Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   ANTIK Scirocco Cup (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2252)

Vitr 15.2.2009 16:10

bohuzel se nemohu zucacastni, protoze s 30 procentnim packet lost to fakt nejde :(

Klouczech 15.2.2009 17:50

supr :)

Chaos 15.2.2009 22:15

no paradni zavody, akorat kombinace manualni spojky, Hcka a 540° rozsah otaceni volantu je zlo na pravou ruku... zitra asi nebudu moc ani psat ;) jinak me umisteni 3x 4. celkem tesi, s timhle handicapem na ufony typu jet a mysho fakt nemam...
jinak 2x jsem myslel, ze jsem mrtvej. nejdriv kdyz po podjeti mostu za horizontem primo ve stope stoji napric autak> vyhnul jsem se fakt o fous a pak paradni souboj s Lalou, ktery ale neodhadl misto v te same zatacce (ja uvnitr), lehce me tuknul na zadni kolo a nachvili tak poslal proti svodidlum... no myslel jsem ze si umotam z rukou cop, ale nakonec jsem to ustal ;)
pokud se i priste pojede s nejakym fajnovym autem, rad se zas zucastnim :)

Francek 15.2.2009 22:37

Parada zavod, dufam ze na buduci tyzden sa pojde zas s lx. S kombnacie 540° spojka a h-shifter ma boli viac lava ruka ako prava :)

Ondrejko 15.2.2009 22:46

najblizsie sa pojde az o 2 tyzdne. momentalne som v takom dusevnom stave, ze by som dal LX6 a FE Green Rev alebo KY National. uvidim ake tlaky budu na mna vyvijane a podla toho sa buduci tyzden rozhodnem, co sa pojde 1.3.2009

Klouczech 15.2.2009 23:38

Supr závody. Akorát jsem si zvolil hodn? blbý místo na parkování takže se omlouvám t?m, kterým to uškodilo. Jinak tam klidn? loupnií lx6 at je sranda! :)

Lala 16.2.2009 08:52

Pro me to taky bylo spickove pozavodeni. Cekal jsem horsi vysledky, ale 6-te a 5-te misto hned za nejufonovatejsima emzakama je super.
V prvnim zavode jsem byl v sikane v prvnim kole otocen a nasledna stihaci jizda nemela chybu. Uzil jsem si skvele souboje s M.Pavlikem, Extremem i Klouckem.
Druhy zavod se zase nesl ve znameni bomba souboju s Chaosem. Skoda, ze jsem v jednom z nich neodhadl schopnost auta zatocit a o Chaose skrtnul na tom snad nejnevhodnejsim miste. Nastesti jsem na to doplatil jen ja a to navic jen casovou ztratou. Taky jsem tam ale mel smrt v ocich, kdyz jsme se ritili v plne rychlosti na zed :)

Kid222 16.2.2009 10:49

Já jsem se v?era akorát dosti nas...štval.
Nejd?ív m? Antik kopne z bedny a pak m? F@5t J@r?@ kopne do zdi.:)
Na druhou stranu jsem si aspo? ten druhej závod užil, zap?edjížd?l jsem si a s pb v posledním kole jsem dojel 6.

P?íšt? bych dal LX6 a rozhodn? ne FE2R.:)

Poly 16.2.2009 16:30

Muj vcerejsi vykon nic moc, uzil jsem si akorad pekne souboje s Chaosem v prvnim zavode. Ten druhy stal uplne za prd, zacatek sice dobry, ale v sikane se mi uvolnil kontakt u volantu takze se ve hre stocil prudce na druhou stranu a ja sel do zdi :) No a pak jeste prisla srazka s Klouczekem, ktera mi znacne upravila geometrii.. V cili asi 8. tesne za Ondrejkem.
Priste bych taky rad usedl do lx sestky.

Ondrejko 22.2.2009 08:41

http://forum.simracing.sk/viewtopic.php?f=4&t=64

Chaos 22.2.2009 17:01

jedu

mello 22.2.2009 23:47

Jdu to toho!
LFS nick: mello

A jen tak pro poradek? Kolik je tak prumernej cas s LX6 na teto draze?
Abych to do brezna natrenoval a poladil setup, mam totiz na LX6 pouze standartni. Moc totiz tuhle drahu nemusim a LX6 taky ne, ale je to vyzva! :)

Jo a jede se na kolik kol?

Ondrejko 24.2.2009 11:47

na okruhu bude zapnuty "Anti-shortcut check" takze si na to davajte pozor. nemam s tym zatial vela skusenosti ako sa to chova pri skracovani trate a kolko krat mozete na plny plyn skratit trat bez toho, aby ste dostali trest prejazd boxami ci DQ.

Mr.Iceman 24.2.2009 13:30

Mr.Iceman
 
Jedu taky :D LFSW Nick: Mr.Iceman

Eisman 24.2.2009 13:32

jedu taky
 
jedu taky lfsw:Eisman nick dovrchu#Eisman

Dano V 24.2.2009 17:33

Ak sa ešte dá idem aj ja. Nick: Dano V

Francek 24.2.2009 19:43

idem... Francek

mello 25.2.2009 00:52

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 99210)
na okruhu bude zapnuty "Anti-shortcut check" takze si na to davajte pozor. nemam s tym zatial vela skusenosti ako sa to chova pri skracovani trate a kolko krat mozete na plny plyn skratit trat bez toho, aby ste dostali trest prejazd boxami ci DQ.

A co ta vecicka teda dela? A co hlida? Je to na nejakem verejnem serveru?

Chaos 25.2.2009 01:00

Quote:

Originally Posted by mello (Post 99272)
A co ta vecicka teda dela? A co hlida? Je to na nejakem verejnem serveru?

nevim jestli je to na vsech nebo se to musi nejak poustet, ale hlida to zkracovani trati...
viz http://www.lfsworld.net/?win=hosts dole
http://www.lfsworld.net/desktop_imag....php?track=FE2

Ondrejko 25.2.2009 01:05

strazit si treba najma T1, lebo tam to najviac laka skracovat trat :) zvysne 2 sledovane useky su bezproblemove


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.