Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   ANTIK CUP September 2009 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2399)

RoBo_SK 7.6.2009 13:38

ANTIK CUP September 2009
 
Ahojte, túto diskusiu venujem ANTIK Cupe ktorý sa za?ne jazdi? od Septembra 2009. Ako vidíte organizáciu som prebral od Ondrejka ja lepšie povedané InSeRT team. Posnažíme sa vytvori? nie?o nové lepšie jednoducho to trošku oživi?. Pokia? sa nám to podarí tak o?akávame vä?šiu ú?as? ako to bolo minulé roky. Nako?ko lfs.sk stále nefunguje a celé je to v nedoh?adne vytvorili sme stránku lfs.simracing.sk na ktorej bude nainštalovaný SLS ligový systém (pokia? všetko pôjde dobre). Za hosting ?akujem Ondrejkovy. Ale k veci v tejto téme by som chcel zamestna? jazdcov hlasovaním ktorú ligu by chceli aspo? z mojich ?o som vymyslel, ale uvítam aj vaše návrhy.

1.ANTIK GT CUP:
-nie?o na spôsob GT závodov tri triedy GT1,2,3 každý by sa prihlásil som tiedy ktorú chce. Samozrejme ?ím vä?šie ?íslo GT tým vä?ší reštriktor. každá trieda by mala limit 32 jazdcov pokia? by sa do danej triedy prihlásilo viacej ako 32 jazdcov budú automaticky zaradený do nižšej GT triedy. Každá trieda bude ma? svojho vý?aza.

2.ANTIK RALLY CUP:
-pod?a názvu už je jasné že sa to pôjde na rally tratiach s triedov ktorú by ste si vybrali na hlasovaní

3.ANTIK SLALOM CUP:
-slalomové jazdy v layoutoch na rôznych tratiach také tu ešte nebolo tak by som ocenil pozitvne ohlasy

Pokia? by ste mali nejaké nápady na závody sem snimi.
Ostatné novinky sa do?ítate v nových propozíciach. Na ktorých sa stále pracuje. Všetko ?o bolo predtým bude nanovo prepracované a zmenené dúfam že k lepšiemu:)

Itar 7.6.2009 14:41

Ten GT cup zní hodn? dob?e, ?ist? GTR šampionát jsem už dlouho nevid?l. :)

Radek CZ 7.6.2009 15:24

Já bych rád oživil formát závod? jako se jelo v Hofyland League. Jen pro ty co nev?dí o co se jedná. Vždy 14 dní dop?edu se ur?í auto s kterým se pojede a asi hodinu p?ed závodem se ur?í trat. P?ípadn? si to m?žeme upravit podle našich pot?eb. Nap?. pojede stále jedna t?ída aut a bude se losovat jen trat.


Kid222 7.6.2009 16:16

Ten Slalom cup zní slibn?, ale zárove? souhlas s Radkem, Hofyland byl super a mnohem vyrovnan?jší díky tomu formátu a zasloužil by comeback. GTR bych taky bral, ale jenom, když to protla?í v?tšina. :)

Fast Jarda 7.6.2009 17:38

Tak já za sebe musim ?íct jasn? GTR Cup:)

HofyLand league jsem nezažil, takže taky proti ní nic nemám:)

RoBo_SK 7.6.2009 17:53

Znie to zaujimavo Radek tomu sa ur?ite budem venova?! Ako pozerám pod?a hlasovania zatia? to vyzerá na GT ke? budem vidie? že je ve?a hlasov tak pripravím propozície.

Radek CZ 7.6.2009 18:23

Já, ale po?ád ?ekám že se rozší?í hlasování o tuhle položku a až pak jsme cht?l hlasovat. Nebo to myslíš tak že dáš napevno jednu t?ídu aut a až pak se bude losovat? M? by se celkem líbila rozmanitost aut. Ne se omezovat jen na jednu t?ídu. Jinak ohledn? tratí doplním, že p?ed za?átkem cupu jsou ur?eny všechny trat?, ale neví se které se pojede, krom? té poslední teda. :D Ale ani na tohle nemusíme být vázaní. Muže se to ud?lat tak že ani takovej seznam nebude.

Megin 7.6.2009 21:46

Fiha Robo ma prekvapil, 'TY mlady kreativny muz :D'. Fakt som nevedel ze vyjde uz s navrhmi na diskusiu.
- GTR - preco nie, ja som za. Rally ee - malo trati nehodi sa na velky cup. Slalom teiz skor na daco doplnkove.
- Som urcite proti restriktorom, tazko sa to bude vyrovnavat - ako sme videli na Mixed Cupe pri najvacsej snahe sa to neda, vzdy bude dakto zvyhodneny. (teda az sa nejazdi len s jednym typom auta a to je s testriktorom)
- hohyland liga - to je velke znevyhodnenie zacinajucich jadzcov, ktori este nepoznaju trate... a prave koli tomu by som to na takyto vacsi (predpokladam majoritny cup) nezavadzal

Radek CZ 7.6.2009 21:54

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 105399)
- hohyland liga - to je velke znevyhodnenie zacinajucich jadzcov, ktori este nepoznaju trate... a prave koli tomu by som to na takyto vacsi (predpokladam majoritny cup) nezavadzal

Každý jsme jednou za?ínali a ti zkušen?jší um?li taky líp ovládat auta a znali lépe trat?. Po?ád jsou podmínky pro každýho nastavený stejn?. Navíc trat se vyhalšuje hodinu p?ed, takže n?jaké místo na nau?ení tam je. Up?ímn? kdo trenuje na tenhle typ závod? hodiny a hodiny?

Rybíz.CZE 8.6.2009 07:15

Já jsem všemi deseti pro slalom, ale kdyby se jeli GTRka a už bych nem?l sádru ur?it? bych se p?idal

Substance242 8.6.2009 07:38

Hlasoval som ešte v?era za "nie?o iné", a myslel som tým tu spomínaný systém "Hofyland League" (ktorý som za svoj krátky život na vlastné bulvy nevidel, ale znie zaujímavo).

MikeCZ 14.6.2009 14:17

Gtr

Zdenek CZE 14.6.2009 14:36

Jako velký fanda závod? GT a Le Mans serie jsem dal hlas GT Cupu:)

Ghost_CZ 16.6.2009 11:04

Jsem pro GT. Sice si nemyslim, že by se p?ihlásilo tolik lidí aby se zaplnily 3 t?ídy po 32 autech, ale rozhodn? jsem pro GT cup (bu? GT1 nebo GT2).

eraser007 16.6.2009 11:22

Taktiež som za GT a k?udne aj systémom Hofyland :)

Branislav 16.6.2009 11:29

som za XFG/XRG :D ok beriem GT2 to mam rad

reyco 16.6.2009 12:22

Spravi? GT cup ale len jednu triedu lebo viac ako 32 jazdcov aj tak nebude

RoBo_SK 16.6.2009 20:01

ale ja som to myslel tak že každý by sa prihlásil do tej triedy do ktorej chce dajme tomu v GT by ich bolo 10 a v GT2 20

Vitr 16.6.2009 21:30

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 105874)
ale ja som to myslel tak že každý by sa prihlásil do tej triedy do ktorej chce dajme tomu v GT by ich bolo 10 a v GT2 20

jj p?esn? takhle jsme to pochopil aj ja :)

RoBo_SK 17.6.2009 22:26

už treba led adminov kto sa hlási ? :D


All times are GMT +2. The time now is 22:10.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.