Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Hosting (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3000)

Kid222 15.2.2014 15:57

Hosting
 
Když se tak dívám na aktivitu p?ísp?vk? Chaosovi na provoz webu (a tím nechci nikomu sahat do sv?domí) a zárove? celkovou upadající aktivitu na fóru a webu související s úpadkem LFS, napadlo m?, jestli by nestálo za to p?ejít na n?jaký levn?jší/free hosting, pop?. jestli by n?kdo m?l možnost hostovat zdejší obsah na svém stroji, tak tam. Vaše názory?

Logical 15.2.2014 16:43

Klidne to muzu hodit pod svuj webhosting ktery je na hostgator.com.

salik1992 15.2.2014 18:28

Za m? mohu doporu?it: http://hosting.wedos.com/cs/
Žádný problém a velmi dobrá dostupnost b?hem posledních n?kolik let.

Kada 15.2.2014 21:27

Jsem ochotnej pomoct s pripadnym prechodem jinam. Potrebujem klasicky LAMP (linux, apache, mysql, php). Soucasnej hosting bezi na windows server, prinasi to nejaky omezeni, ktery jsme v minulosti resili.

Aktualne databaze na czechlfs zabira 374MB (200MB jsou prilohy na foru). Predpokladam teda, ze by nam stacily i sluzby nabizejici 1G pro databazi. Diskoveho prostoru zabirame cca 1.8G.

Aktualne vyuzivame:
- postu
- ftp
- mysql
- php
- mozna neco dalsiho, o cem vi jen Chaos :).

Klice od hostingu a domeny czechlfs.net ma Chaos. Klice od liveforspeed.cz ma Pablo. Aktualne je liveforspeed.cz jen redirect na czechlfs.net, z historickych duvodu. Treba bychom zas mohli zacit primarne vyuzivat liveforspeed.cz.

Logical 15.2.2014 23:30

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 138050)
Jsem ochotnej pomoct s pripadnym prechodem jinam. Potrebujem klasicky LAMP (linux, apache, mysql, php). Soucasnej hosting bezi na windows server, prinasi to nejaky omezeni, ktery jsme v minulosti resili.

Aktualne databaze na czechlfs zabira 374MB (200MB jsou prilohy na foru). Predpokladam teda, ze by nam stacily i sluzby nabizejici 1G pro databazi. Diskoveho prostoru zabirame cca 1.8G.

Aktualne vyuzivame:
- postu
- ftp
- mysql
- php
- mozna neco dalsiho, o cem vi jen Chaos :).

Klice od hostingu a domeny czechlfs.net ma Chaos. Klice od liveforspeed.cz ma Pablo. Aktualne je liveforspeed.cz jen redirect na czechlfs.net, z historickych duvodu. Treba bychom zas mohli zacit primarne vyuzivat liveforspeed.cz.

Na co potrebujes linux a apache? Mam hosting (obyc webhosting) na hostgatoru, mysql neomezeny, neomezeny traffic, neomezena storage, zadarmo (mel bych to pod svym hostingem jako nova addon domena). Nevyhoda je ze pristup k cpanelu bych mel jen ja (ten nikomu nedam), ale mohl bych poskytnout pristup k mysql databazi a ftp.

GothaR 16.2.2014 12:40

A co tak rovno zmenit domeny na assettocorsa.cz a czechac.cz/czechassetto.cz? :D Viac by to odrazalo aktualnu situaciu na fore...

Pablo 17.2.2014 00:42

Quote:

Originally Posted by Logical (Post 138051)
Na co potrebujes linux a apache?

No na n??em to MySQL a PHP b?žet musí ;) Kada to ur?it? nemyslel tak, že pot?ebujeme dedikovaný Linux stroj, ale LAMP hosting.

?ešení zadarmo budou nejspíše bu? nedostate?ná technicky (prostor, podpora) a nebo budou jako p?ílepek k n??emu placenému a pak bude zase problém s p?ístupy, které doty?ný nebude chtít dát, aby se mu nemohlo hrabat v tom k ?emu to je p?ilepené. P?ístupy a informaci jak co funguje by ideáln? m?lo mít více lidí, tj. n?jaký samostatný ú?et. Já už jsem Chaosovi psal d?íve, že by cht?lo p?ejít na levn?jší hosting, to co se platí te? je dost drahé. Mám taky dobrou zkušenost s Wedosem, výpadky nepamatuji a za 30 k?/m?síc... (neomezený p?enos, diskový prostor, subdomén, po?et databází (1GB prostor pro databáze celkem)). Navíc nám by n?jaký malý výpadek i kdyby byl zase tak asi nevadil (možná jsou i lepší nabídky, už jsem to dlouho nezkoumal).
Bohužel Chaos je asi dost zaneprázdn?n a nedostal se k tomu. Já jsem ten návrh taky nedotáhl tak daleko, abych všechno zjistil a založil a tak mu ten p?echod významn? uleh?il. Cht?lo by to zjistit, jak to je s vBulletinem (co je zaplaceno), jak to bude mít vybraný hosting s aliasy k doménám (byl by dobrý minimáln? jeden), prost? n?jak konkrétn? za?ít.
Napsal jsem Chaosovi PM, jestli by sem nemohl dát n?jaké info, jak to vidí on.

Chaos 26.2.2014 21:49

no zeptam se emylaka na detaily hostingu co mame 301 (v nedeli navrat z dovolene), srovname s wedosem (ci jinym?) a uvidime...


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.