Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   RBR turnaje (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=728)

DoN 18.8.2006 13:34

turnaj byl asi nastaveny tak, ze ho nemuzes prerusit a musis ho odjet v kuse...

Mark Novys 18.8.2006 13:42

Quote:

Originally Posted by DoN
turnaj byl asi nastaveny tak, ze ho nemuzes prerusit a musis ho odjet v kuse...

Aha, diky.

Kada 18.8.2006 13:54

Quote:

Originally Posted by Mark Novys
Tak jsem si konecne taky nainstalil RBR a zkusil turnaj. Odjel jsem 2RZ a pak jsem se potreboval odpojit, ted kdyz se znovu pripojim tak uz turnaj Just 4 Fun nemam v nabidce. Doufam, ze nedelam nejakou idiotskou chybu:(, a neotravuju tady zbytecne.

Tak to nefunguje. Musis vzdycky odjet celej ten turnaj naraz (vsechny RZ na jeden zatah bez odpojeni). Kdyz ti mezitim spadne internetovy pripojeni, je mozny poslat zadost o reset turnaje tvurci turnaje. On pak klikne a ty jedes od RZ, kde to spadlo. Aby to lidi nezneuzivali vytazenim sitovyho kabelu, kdyz se vysekaji, ukladaji se replaye.

V nabidce to nemas, protoze system bere, zes uz turnaj abslovoval a odstoupil jsi. Jako duvod odstoupeni je (spravne) uvedeno "Nenastoupil na RZ3". Lze overit treba tady.
EDIT: Pozde ale prece :-).
2Wood: Tak jak s resetem? :o

Woodbine 18.8.2006 17:11

2Kada: Ehm, žádost vidim, ale jak se to tento... resetuje? :)

2Mark Novys: "Zákaz p?erušit turnaj" jsem nastavil na NE, tak už nevím, jak jinak to ud?lat. M? tohle štve taky, zvláš? u delších turnaj?, který pak pro sichr musím odjet v kuse. :rolleyes: Ví n?kdo, jak to p?erušování funguje nebo jak se nastavuje?

Kada 18.8.2006 17:16

Quote:

Originally Posted by Woodbine
2Kada: Ehm, žádost vidim, ale jak se to tento... resetuje? :)

To nevim, nekde vhodne kliknes, bych rekl. Neni to treba nejakej odkaz primo u toho turnaje?

Woodbine 18.8.2006 17:19

Quote:

Originally Posted by Kada
To nevim, nekde vhodne kliknes, bych rekl. Neni to treba nejakej odkaz primo u toho turnaje?

N?kde jsem kliknul a "User can continue from stage 6. Changes submitted to DB." Tak snad to bude ok. ;)

Kada 18.8.2006 17:26

Quote:

Originally Posted by Woodbine
2Mark Novys: "Zákaz p?erušit turnaj" jsem nastavil na NE, tak už nevím, jak jinak to ud?lat. M? tohle štve taky, zvláš? u delších turnaj?, který pak pro sichr musím odjet v kuse. :rolleyes: Ví n?kdo, jak to p?erušování funguje nebo jak se nastavuje?

Vzdycky to nastavuje tvurce turnaje. Vim ze jde mit moznost prerusit turnaj a dokonce opakovat jednotlive RZ, kdyz se clovek vymele (to jsou takovy ty turnaje "na rekord"). Na konci je pak vedle jmena odkaz "I" s informaci, kolikrat clovek tu danou RZ jel (podobne, jako odkaz "C", pod kterym je komentar).

Pak jde taky mit offline turnaj, ze si clovek stahne jakejsi soubor, nahraje si ho do komplu, kterej nema pripojeni na net, odjede turnaj, cimz se mu vygeneruje zas jinej soubor, ten uploadne..

Ale jak se to dela nevim, turnaj jsem zakladal jen jednou nejakej testovaci.

Kada 18.8.2006 17:28

Quote:

Originally Posted by Woodbine
N?kde jsem kliknul a "User can continue from stage 6. Changes submitted to DB." Tak snad to bude ok. ;)

http://www.lfsforum.net/images/smilies/bowdown.gif

eraser007 18.8.2006 20:41

tak som si skusil ten online turnaj... katastrofa :D
ved som tie RZ videl 1. krat v zivote :)
nabuduce tam dajte pls menej RZ, take 2-3, nech si to stihnem trosku natrenovat :)

DNF, nemal som na to nervy...

Mark Novys 19.8.2006 13:20

Quote:

Originally Posted by eraser007
tak som si skusil ten online turnaj... katastrofa :D
ved som tie RZ videl 1. krat v zivote :)
nabuduce tam dajte pls menej RZ, take 2-3, nech si to stihnem trosku natrenovat :)

DNF, nemal som na to nervy...

Z toho si nic nedelej, ja jsem to taky videl poprve. Aspon je vetsi legrace. Jinak diky za reakce na muj post. Musel jsem to prerusit, protoze se me to nehorazne kousalo. Musim to hrat 800x600. Nechapu proc. Myslel jsem, ze muj pocitac ma na vic:(

Kada 19.8.2006 14:43

Quote:

Originally Posted by Mark Novys
Z toho si nic nedelej, ja jsem to taky videl poprve. Aspon je vetsi legrace. Jinak diky za reakce na muj post. Musel jsem to prerusit, protoze se me to nehorazne kousalo. Musim to hrat 800x600. Nechapu proc. Myslel jsem, ze muj pocitac ma na vic:(

Zkus si v dxdiagu nastavit akceleraci zvuku na nizkou (ze 4 moznych, je to ten 2. nejnizsi stupen). RBR mi vubec nejelo (resp. jelo strasne pomalicku, i na nejnizsi detaily). Pak jsem nastavil tohle + maximalni pocet kanalu na 8 v audio.ini (to ale mozna nepotrebujes) a jede to plynule na GF4Ti4200.

Chaos 20.8.2006 21:56

hmm myslim ze pekny 8. misto celkove ;) na to ze to vubec nehraju a kazdej stage je pro me novota, tak si myslim ze celkem uspech :)
hodne ztracim na tech rychlejch usecich, protoze to neznam a jedu moc opatrne....

Woodbine 27.8.2006 22:18

A máme tu další mini turnaj, tentokrát jenom pro ?leny LFS komunity:

http://rbr.onlinegames.cz/index.php?...af7d4a94e614e2
Heslo: lfs
Platnost: 28.8.06 - 3.9.06

Všechny (= všechny podporovaný) auta, povrch šotolina, po každý druhý RZ je 60 minut servis, super-rally, poškození real, tak bacha. :)

Kada 28.8.2006 02:30

Tak mate nastavenej cas, delal jsem spoustu chyb a mel i vic stesti nez rozumu :-).

Pablo 28.8.2006 09:20

Tak jsem cht?l poprvý n?co zajet a ono tam není Subaru 2003 pod jehož profilem mám Subaru 2005.. N?jaký d?vod? Zkusím si to subárko dát místo jinýho auta.

edit: no výborn?, dal jsem to místo Accentu a ten zas nemám odem?enej.. Jak se mám vyznat který auto mám na jaký pozici?
edit2: tak mám asi nekompatibilní fyziku, protože mi to auto na jehož pozici mám daný Subaru2005 nikdy nenabídne..
edit3: Subaru2006 mi taky nejede, sakra pro? já? Tahal jsem z http://www.richardburnsrally.nejhry....oad_modely.htm Subaru_Impreza_WRC06.rar

edit4: tak kone?n? se mi objevilo Subárko v menu, musí se opravdu použít fyzika ze sekce turnaje jak psal tuším Itar a ne ta co je u auta.. No takže v dalším editu ?ekejte moje první online dojmy.

Itar 28.8.2006 16:25

Tak já radši tentokrát zalezu n?kam hodn? hodn? pry?... v poslední RZ Rally School se mi poda?ilo rozbít olejovou vanu, 100 metr? p?ed cílem motor šlus, metr za cílem se zastavilo auto jako takové, takže nakonec jsem dojel :D

Woodbine 28.8.2006 17:55

Pár post?eh?:

- pro hraní online net?eba mít odem?ený všechny auta, v turnaji vám to nabídne i ty, který odem?ený nemáte (jedinej problém je, že si auto nem?žete vyzkoušet nane?isto offline)
- nový auto jde (imho) nahrát na kteroukoliv pozici, jen je t?eba na správnou pozici dát i fyziku a pak si pamatovat, kam jsem to auto vlastn? dal
- je dobrý mít zálohu min. dvou soubor? - \cars\cars.ini (ur?uje, na který pozici bude auto) a \physics.rbz (tady se p?ehraje fyzika p?v. auta novou fyzikou)
- prozatím asi vše :)

Itar 28.8.2006 19:46

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Pár post?eh?:

- pro hraní online net?eba mít odem?ený všechny auta, v turnaji vám to nabídne i ty, který odem?ený nemáte (jedinej problém je, že si auto nem?žete vyzkoušet nane?isto offline)

Jen ješt? dodám, že online si vyzkoušet m?žete v pluginu v položce Shakedown, ale auta budou zna?ena car 1,car 2,...

M!key8 28.8.2006 19:53

hele mohl bych se taky zucastnit? ja jen ze do komunity se asi moc nepocitam, ale snazim se :) a moc rad bych ten turnaj zajel, ikdyz sem zatim lama :)

Pablo 28.8.2006 20:30

Wow, Kada mi dal jen 7.5minuty :)
V 1. RZ jsem se skoro až lekl t?ch výsledk? na mezi?asu (nemyslím ?asu, ale toho okýnka co vylezlo), po druhym mezi?asu jsem se na n? zadíval a chyba.. Zatím jsem nepochopil opravy, takže mám n?jaký penalizace, nechápu za co, m? se zdálo že mi to ?íkalo že oprava bude trvat 46min a já mám 60.. asi šedý zákal :rolleyes:


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.