Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   ANTIK CUP September 2009 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2399)

RoBo_SK 7.6.2009 13:38

ANTIK CUP September 2009
 
Ahojte, túto diskusiu venujem ANTIK Cupe ktorý sa za?ne jazdi? od Septembra 2009. Ako vidíte organizáciu som prebral od Ondrejka ja lepšie povedané InSeRT team. Posnažíme sa vytvori? nie?o nové lepšie jednoducho to trošku oživi?. Pokia? sa nám to podarí tak o?akávame vä?šiu ú?as? ako to bolo minulé roky. Nako?ko lfs.sk stále nefunguje a celé je to v nedoh?adne vytvorili sme stránku lfs.simracing.sk na ktorej bude nainštalovaný SLS ligový systém (pokia? všetko pôjde dobre). Za hosting ?akujem Ondrejkovy. Ale k veci v tejto téme by som chcel zamestna? jazdcov hlasovaním ktorú ligu by chceli aspo? z mojich ?o som vymyslel, ale uvítam aj vaše návrhy.

1.ANTIK GT CUP:
-nie?o na spôsob GT závodov tri triedy GT1,2,3 každý by sa prihlásil som tiedy ktorú chce. Samozrejme ?ím vä?šie ?íslo GT tým vä?ší reštriktor. každá trieda by mala limit 32 jazdcov pokia? by sa do danej triedy prihlásilo viacej ako 32 jazdcov budú automaticky zaradený do nižšej GT triedy. Každá trieda bude ma? svojho vý?aza.

2.ANTIK RALLY CUP:
-pod?a názvu už je jasné že sa to pôjde na rally tratiach s triedov ktorú by ste si vybrali na hlasovaní

3.ANTIK SLALOM CUP:
-slalomové jazdy v layoutoch na rôznych tratiach také tu ešte nebolo tak by som ocenil pozitvne ohlasy

Pokia? by ste mali nejaké nápady na závody sem snimi.
Ostatné novinky sa do?ítate v nových propozíciach. Na ktorých sa stále pracuje. Všetko ?o bolo predtým bude nanovo prepracované a zmenené dúfam že k lepšiemu:)

Itar 7.6.2009 14:41

Ten GT cup zní hodn? dob?e, ?ist? GTR šampionát jsem už dlouho nevid?l. :)

Radek CZ 7.6.2009 15:24

Já bych rád oživil formát závod? jako se jelo v Hofyland League. Jen pro ty co nev?dí o co se jedná. Vždy 14 dní dop?edu se ur?í auto s kterým se pojede a asi hodinu p?ed závodem se ur?í trat. P?ípadn? si to m?žeme upravit podle našich pot?eb. Nap?. pojede stále jedna t?ída aut a bude se losovat jen trat.


Kid222 7.6.2009 16:16

Ten Slalom cup zní slibn?, ale zárove? souhlas s Radkem, Hofyland byl super a mnohem vyrovnan?jší díky tomu formátu a zasloužil by comeback. GTR bych taky bral, ale jenom, když to protla?í v?tšina. :)

Fast Jarda 7.6.2009 17:38

Tak já za sebe musim ?íct jasn? GTR Cup:)

HofyLand league jsem nezažil, takže taky proti ní nic nemám:)

RoBo_SK 7.6.2009 17:53

Znie to zaujimavo Radek tomu sa ur?ite budem venova?! Ako pozerám pod?a hlasovania zatia? to vyzerá na GT ke? budem vidie? že je ve?a hlasov tak pripravím propozície.

Radek CZ 7.6.2009 18:23

Já, ale po?ád ?ekám že se rozší?í hlasování o tuhle položku a až pak jsme cht?l hlasovat. Nebo to myslíš tak že dáš napevno jednu t?ídu aut a až pak se bude losovat? M? by se celkem líbila rozmanitost aut. Ne se omezovat jen na jednu t?ídu. Jinak ohledn? tratí doplním, že p?ed za?átkem cupu jsou ur?eny všechny trat?, ale neví se které se pojede, krom? té poslední teda. :D Ale ani na tohle nemusíme být vázaní. Muže se to ud?lat tak že ani takovej seznam nebude.

Megin 7.6.2009 21:46

Fiha Robo ma prekvapil, 'TY mlady kreativny muz :D'. Fakt som nevedel ze vyjde uz s navrhmi na diskusiu.
- GTR - preco nie, ja som za. Rally ee - malo trati nehodi sa na velky cup. Slalom teiz skor na daco doplnkove.
- Som urcite proti restriktorom, tazko sa to bude vyrovnavat - ako sme videli na Mixed Cupe pri najvacsej snahe sa to neda, vzdy bude dakto zvyhodneny. (teda az sa nejazdi len s jednym typom auta a to je s testriktorom)
- hohyland liga - to je velke znevyhodnenie zacinajucich jadzcov, ktori este nepoznaju trate... a prave koli tomu by som to na takyto vacsi (predpokladam majoritny cup) nezavadzal

Radek CZ 7.6.2009 21:54

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 105399)
- hohyland liga - to je velke znevyhodnenie zacinajucich jadzcov, ktori este nepoznaju trate... a prave koli tomu by som to na takyto vacsi (predpokladam majoritny cup) nezavadzal

Každý jsme jednou za?ínali a ti zkušen?jší um?li taky líp ovládat auta a znali lépe trat?. Po?ád jsou podmínky pro každýho nastavený stejn?. Navíc trat se vyhalšuje hodinu p?ed, takže n?jaké místo na nau?ení tam je. Up?ímn? kdo trenuje na tenhle typ závod? hodiny a hodiny?

Rybíz.CZE 8.6.2009 07:15

Já jsem všemi deseti pro slalom, ale kdyby se jeli GTRka a už bych nem?l sádru ur?it? bych se p?idal

Substance242 8.6.2009 07:38

Hlasoval som ešte v?era za "nie?o iné", a myslel som tým tu spomínaný systém "Hofyland League" (ktorý som za svoj krátky život na vlastné bulvy nevidel, ale znie zaujímavo).

MikeCZ 14.6.2009 14:17

Gtr

Zdenek CZE 14.6.2009 14:36

Jako velký fanda závod? GT a Le Mans serie jsem dal hlas GT Cupu:)

Ghost_CZ 16.6.2009 11:04

Jsem pro GT. Sice si nemyslim, že by se p?ihlásilo tolik lidí aby se zaplnily 3 t?ídy po 32 autech, ale rozhodn? jsem pro GT cup (bu? GT1 nebo GT2).

eraser007 16.6.2009 11:22

Taktiež som za GT a k?udne aj systémom Hofyland :)

Branislav 16.6.2009 11:29

som za XFG/XRG :D ok beriem GT2 to mam rad

reyco 16.6.2009 12:22

Spravi? GT cup ale len jednu triedu lebo viac ako 32 jazdcov aj tak nebude

RoBo_SK 16.6.2009 20:01

ale ja som to myslel tak že každý by sa prihlásil do tej triedy do ktorej chce dajme tomu v GT by ich bolo 10 a v GT2 20

Vitr 16.6.2009 21:30

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 105874)
ale ja som to myslel tak že každý by sa prihlásil do tej triedy do ktorej chce dajme tomu v GT by ich bolo 10 a v GT2 20

jj p?esn? takhle jsme to pochopil aj ja :)

RoBo_SK 17.6.2009 22:26

už treba led adminov kto sa hlási ? :D

Radass 18.6.2009 20:08

Já se p?izp?sobím :)

RoBo_SK 6.7.2009 00:25

Takže rozhodol som sa, že sa najprv odjazdí jedna z kombinácií ?o je v ankete, a ako ?alšia liga by sa išiel ten hofiland. Ve? ?asu je dos?... Mám ešte otázku oplatí alebo je potrebné jazdit to s ARIOM ? Ja len ?i to tam nebude niekomu chýba? chcem tu ligu trošku oživi? a rád by som vymyslel ?o najlepšie kombinácie vecí chcete to ma? zapnuté?

Druhá vec. Kvalifikácia bude pod?a všetkého prebiaha? takým štýlom ako každý závodník bude ma? dajme tomu v Sobotu od rána do ve?era ?as na to aby sa kvalifikoval. Predstavujem si to si tak že bude tam jeden insim, ktorý to bude riadi?. Každý závodník bude ma? po pripojení na server dajme tomu 20 ostrých kôl na kvalifikáciu (kolá prepo?ítam pod?a ?asu aby to sedelo na 25 minút kvalifikácie). A zapíše sa najlepší ?as ktorý za tých 20 kôl zašiel. Tým nám odpadá unáhlená kvalifikácia pred pretekom... a teraz vaše reakcie :)

Itar 6.7.2009 09:13

AIRIO zbyte?né. K lize není pot?eba a pokud u n?j bude zapnutých 10 mali?kostí, bude to akorát rušit b?hem závodu.

Ad kvalifikace, jsem rád, že se to z OLFSL za?íná ší?it i jinam, protože je to asi jeden z nejrozum?jších druh? kvalifikace. V OLFSL funguje perfektn?, jsem za. :)

Poly 6.7.2009 09:31

Vidim to stejne, ta kvalifikace je dobry napad a AIRIO podle me taky zbytecne. Mozna ho zapnout na tu kvalifikaci, aby mel kazdy prehled o svych a ostatnich casech, protoze jak jinak se dozvi co uz zajeli ostatni? Nevim jestli tam teda neco takoveho jde.

Zdenek CZE 6.7.2009 09:32

Ten systém kvalifikace vypadá zajímav?:).

Substance242 6.7.2009 09:33

Ahoj, ?o je ARIO neviem (ani google narýchlo nepomohol), nápad s kvalifikáciou sa mi pá?i.

Edit: Aha, AIRIO, už vidím. Neviem, ak to nie?omu pomôže...

Itar 6.7.2009 09:38

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 106714)
Vidim to stejne, ta kvalifikace je dobry napad a AIRIO podle me taky zbytecne. Mozna ho zapnout na tu kvalifikaci, aby mel kazdy prehled o svych a ostatnich casech, protoze jak jinak se dozvi co uz zajeli ostatni? Nevim jestli tam teda neco takoveho jde.

Pro OLFSL m?li ten insim program n?jak zaintegrovaný i do webu, takže všechno tam vidíš p?es prohlíže?, když nejsi v LFS. Tam ti to ukazuje jenom tvoje místo na startu.

Klouczech 6.7.2009 12:54

Jo to samý je na www.funracingleague.com , kde se taky nap?ed kvalifikuješ (den p?ed závodem) a ?asy vidíš na webu! Jsem pro.
Jinak bych prosím pot?eboval n?koho, kdo umí s AIRIEm a poradil by mi s n??ím.

Fast Jarda 6.7.2009 13:44

Bez Airia se obejdu, prot ale taky nejsem. Kvalifikace mi je celkem jedno, jak bude probíhat, když bude p?es den, tak bude klid na jízdu, p?i hromadný se zas ?lov?k dokáže víc vyhecovat k výkonu..... Vyjde to asi nastejno:)

Ryko 9.7.2009 13:09

Ten novy system kvalifikacie vyzera velmi zaujimavo, z mojho pohladu urcite zmena k lepsiemu...
Chcem este podakovat InSeRTakom za iniciativu a snahu priniest nieco nove a zas trosku rozhybat ligove zavodenie, ktore je bohuzial uz dlhsiu dobu na bode mrazu...
Verim, ze zaujem o preteky bude velky, ved slovenskych a ceskych LFS zavodnikov sa po serveroch prehana az az...

Itar 9.7.2009 13:34

Quote:

Originally Posted by Ryko (Post 106895)
Chcem este podakovat InSeRTakom za iniciativu a snahu priniest nieco nove a zas trosku rozhybat ligove zavodenie, ktore je bohuzial uz dlhsiu dobu na bode mrazu...

A na to jsi p?išel kde? :)

RoBo_SK 9.7.2009 18:51

Asi to myslel zo slovenskej strany...

Ryko 10.7.2009 09:04

Presne tak, myslel som to zo strany slovenskej komunity... ta je podla mna dost v uzadi, preto som rad, ze sa Antik Cup zas rozbieha...

RoBo_SK 10.7.2009 14:38

Užasné takže ke? by mal by? ten insim aj integrovaný do webu, tak už by to nebolo zadarmo... a nako?ko máme sponzora ?o nesponzoruje:D musíme nájs? nejakého ?alšieho... kto sa hlási ?:D

Itar 10.7.2009 16:25

O jakou ?ástku se jedná a co z toho pro sponzora (když teda ?íkáš, že ANTIK nic nedává a ješt? má jméno cupu.. :o )

RoBo_SK 10.7.2009 18:26

Ono je to tak antik dáva server poháre a nic víc... Len niekedy treba aj iné investície ve? ja si popíšem s riadite?om ANTIKU :D Ina? ku konci ligy plánujem aj odovzdávanie cien a to ako stretnutie každého kto príde môže prís? hocikto aj kto nejazdil. Ešte sme ani neza?ali a ja už kon?ím :D ale to len tak pre informáciu. Okrem toho propozície už sú skoro napísané snažil som sa ich zmeni? (chaos vie :) ) takže tešte sa.

No dodatok: Takže s tým insimom som sa dohodol s Pútnikom ževraj to bude vedie? aj vloži? do webu, takže po kvalifikácií budú hne´d aj výsledky na webe. A samozrejme spraví to zadarmo.
?alej rozmýš?al som o triedach reštriktory sa robia dos? ?ažko a zase neviem ?i by bolo vhodné keby sme išli každý round s jedným autom. Myslím to tak že dajme tomu jeden výkend FXR druhý výkend FZR at?. Pokia? by vám to nevadilo tak by sme mohli ís? takto ve?a by sa tým zjednodušilo a bolo by to aj spravodlivejšie. Zatia? ostávam pri triedach GT1,GT2 síce pôvodne som chcel aj GT3 ale to by nitko nejazdil tam by bol fest ve?ký reštriktor. Ale tak ma napadlo ?o tak to GT3 spravi? s XFR,UFR... Samozrejme pokia? bude dos? ?udí lebo ked pôjde ligu 40 ?udí je to oni?om. Tak po?úvam ohlasy :D

RoBo_SK 17.7.2009 14:41

Ešte otazka najde sa dobrovolnik ktory bude robit SC ? popripade push car ?:) A zišli by sa aj nejaké malé videjká zo závodu pokia? by bola možnos? a bolo by dos? ?udí že by sa to oplatilo chcel by som aj LIVE prenos dufam ze nechcem vela iste chapete ze su tu personalne problemi :D

Branislav 17.7.2009 14:49

ja sa nepriamo ponukam ako komisar porpipade SC ,skusenosti si myslim ,ze s tym mam.

Kid222 17.7.2009 15:07

Jestli se to rozjede natolik, že by byl stream, tak nejedu a hlásím se na komentá?.:D

Branislav 17.7.2009 15:10

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 107271)
Jestli se to rozjede natolik, že by byl stream, tak nejedu a hlásím se na komentá?.:D

HOHOO pozor ,ked komentatori ,tak ja so sissom jedine :D (zasa ma chyti v polke hnacka :D )


All times are GMT +2. The time now is 11:57.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.