Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   LFS Cyber League (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1218)

Sh!nE 2.4.2007 14:21

LFS Cyber League
 
v ned?li 8.4. 07 p?ejde LFS Cyber League do testovaciho provozu aby se vychytali mouchy :). Budou se zde jezdit ruzne CUPy v ruzných t?ídach automobil? a na r?zných tratích, takže si zde snad každý p?ijde na své a doufám, že zde bude n?jaká ú?ast. Poháry zatím budou bez cen, ale až se liga rozjede a budeme mít sponzory, tak se bude závodit i v?cné ceny.
Doufám, že se bude líbit a že se tam potkáme.
Pro zv?davce p?idám link, ale zatím to není hotové.:banana:
http://lfs.cyberleague.cz

este kdyby mel nekdo zajem delat admina v lize a starat se tak o jeji hod, necht me informuje na icq 202-406-189

Itar 2.4.2007 15:47

Ježišku, vy matete. Já už si ?íkal, že ligu po?ádá Cyber Racing

eraser007 2.4.2007 17:19

tiez som si to myslel :D myslim ze by prospel iny nazov ;)

Sh!nE 2.4.2007 19:44

Quote:

Originally Posted by eraser007 (Post 61132)
tiez som si to myslel :D myslim ze by prospel iny nazov ;)

jiny nazev dat bohuzel nejde

PeTo 2.4.2007 21:35

Jediná taká drobnos?, že klany sú v CS a podobných ''strie?a?kách'' a nie v závodných hrách, tu sa to volá tím.

Sh!nE 3.4.2007 11:16

Quote:

Originally Posted by PeTo (Post 61163)
Jediná taká drobnos?, že klany sú v CS a podobných ''strie?a?kách'' a nie v závodných hrách, tu sa to volá tím.

diky za upozorneni, ale jaxem rek ten system este neni hotovej je tam spousta veci ktery potrebujou upravit dodelat nebo uplne predelat.:arge:

Atti Honyi 4.4.2007 22:46

Quote:

Originally Posted by PeTo (Post 61163)
Jediná taká drobnos?, že klany sú v CS a podobných ''strie?a?kách'' a nie v závodných hrách, tu sa to volá tím.


no a potom tu je ešte ten Ku Klux Klan, taký smiešný biely mikuláši

Mr.Shiva 5.4.2007 09:09

Quote:

Originally Posted by Atti Honyi (Post 61323)
no a potom tu je ešte ten Ku Klux Klan, taký smiešný biely mikuláši

Ty si MAGOR :D:D:banana::bandit:

Sh!nE 5.4.2007 18:52

Tak cyber league uz je v provozu a pripravuje se prvni liga nebo resp. CUP :banana:
na webu ligy je hlasovani jaky CUP by se vam libil nejvic tak se prosim vyjadrete :)

Sh!nE 6.4.2007 20:54

Jinak prosim vsechny potencionální jezdce závod? na Cyber League, aby se zaregistrovali. Je to kv?li bodovacímu systemu a aby to fungovalo tak ti co jezdí musí být zaregistrováni a musí být zaregistrovány i teamy.;)

Itar 6.4.2007 22:34

Quote:

Originally Posted by Sh!nE (Post 61410)
Jinak prosim vsechny potencionální jezdce závod? na Cyber League, aby se zaregistrovali. Je to kv?li bodovacímu systemu a aby to fungovalo tak ti co jezdí musí být zaregistrováni a musí být zaregistrovány i teamy.;)

Já bych rád, jenže p?i registraci týden zpátky mi to hodilko error p?i potvrzování mailu... ale jako ?len tam jakože existuju.

Sh!nE 7.4.2007 00:46

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 61415)
Já bych rád, jenže p?i registraci týden zpátky mi to hodilko error p?i potvrzování mailu... ale jako ?len tam jakože existuju.

zkus to znova uz by to melo fungovat ... pred tydnem byla este stranka ve vystavbe ted uz by to melo vsechno fungovat ;)

Itar 7.4.2007 10:34

Jinak by m? teda ješt? zajímalo. Ladder liga, 1on1 závody, to myslíš tak, že budeme na trati dva? Pop?íápad? dva týmy?

Sh!nE 7.4.2007 12:19

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 61423)
Jinak by m? teda ješt? zajímalo. Ladder liga, 1on1 závody, to myslíš tak, že budeme na trati dva? Pop?íápad? dva týmy?

tohle je opuze opupravenej ligovej system este se to doladi, ale ja nemyslim, ze je to az takovy problem a navic veskere informace o zavodech se dozvite dopredu .. tabulky pro vypocty budou vyplnovat admini, takze podle me je to v podstate nepodstatny detail:p

Itar 7.4.2007 12:56

Quote:

Originally Posted by Sh!nE (Post 61424)
tohle je opuze opupravenej ligovej system este se to doladi, ale ja nemyslim, ze je to az takovy problem a navic veskere informace o zavodech se dozvite dopredu .. tabulky pro vypocty budou vyplnovat admini, takze podle me je to v podstate nepodstatny detail:p

Ale po?ád si mi neodpov?d?l na otázku, zda-li budeme na trati pouze dva lidé, nebo nás bude víc...

Sh!nE 7.4.2007 13:27

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 61425)
Ale po?ád si mi neodpov?d?l na otázku, zda-li budeme na trati pouze dva lidé, nebo nás bude víc...

samozrejme ze vic ... na trati bude tolik lidi koolik se prihlasi samozrejmne do max. kapacity ;)serveru

Sh!nE 7.4.2007 21:50

omlouvam se za vypadek Cyber League, ale bohuzel to neni nasi vynnou nybrz hostingu banan.cz, ktery nam z blize neuvedeneho duvodu docasne vypli hostingy a odmitaji nam to zduvodnit:arge:. Kdy cyber league prejde z5 do provuzu vam zatim rici nemohu ale pracujeme na tom aby to bylo co nejdrive.;)

Ronon 7.4.2007 22:57

Odporucam prejst na iny hosting s bananom.cz su iba problemy ;)

Sh!nE 7.4.2007 23:39

Quote:

Originally Posted by Ronon (Post 61450)
Odporucam prejst na iny hosting s bananom.cz su iba problemy ;)

iny hosting bude brzy uz se pracuje na privatnim hostingu ... banan mi napsal email az kdyz sem psal oficialni stiznost a to s tim ze pusti web v 23:00 je 23:40 a furt nic sou to lamy :arge:

Sh!nE 8.4.2007 19:22

tak uz nam konecne web pustily :banana:


All times are GMT +2. The time now is 08:57.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.