do adresaru a v adresari "best" jsou 3 - prave pribylo ctvrty.. (z asi 120 co mam)

Michelin 5.10.2005 23:55

:drop: no tak tohle je fakt vyborny :bow: vypada to jak nejaky ofiko video prezentace LFS fakt moc pekny ( ta plynulost me na tom zarazi nejvic ) :)

jet 5.10.2005 23:57

no, trochu se to skube :)

Michelin 6.10.2005 08:17

Quote:

Originally Posted by jet
no, trochu se to skube :)

ty aby ses neozval :baloons:

SpeeD 11.10.2005 21:20

hodne narychlo sem sestrihal sraz v Moste. zrovna ho uploaduji a chvilku to bude trvat. jakmile se to dokonci tak dam vedet
ma to 5min 18sec - 45mb link
doufam ze od zitrka zacne na sestrihu pracovat Jet a dockame se neceho poradneho ;)

EDIT: Upload dokoncen!!!

RAYfighter 12.10.2005 08:40

Quote:

Originally Posted by SpeeD
hodne narychlo sem sestrihal sraz v Moste. ...

...doufam ze od zitrka zacne na sestrihu pracovat Jet a dockame se neceho poradneho ;)

Pravdupovediac som cakal ze uvidim viac LFS ludi odtialto, a menej zavodov, tie si mozem pozriet v telke. Jedine co by som si z realnych pretekov fakt pozrel je Jardier. :D

SpeeD 12.10.2005 09:33

Quote:

Originally Posted by RAYfighter
Quote:

Originally Posted by SpeeD
hodne narychlo sem sestrihal sraz v Moste. ...

...doufam ze od zitrka zacne na sestrihu pracovat Jet a dockame se neceho poradneho ;)

Pravdupovediac som cakal ze uvidim viac LFS ludi odtialto, a menej zavodov, tie si mozem pozriet v telke. Jedine co by som si z realnych pretekov fakt pozrel je Jardier. :D

Od toho jsou fotky :)

Pablo 12.10.2005 09:38

Video je dobry az na tu uchylnou "hudbu" v prvni casti - ale to je vec nazoru ;)

RAYfighter 12.10.2005 12:29

Quote:

Originally Posted by SpeeD
Quote:

Originally Posted by RAYfighter
Quote:

Originally Posted by SpeeD
hodne narychlo sem sestrihal sraz v Moste. ...

...doufam ze od zitrka zacne na sestrihu pracovat Jet a dockame se neceho poradneho ;)

Pravdupovediac som cakal ze uvidim viac LFS ludi odtialto, a menej zavodov, tie si mozem pozriet v telke. Jedine co by som si z realnych pretekov fakt pozrel je Jardier. :D

Od toho jsou fotky :)

Kde?

Mark Novys 12.10.2005 12:53

Quote:

Originally Posted by RAYfighter
Quote:

Originally Posted by SpeeD
Quote:

Originally Posted by RAYfighter
Quote:

Originally Posted by SpeeD
hodne narychlo sem sestrihal sraz v Moste. ...

...doufam ze od zitrka zacne na sestrihu pracovat Jet a dockame se neceho poradneho ;)

Pravdupovediac som cakal ze uvidim viac LFS ludi odtialto, a menej zavodov, tie si mozem pozriet v telke. Jedine co by som si z realnych pretekov fakt pozrel je Jardier. :D

Od toho jsou fotky :)

Kde?

Treba tady : http://jaluvka.m-zone.cz/fotky/lfs_sraz/index.html

SpeeD 12.10.2005 16:59

T?eba :)
a další fotky mužete najít na threadu

SpeeD 12.10.2005 17:03

Video v troska lepsi kvalite naleznete taky na link

dravgunov 13.10.2005 01:43

http://jaluvka.m-zone.cz/fotky/lfs_sraz/img095.jpeg

lol je tam náš tým BRT :D :D :D

RiXXi 13.10.2005 18:13

tak s novou grafarnou jsem se pustil do tvorby videa z lfs(uz druheho) ... :LINK .
A jak jsem zjistil, tak nataceni pro me moc neni ^^
jete nazev:
"Time for LFS by Rixxi" (30mb)



btw jeste pripomenu moje prvni video(KR liga), delal sem ho tak pred 3/4 roku, moc sem se nepolepsil link


All times are GMT +2. The time now is 22:47.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.