Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   ANTIK Scirocco Cup (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2252)

Klouczech 25.2.2009 10:43

Ale dv? kola po tráv? a dv? kola po silnici bude OK doufám...

Branislav 25.2.2009 10:50

to je este Hotlap valid :D
a pridem kuk aj ja ale neviem ci vydrzim az na race ,to uvidim ako sa nastvem na volant :D

Ondrejko 25.2.2009 11:14

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 99285)
Ale dv? kola po tráv? a dv? kola po silnici bude OK doufám...

najlepsie je ist na server a vyskusat osobne co to povoluje a co nie

JENDAN 27.2.2009 13:42

je jeste sance se prihlasit na nedelni zavod s LX6?

Ondrejko 27.2.2009 14:21

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 99482)
je jeste sance se prihlasit na nedelni zavod s LX6?

mas stastie, mame volnych uz len 21 miest :D
http://forum.simracing.sk/viewtopic.php?f=4&t=64

JENDAN 27.2.2009 14:30

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 99488)
mas stastie, mame volnych uz len 21 miest :D
http://forum.simracing.sk/viewtopic.php?f=4&t=64

jsem in. Prihlaska snad dorazi na tvuj email.

Ondrejko 27.2.2009 14:42

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 99490)
jsem in. Prihlaska snad dorazi na tvuj email.

prihlaska mailom nie je nutna. kazdy kto prejavi zaujem, sa ocitne na mojom zozname :)

Klouczech 27.2.2009 18:15

Hle omluvte m? z ned?lního zádvodu. Mám d?ležitou zahajovací kalbu do dalšího semestru.

mello 28.2.2009 15:13

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 99286)
to je este Hotlap valid :D
a pridem kuk aj ja ale neviem ci vydrzim az na race ,to uvidim ako sa nastvem na volant :D

Jo ale kdyz se clovek dostane do hodin, vyjede z trati, pokosi vsechny pneu, pozadu vycouva na trat, tak mu to da penalizaci :) SUPER PROGRAMEK!

Uz se mi to nekolikrat stalo, a jeste jsem musel do pitu se opravit abych vubec mohl pokracovat...

Keen 28.2.2009 19:02

Asi nevšední prosba pro organizatora:
Mohl bych se zitra p?idat na server do modu pozorování?
P?íští týden m? ?eká první organizovaný závod v Mixed Cupu a neznám jak to chodí. Kvalifikace, jak se pak d?lá po?adí na startu, závod samotný atd.
Cht?l bych to omrknout, abych pak nebyl za magora.
V p?ípad? kladné odpov?di kde najdu heslo na server?

Ondrejko 28.2.2009 21:40

kludne sa zastav, jazdit budeme tu

server: ANTIK S2 Racing #1
heslo: atk

Keen 28.2.2009 23:48

d?kuju

Ondrejko 1.3.2009 09:37

dnes to budu preteky na 23 kol

Francek 1.3.2009 13:36

nejdem dnes, povinnosti :( asi pridem pozriet na 2. zavod ked stihnem

MikeCZ 1.3.2009 18:26

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 99274)
nevim jestli je to na vsech nebo se to musi nejak poustet, ale hlida to zkracovani trati...
viz http://www.lfsworld.net/?win=hosts dole
http://www.lfsworld.net/desktop_imag....php?track=FE2

lfsworld.net -> Racers & Hosts online -> záložka Insim relay
Tady se zadávaj servery, když chcete mít nap?. p?ístup p?es lfs remote apod. Je tam pak u toho odkaz special options, ve kterém si m?žete nastavit uvítací zprávu a práv? taky tento anti-shortcut check. Je to zatím na pár tratí a všechny jsou kombinace normálního sm?ru - my jedeme dnes reversed. Jinak pro info to myslím nejd?ív upozorní, možná jednou, možná víckrát, pak z?ejm? dá trest a pak spectate. Už nevím jaký je v tom p?esn? systém, možná to záleží i jak a kterou zatá?ku si zkracujete... více zde

EDIT: N?co beru zp?t, je možný, že to funguje i na reversed, vlastn? pro? ne, tra? je stejná, jen obrácen?.
EDIT2: Funguje to. Konkrétn? na téhle trati jsou tresty jen v následujícím po?adí: Varování, trest pr?jezd boxama, pozorování.

Chaos 1.3.2009 21:26

thx, koukam ze se stale ma clovek co ucit ;)

jinak dnesni zavod fajn, akorat me dooost mrzi, ze to panove odpiskali pred 2. zavodem, kterej v pripade otaceni rostu je vzdycky ten lepsi, pac vite, ze ti pred vama jsou pomalejsi a dojde i na predjizdeni... zavod dle quali je vetsinou nuda, pac se lidi rozjedou, a predjizdeni zadny... coz byl i pripad 1. zavodu... za 23 kol ANI JEDNO predjeti v celem poli... nuuudaaaa... v dalsim zavode by to bylo o dost zajimavejsi, ale to ne, ten se radsi srabacky zrusi:banghead:, pac vetsina asi nemela nervy... nevim jak chcete neceho dosahnout kdyz pri prvnich naznacich neuspechu vzdavate... duvody proc vetsina prchla neznam, ale to ze cloveku neco nejde, by melo byt impulsem pro to, aby to zkusil znova... ne aby od veci utek...

Dano V 1.3.2009 22:42

...ale to ze cloveku neco nejde, by melo byt impulsem pro to, aby to zkusil znova... ne aby od veci utek... Súhlasím.
Sa ospravedl?ujem, ja som to dal na strechu neviem v ktorom kole (tuším 7-8) takže som nepovažoval za potrebné pozera? na závod ...
To že sa idú dva závody mi uniklo, sorry!

mello 1.3.2009 22:56

Quote:

Originally Posted by Dano V (Post 99634)
...ale to ze cloveku neco nejde, by melo byt impulsem pro to, aby to zkusil znova... ne aby od veci utek... Súhlasím.
Sa ospravedl?ujem, ja som to dal na strechu neviem v ktorom kole (tuším 7-8) takže som nepovažoval za potrebné pozera? na závod ...
To že sa idú dva závody mi uniklo, sorry!

Bohuzel se nejely.. skoda, mohl jsem byt aspon jednu zatacku prvni :D

Chaos 1.3.2009 23:00

Quote:

Originally Posted by Dano V (Post 99634)
To že sa idú dva závody mi uniklo, sorry!

stacilo by si precist propozice... nechapu, jak se nekdo nekam prihlasi a ani si neprecte zakladni dokument, v kterym se pise co a jak se pojede...:confused:

Ondrejko 1.3.2009 23:00

2. zavod ste mohli kludne jazdit, ked ste mali chut. bolo by zbytocne stavat rost z 5. ludi, nemyslite?


All times are GMT +2. The time now is 13:11.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.