Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Co vam chybi na cz sk netu (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1487)

Vazli 18.9.2007 20:17

Co vam chybi na cz sk netu
 
Tak porad premyslim o tom co chybi na ceskym a slovenskym internetu a nemuzu nic vymyslet tak mi pls pomozte...
De o to ze chci udelat nejakej webovej projekt kterej jeste neni v cr nebo sk...

jet 18.9.2007 20:45

lol?
bud se necim zabyvas, necemu rozumis a vytvoris o tom web, nebo rozumis hovnu a vytvoris tak leda lestenej prd.
tvuj post moc nechapu...

Woyta 18.9.2007 23:18

Me chybi shop nabizejici waterblocky Swiftech ci Apogge. :D Ale ted otevreli jeden v polsku, takze konec objednavek z USA.
Pokud ti jde jen o stranky tak se muzes jen pokusit prekonat soucasne stranky.

Fuzzy 19.9.2007 07:40

zacni vyrabet a prodavat (aspon za pulku :) )

http://www.lbodnar.dsl.pipex.com/joystick/

Gabelhirsch 19.9.2007 08:08

na netu mi nic nechybí, spíš p?ebejvá ;). ale když ud?láš web, který se bude v?novat problematice pokojových kv?tin subsaharské afriky a jejich p?stování v podmínkách standardní pc bedny (s funk?ním pc), budeš asi první. neslibuje to n?jaký komer?ní úsp?ch, ale... :banana:

RavenakCZE 19.9.2007 17:06

Quote:

Originally Posted by Vazli (Post 71199)
Tak porad premyslim o tom co chybi na ceskym a slovenskym internetu a nemuzu nic vymyslet tak mi pls pomozte...
De o to ze chci udelat nejakej webovej projekt kterej jeste neni v cr nebo sk...

Napada me jedno prirovnani :)

Nevite nahodou nekdo o nejake dire na trhu? Sehnal bych si know how a zacal vydelavat miliony :D

Ne ted vazne... byt tebou jdu na to obracene >> Nevymejslim co chybi, ale udelam to cemu rozumim a na co mam. Pak se ukaze jestli to chybi a jestli to ma nedeji na uspech. "Podnikat" neco obracene je jako "vymslet" (coz tu nekde take zaznelo a moc me to pobavilo) team v LFS a pak zjistovat s cim a kde jezdit. ;)

Woyta 20.9.2007 00:00

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch (Post 71210)
na netu mi nic nechybí, spíš p?ebejvá ;). ale když ud?láš web, který se bude v?novat problematice pokojových kv?tin subsaharské afriky a jejich p?stování v podmínkách standardní pc bedny (s funk?ním pc), budeš asi první. neslibuje to n?jaký komer?ní úsp?ch, ale... :banana:

Vyreseno polaky. http://modding.cz/?p=154&picture_id=2168


All times are GMT +2. The time now is 08:48.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.