Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   FlatOut 2 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=691)

Itar 29.6.2006 21:08

FlatOut 2
 
Máte n?kdo...a pokud ano, jak se vám líbí? ?etl jsem pár recenzí a zatím samá chvála. Sice to není simulátor, ale myslím, že na odreagování je to perfektní záležitost :)

ThorR 29.6.2006 21:25

jj já to párkrát hrál, a má to dobry mod poškození. Jako oddychovka dobré :)

Ondrejko 29.6.2006 22:11

urcite to bude dobra gamesa, ale mna najviac zaujima ...

preco to stoji len 299 Kcs ???? PRECO ???
thx za rozumnu odpoved na moju otazku

Kid222 29.6.2006 23:37

Quote:

Originally Posted by Ondrejko
urcite to bude dobra gamesa, ale mna najviac zaujima ...

preco to stoji len 299 Kcs ???? PRECO ???
thx za rozumnu odpoved na moju otazku

Ja se zeptam taky: proc to resis? :) Za tak nizkou cenu bys mel byt rad.
Navic kvalita te hry je pomerne vysoka, na games.tiscali.cz dostala hra 95%.
Kdyby tolik staly ostatni hry, napr. Daikatana vyvijena x let byla za 1500+ a stala za prd. Hafo soucasnych her, ktery maji herni dobu 6 hodin a hratelnost na urovni Deer Huntera, by se mely prodavat za budgetovou cenu, ale stoji pres 1500. Jasne, vyvoj je drahej, ale kdyz do toho daj tolik prachu, tak at uz za ne udelaj neco poradnyho. FlatOut je hratelnostne, zabavou a trvanlivosti prevysuje o nekolik trid a kdyz pripoctu tu cenu, tak jde o jednu z nejlepsich her, co momentalne sezenes.

rostreet 30.6.2006 03:22

ja ji chtel "sosnout" ale po zjisteni ceny si ji kupim.vzdyt to ma senzacni hratelnost.perfektne se u toho clovek odreaguje a pri sitovani je to taky mazec ;-)

Itar 30.6.2006 07:19

Momentí?ek, brzd?te!!! Nemluvíte ?ist? náhodou o FlatOut 1???!!!

Ad. cena: to máš jako s Trackmanii ;) za malou cenu hodn? zábavy :)

Felix 30.6.2006 07:20

jj taky se mi zda ze mluvi o FlatOut 1 ...

Itar 30.6.2006 09:36

Tak na to pozor :)...
FlatOut 2: http://www.games.tiscali.cz/reviews/flatout2/index.asp
FlatOut 1: http://www.games.tiscali.cz/reviews/flatout/index.asp

Ondrejko 30.6.2006 09:59

Quote:

Originally Posted by Kid222
Ja se zeptam taky: proc to resis? :)

chcem to vysvetlit kamosovi z finska, pretoze u nich sa to predava za 40 euro (t.j. bezna cena vo vsetkych statoch za kazdu hru)

Kid222 30.6.2006 10:01

nn, ja mel na mysli dvojku. Ta taky stoji jenom tri stovky. Viz konec recenze.

sonyk 30.6.2006 10:12

nejsem si jistej co sem to loni sosnul jestli jednicku nebo dvojku , ale hra je to super !

Kid222 30.6.2006 11:07

Quote:

Originally Posted by sonyk
nejsem si jistej co sem to loni sosnul jestli jednicku nebo dvojku , ale hra je to super !

To musela byt jednicka, kdyz dvojka vychazi teprve ted. Ale jo, hra je to dobra. :)

Itar 30.6.2006 14:15

Quote:

Originally Posted by Kid222
To musela byt jednicka, kdyz dvojka vychazi teprve ted. Ale jo, hra je to dobra. :)

No já dneska dvojku objednával, ale nemá být v prodeji až koncem ?ervence? P?eci jenom ta recenze je exkluzivní ;)

Ondrejko 30.6.2006 15:02

Quote:

Originally Posted by Itar
No já dneska dvojku objednával, ale nemá být v prodeji až koncem ?ervence? P?eci jenom ta recenze je exkluzivní ;)

jj. v ceskej republike sa zacne predavat koncom mesiaca

Lala 30.6.2006 19:23

Ahojky

Koukam, že to tu lidi akorát chválí. Já ti troufnu p?idat jeden negativní názor (hrál jsem teda jen FlatOut 1, o "dvojce" nic ne?ikam).
M? ta hra p?išla nudná. Líbilo se mi chování auta, ale to bylo tak jediný, co na tom bylo dobrý. Jinak hrozná nuda. Pokud si dob?e pamatuju, tak ?lov?k n?co získával akorát za t?ískání autem do všeho okolo trati. To mi p?išlo zábavný jen pár minut. Asi nejsem ten správnej "crasher" no.

A? se na m? nikdo nezlobí, ale já sem si tu hru nezamiloval.

Itar 30.6.2006 21:28

Quote:

Originally Posted by Lala
Ahojky

Koukam, že to tu lidi akorát chválí. Já ti troufnu p?idat jeden negativní názor (hrál jsem teda jen FlatOut 1, o "dvojce" nic ne?ikam).
M? ta hra p?išla nudná. Líbilo se mi chování auta, ale to bylo tak jediný, co na tom bylo dobrý. Jinak hrozná nuda. Pokud si dob?e pamatuju, tak ?lov?k n?co získával akorát za t?ískání autem do všeho okolo trati. To mi p?išlo zábavný jen pár minut. Asi nejsem ten správnej "crasher" no.

A? se na m? nikdo nezlobí, ale já sem si tu hru nezamiloval.

No protože to taky nesmíš brát vážn? :)....ta hra je ?ist? na odreagování a podle toho jí taky musíš brát. Prost? když už mám dost LFS t?eba po týdenním tréninku, tak si dám na p?l hodinky-hodinky FlatOut a jsem v pohod? ;)

Ondrejko 30.6.2006 21:31

Quote:

Originally Posted by Lala
Ahojky

Koukam, že to tu lidi akorát chválí. Já ti troufnu p?idat jeden negativní názor (hrál jsem teda jen FlatOut 1, o "dvojce" nic ne?ikam).
M? ta hra p?išla nudná. Líbilo se mi chování auta, ale to bylo tak jediný, co na tom bylo dobrý. Jinak hrozná nuda. Pokud si dob?e pamatuju, tak ?lov?k n?co získával akorát za t?ískání autem do všeho okolo trati. To mi p?išlo zábavný jen pár minut. Asi nejsem ten správnej "crasher" no.

A? se na m? nikdo nezlobí, ale já sem si tu hru nezamiloval.

v podstate si myslim to iste. extremne obrovskou chybou v 1 bola nepritomnost normalneho multiplayeru, ktorý by dokazal udrziavat vysoku uroven tejto hry. nastastie v 2 sa vraj urobil normalny multiplayer, tak sa necham prekvapit.

Itar 2.9.2006 13:22

http://www.racetolive.com/index.php?...&article_id=22

sonyk 4.9.2006 11:59

ma cenu to sosat teda jo?

Itar 4.9.2006 14:58

Já mám origoš a jsem spokojen...viz recenze :)


All times are GMT +2. The time now is 12:18.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.