Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Top Gear & Fifth Gear (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=265)

Ondrejko 17.10.2005 18:06

sledujete tieto serialy? prave sa zacala dalsia seria Fifth Gear.
http://www.finalgear.com/
(na stahovanie videi cez bittorent pouzivajte klient bitcomet)

Commander 17.10.2005 18:25

Quote:

Originally Posted by Ondrejko
sledujete tieto serialy? prave sa zacala dalsia seria Fifth Gear.
http://www.finalgear.com/
(na stahovanie videi cez bittorent pouzivajte klient bitcomet)

vsechny dily obou od zacatku roku 2004 + tak pulka roku 2003 :D

Nitemare 17.10.2005 20:30

ja uz to sleduju od 2002 :D

zadny dil si nenecham ujit, jsou to super porady..

Pablo 17.10.2005 20:51

trochu OT> jaky pouzivate download managery? jde mi o to ze casto narazim na neco ve streamu a vzhledem k dat. limitu si nemuzu dovolit to tahat vickrat, potrebuju neco co mi umozni prakticky cokoliv ulozit na disk. A melo by to byt hodne jednoduchy, zadny schedulovany joby atd me netrapi, hlavne aby to dobre tahalo, nemelo problemy s navazovanim kdyz to v pulce chcipnu atd.. jo a podminka aby to bylo uplne free

Nitemare 17.10.2005 20:59

Quote:

Originally Posted by Pablo
trochu OT> jaky pouzivate download managery? jde mi o to ze casto narazim na neco ve streamu a vzhledem k dat. limitu si nemuzu dovolit to tahat vickrat, potrebuju neco co mi umozni prakticky cokoliv ulozit na disk. A melo by to byt hodne jednoduchy, zadny schedulovany joby atd me netrapi, hlavne aby to dobre tahalo, nemelo problemy s navazovanim kdyz to v pulce chcipnu atd.. jo a podminka aby to bylo uplne free

free download manager a k tomu plugin do FF FlashGot

Pablo 17.10.2005 21:27

Quote:

Originally Posted by Nitemare
free download manager a k tomu plugin do FF FlashGot

diky, stazeno, zkusim..
FlashGot jsem si do FF nainst. na doporuceni uz drive, ale nejak mi nefunguje :) treba jsem chtel stahnout vsechny .gif ze stranky, dal galerii nebo jak to tam je, odsktnul vse, zaskrtnul jen gif a nejak to nevybralo nic, no jeste to podrobim zkoumani..

jet 17.10.2005 21:44

jedinej download manager kterej se integruje bezproblemu do vsech browseru bez nejakych pluginu je Internet Download Manager (IDM), proto ho pouzivam ale je trochu slozitejsi na "zakoupeni". jinak je jednoduchej a splehlivej a zatim mi nezmrsil zadnej soubor...

Kada 18.10.2005 11:24

2Pablo: Wget
- vyhody - umi nastavit vse, co si jen lze predstavit, cookies, proxy, vlastni http hlavicky, vlastni user-agent, ruzny presmerovani, stahovani celyho webu (spider), ftp, tunu dalsich veci, vzdycky pise, co dela, je pod GNU licenci.
- nevyhoda - je to radkova utilita na prikazovou radku, coz ne kazdymu vyhovuje.. :-)

Tairo 18.10.2005 12:24

Quote:

Originally Posted by Kada
2Pablo: Wget
- vyhody - umi nastavit vse, co si jen lze predstavit, cookies, proxy, vlastni http hlavicky, vlastni user-agent, ruzny presmerovani, stahovani celyho webu (spider), ftp, tunu dalsich veci, vzdycky pise, co dela, je pod GNU licenci.
- nevyhoda - je to radkova utilita na prikazovou radku, coz ne kazdymu vyhovuje.. :-)

zapomnel jsi na obrovskou vyhodu wgetu - diky prikazove radce se snadno stahuje na jine masine vzdalene :) Kdyz si doma na neco vzpomenu, co potrebuju, tak se ssh prihlasim do prace preskokem prez firewall na fileserver a necham sosnout na rychle lince :) Rano prijdu a uz to tam na me ceka :)

edit: samozrejme je super zadat primo v prikazove radce maximalni povolenou rychlost, takze si clovek stahovanim z webu, nebo z neceho jinyho nezasere pasmo a muze spokojene gamesit, kdyz sosa doma :)

Kada 18.10.2005 12:58

Quote:

Originally Posted by Tairo
zapomnel jsi na obrovskou vyhodu wgetu - diky prikazove radce se snadno stahuje na jine masine vzdalene :) Kdyz si doma na neco vzpomenu, co potrebuju, tak se ssh prihlasim do prace preskokem prez firewall na fileserver a necham sosnout na rychle lince :) Rano prijdu a uz to tam na me ceka :)

No, vzdalene, ja daval odkaz na wget pro windows, netusim, jestli jde se na windowsovej (napr. terminal) server prihlasit, neco pustit, odhlasit a ono to zustane spusteny. V linuxu zase takhle vzdalene muzes stahovat pomoci cehokoliv, co jsi schopnej spustit, takze i napriklad firefoxu (proc se neposkrabat levou rukou za pravym uchem, kdyz to jde :-)).

EDIT: Mozna by slo si na tom windowsovym stroji spustit sshd v cygwinu.....

Tomu rikam off-topic :-))

Tairo 18.10.2005 13:36

Quote:

Originally Posted by Kada
Quote:

Originally Posted by Tairo
zapomnel jsi na obrovskou vyhodu wgetu - diky prikazove radce se snadno stahuje na jine masine vzdalene :) Kdyz si doma na neco vzpomenu, co potrebuju, tak se ssh prihlasim do prace preskokem prez firewall na fileserver a necham sosnout na rychle lince :) Rano prijdu a uz to tam na me ceka :)

No, vzdalene, ja daval odkaz na wget pro windows, netusim, jestli jde se na windowsovej (napr. terminal) server prihlasit, neco pustit, odhlasit a ono to zustane spusteny. V linuxu zase takhle vzdalene muzes stahovat pomoci cehokoliv, co jsi schopnej spustit, takze i napriklad firefoxu (proc se neposkrabat levou rukou za pravym uchem, kdyz to jde :-)).

EDIT: Mozna by slo si na tom windowsovym stroji spustit sshd v cygwinu.....

Tomu rikam off-topic :-))

tak to jsem prehlid, me v souvislosti s wgetem widle vubec nenapadli :) Navic kdybych nekde na nejakem z nasich serveru zahlidnul xwindows, tak bych z toho asi dostal koprivku, takze mozilla ne e (pokud neumoznuje taky z radky sosat, to jsem nezkousel :) ) .

Pablo 18.10.2005 15:29

2Kada: diky, sice mi prikazova radka neni uplne cizi ale precijenom mi pro to obcas stazeni neceho bude vyhovovat FDM vic.
Dokonce i ten FlashGot mi uz chodi, tu chybu co mi delal zpusoboval stary nettransport co jsem mel nainst. Akorat trochu tapu v galerii, tak kdyby mi to nekdo chtel objasnit tak icq, dik ;)

2Tairo: moc to s tou averzi k okynkum neprehanej, nebo za chvili prejdes na ovladani LFS z radky a to jeste pokud mozno vzdalene :D

Tairo 18.10.2005 16:27

Quote:

Originally Posted by Pablo
2Tairo: moc to s tou averzi k okynkum neprehanej, nebo za chvili prejdes na ovladani LFS z radky a to jeste pokud mozno vzdalene :D

kdepak, na desktopu samozrejme pouzivam linux i s grafikou, jen na servery proste xka nepatri uz jen kvuli bezpecnosti :) A kvuli lfs mam na jednom kompu doma dokonce i windows, protoze lfs sice pod linuxem beha, ale cam2pan jsem nerozbehal, aby to spolehlive spolupracovalo. A bez nej jezdit nechci :)

Pablo 6.12.2005 10:52

Mohl by mi nekdo kdo bude koukat na Fifth Gear 8x9 napsat jak dopadl novy Civic? (teda aspon mam pocit ze tam ma byt)
Kamos je z nej uplne vedle, chce ho kupovat a ja jsem s limitem na stiru, takze to asi nebudu moct stahnout abych mu poreferoval.

Ondrejko 6.12.2005 11:37

Quote:

Originally Posted by Pablo
Mohl by mi nekdo kdo bude koukat na Fifth Gear 8x9 napsat jak dopadl novy Civic? (teda aspon mam pocit ze tam ma byt)
Kamos je z nej uplne vedle, chce ho kupovat a ja jsem s limitem na stiru, takze to asi nebudu moct stahnout abych mu poreferoval.

ja som to teraz pozeral a ten civic dopadol velmi dobre :up:
super auto ;)

edit: keby som vedel vystrihnut scenu s civicom tak by som sem hodil to video (cca 30MB). skusal som to cez virtualdub ale nic z toho. poradte nejaky jednoduchy soft ;)

Pablo 6.12.2005 13:15

Quote:

Originally Posted by Ondrejko
edit: keby som vedel vystrihnut scenu s civicom tak by som sem hodil to video (cca 30MB). skusal som to cez virtualdub ale nic z toho. poradte nejaky jednoduchy soft ;)

pres virtualdub:
najedes na zacatek reportaze o civicu a das posledni ikonku v rade dole [Mark out]
oznaci se ti video od zacatku do toho mista
menu - edit / cut
najedes na konec reportaze o civicu, das predposledni ikonku [Mark in], pak najedes na uplny konec, mark out a opet cut
pak ale nevim, ktery z tech file / save pouzit, aby to v idealnim pripade znovu neprekodovavalo a zanechalo tu samou kvalitu, jestli to vubec jde - jinak holt nastavit neco vhodnyho v video / compression, nejlepe zase nejaky xvid / divx

ale ja jsem na virtualdub lama, jestli nekdo vi jak na to lip, budu rad

Ondrejko 6.12.2005 14:21

Quote:

Originally Posted by Pablo
Quote:

Originally Posted by Ondrejko
edit: keby som vedel vystrihnut scenu s civicom tak by som sem hodil to video (cca 30MB). skusal som to cez virtualdub ale nic z toho. poradte nejaky jednoduchy soft ;)

pres virtualdub:
najedes na zacatek reportaze o civicu a das posledni ikonku v rade dole [Mark out]
oznaci se ti video od zacatku do toho mista
menu - edit / cut
najedes na konec reportaze o civicu, das predposledni ikonku [Mark in], pak najedes na uplny konec, mark out a opet cut
pak ale nevim, ktery z tech file / save pouzit, aby to v idealnim pripade znovu neprekodovavalo a zanechalo tu samou kvalitu, jestli to vubec jde - jinak holt nastavit neco vhodnyho v video / compression, nejlepe zase nejaky xvid / divx

ale ja jsem na virtualdub lama, jestli nekdo vi jak na to lip, budu rad

ide o to ze virtualdub to video zmasakruje. potrebujem iny soft :mag:

Main 6.12.2005 14:23

Top Gear/5th Gear od 2003, ted zrovna zacala nova sezona Topgearu - napr fotbal s Toyotou Aygo, 8vs8 novych Toyot s velkym nafukovacim micem :) Jsou to blazni, nemluve o tom kdyz z BMW 5, Ford Scorpio a Vauxhall Vectra udelali auta na dalkovy ovladani, a jezdili s nema v lomu, pritom jeden z nich sedel vzadu :D
btw zrovna jsem asi 1,5 kilometru od mista kde to toci - trat z TopGearu se tam nejak musim dostat, az bude Stig testovat

Pablo 6.12.2005 20:16

Ondrejko tak když s tím jsou problémy tak to nech, jen mi napiš co na tom Civicu kritizovali, a? vím na co si má kámoš dát pozor.

2Main: Škoda že toho Veyrona už maj asi nato?enýho, to by byl zážitek vid?t a slyšet..

Ondrejko 6.12.2005 20:58

Quote:

Originally Posted by Pablo
Ondrejko tak když s tím jsou problémy tak to nech, jen mi napiš co na tom Civicu kritizovali, a? vím na co si má kámoš dát pozor.

praveze nic nekritizovali ;)
Quote:

... most innovative and coolest hatchback that u can buy
:up:


All times are GMT +2. The time now is 07:01.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.