Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   LFS Cyber League (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1218)

Sh!nE 2.9.2007 18:28

panove nastolil se nam jeden problem hlavni cyber liga nevi jestli chce nadale podporovat LFS cyber ligu a jelikoz ten system stoji 10 000,- coz ja fakt takhle po kapse sebou nenosim bojim se ze pokud se finalne rozhodne nepodrporovat tak me zrusi

a proto se vas ptam

jestli mate zajem o cyber ligu a pripadne svym hlasem me podporit kdybych jim chtel ukazat ze zajem je

piste svoje ohlasy sem na forum pls

EDIT: tak mi bylo pry prave vysvetleno ze si kvuli lfs cyberlize nechtej pretezovat hosting na primarni cyberligu

Branislav 2.9.2007 18:39

dobra liga ,bude skoda ,ked zanikne :(
Prva sezona bola super ,tam bolo vidno kolko priatelstva a pohody bolo na trati (aj mimo nej) :D ..bude fakt skoda ak tato liga padne prachom . Organizacne to bolo super ,a tesim sa na dalsiu sezonu (tretiu). Jednoznacne som za aby tato liga zostala !

A aj Cica je za!

Kada 2.9.2007 20:56

Moc nerozumim, proc by pokracovani tehle ligy melo zaviset na cyber serverech.
Sh!nE: Zmen nazev na "Sh!nEhO LFS pohar", jednoduchy stranky se seznamem jezdcu/vysledkama se udelaji docela snadno, nejaky zajemce o pokracovani ti urcite rad pomuze (zduraznil bych zde, ze ja ne :D, je mi lito). Budes mit mozna o neco malo vic prace s pocitanim vysledku, esli tam na to meli nejakej system.

Branislav: Podle myho nestaci "byt za", ale s necim Sh!nEmu pomoct, pokud chces pokracovani....

Sh!nE 2.9.2007 22:35

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 70356)
....

pokud by se nasel nekdo kdo by byl ochotny ten web napsat tak ja bych design klidne v PS udelal

MikeCZ 3.9.2007 09:20

ja bych se mozna pokusil, ale pokud chces i PHP tak to se zatim jen ucim, takze zadny dynamicky stranky.. :/
EDIT: mimochodem je uplne jedno jestli budes vyuzivat system ktery neni zrizeny primo pro ligu.. muzes vyuzit treba redakcni system phprs nebo php-fusion (to ma chvaty na lfsnolimit.lfsaction.net), dále se dá také krásn? upravit phpbb fórum na normální dynamický web a mas treba jeste i php-nuke a dalsi hromadu softu zdarma! Ve všech p?ípadech nemusíš znát jazyky (mozna jen html malinko) a mas tam administraci atd.. docela se ti divim ze si ochotny úplatit takovou sumu.. ty stranky sou sice super a pekne, ale ta cena urcite neodpovida! to už jsi si radši mohl objednat jiný známý placený systém, se kterym se vejdes do 10k bohat? a ješt? z toho zaplatis hosting a domenu na 2-3 roky

Sh!nE 3.9.2007 10:16

prave v tom to je ze ja mel ten system od nich zadarmo protoze sem to delal jako jejich subligu

MikeCZ 3.9.2007 10:51

jo aha, ten system te doposud nestal nic, ale ted chteji abys to zaplatil? jestli je to tak, tak neni moc velkej problem nainstalovat nejaky ten system, nejaky ty designove a dalsi upravy a je to

Vazli 3.9.2007 14:39

a máš p?ístup na FTP? ze by sis ten sistem tak trochu zkopiroval a pak si to dal na jinej hosting...

Megin 3.9.2007 15:13

Aha - ako som pochopil tak chces mat dajaky system (ligovy, ci iny)

Na druhej strane, ked chces organizovat dajake ligove preteky staci ti zalozit k tomu thread - podobne ako sa chaos ujal 'Timovej bitvy'

Sh!nE 3.9.2007 16:07

Quote:

Originally Posted by Vazli (Post 70391)
a máš p?ístup na FTP? ze by sis ten sistem tak trochu zkopiroval a pak si to dal na jinej hosting...

mama ale ten system se indtaluje a je nemama¨ten instalator jenom ten hotovej system ... a vsechny veci jako mysql databaze atd ... se delaj uz pri instalaci a pak je to tam ulozeny a ja to neumim zmenit

Vazli 3.9.2007 16:18

Quote:

Originally Posted by Sh!nE (Post 70397)
mama ale ten system se indtaluje a je nemama¨ten instalator jenom ten hotovej system ... a vsechny veci jako mysql databaze atd ... se delaj uz pri instalaci a pak je to tam ulozeny a ja to neumim zmenit

pokud to ma soubor neco jako config.php tak by to nemusel bejt az takovej problem

sonyk 3.9.2007 16:21

co pak je k lize potreba system?

MikeCZ 3.9.2007 16:25

neriskoval bych krast ten system, ale pokud by sis ho tedy vypujcil, musel by si prenest i databazi a to je tak vse, pak by jsi jen pozmenil par udaju prave v configu aby se dalo pripojit k databazi a uz by to bezelo, ale je pravda ze liga web mit nemusi a porad bych spis doporucoval jinej system, ale asi se ti nechce delat tam vse na novo

Kdo.vi 3.9.2007 18:13

Já bych to (jak jsem navrhoval na icq) p?ejmenoval a p?esunul na racetolive.com, když Shineovi tolik záleží na n?jakém systému.


All times are GMT +2. The time now is 20:02.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.