Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Dakar Rally 2009 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2254)

Ondrejko 2.1.2009 10:28

Dakar Rally 2009
 
http://www.dakar.com

sledujete? kto je vasim favoritom v jednotlivych kategoriach?

Tommy V. 2.1.2009 11:14

jak to tak sleduju, tak letos jsme prisli o moznost srovnani dizlu s benzinem na spickove urovni...(resp napada vas nekdo s benzinem, kdo by mohl vyhrat?)

v kamionech jasne tatra a motorkarum drzim palce at vsichni prezijou

Zdenek CZE 2.1.2009 11:19

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 96488)
jak to tak sleduju, tak letos jsme prisli o moznost srovnani dizlu s benzinem na spickove urovni...(resp napada vas nekdo s benzinem, kdo by mohl vyhrat?)

v kamionech jasne tatra a motorkarum drzim palce at vsichni prezijou

Napadá:D. Robby Gordon s Hummerem:D:D:D.

NASRAT 2.1.2009 12:23

favorit
 
1 Attachment(s)
muj tajnej favorit je tady :

Vitr 2.1.2009 12:50

Tatra nezna bratra ;) Zbytek sleduju jen tak do poctu takze favorita nemam :)

rostreet 3.1.2009 09:52

Pepa Machacek.....quad :)

Zdenek CZE 3.1.2009 18:03

Josef Machá?ek je na 2. pozici a ztrácí 13 minut, Despres dostal penalizaci 40 minut a v autech vede Al Attiyah s BMW, 2. je Sainz.

Zdenek CZE 4.1.2009 19:30

Loprais stojí za cílem, opravuje a neví jestli bude pokra?ovat:(.

Vitr 6.1.2009 21:47

Videli jste na CT4 co ten mlady namachrovany lopraisuv strelec prohlasil ?By mu strejcek mel nafackovat amolete vseumelne. Humus nejvetsiho kalibru hlavne ze si prorazil chladic kterej tam vubec nemel mit :mad: Tak to dopada kdyz v tom ma nekdo strceny nejaky nemecky vergl. At tam zhnije od ted budu radsi fandit brazilcovi ;)

Tommy V. 7.1.2009 00:00

nevidel... az se zklidnis, tak napis co rikal...

Engine CZ 7.1.2009 02:39

Loprais po první etep? ?ekl:
"Auta nás brzdily hodn?, je vid?t, že je tady spousta amatér? mezi profíkama a spouta lidí neumí jezdit, no. Takže s tim se musíme vypo?ádat, než se to trochu vyst?ílí a z?stanou ti lepší a rychlejší."
Myslím si, že dost p?est?elil...

Jinak já jsem tatrovák, ale up?ímn? pochybuji, že by ze svého motoru vymá?kli 850 koní a 3500 Nm, jako z toho n?meckýho verglu.

Vitr 7.1.2009 08:06

Tak se podivej na toho brazilce azeveda s tatrou a na tomecka ti tam maji klasicky vzduchem chlazeny 12V, 19 000 cm3 tatrovacky motor. Tatra nikdy nevycnivala vykonem ale vybornym podvozkem - paterakem (paterovy ram) na kterym to vsechno vysi a spolehlivosti.

Tak sem se nakonec dostal na stary klasicky archiv CT ktery sem porad hledal a tady je ten rozhovor :
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani...akar-2009.html

Tommy V. 7.1.2009 11:20

pry sypal do chladice nejake mlete lami h.... od mistnich farmaru... taky bych byl po tomhle nasra... :)

Engine CZ 7.1.2009 11:46

Já vím, že mají nejlepší podvozky, ale na rychlých tratích ztráceli oproti Kamaz?m ?i Ginaf?m. Ale trochu jsem zagooglil a Tome?k?v (takže asi i Azeved?v) motor má 700 kobil, což jsem ne?ekal.

Jinak nevíte jak (o co) Loprais ten chladi? prorazil?
Po tom "zalepení" to asi moc nechladilo, ale hlavn?, že dojeli. :clapclap:

to Tommy: To prohlášení ?ekl po 1. etap? (chladi? i spojka ješt? v pohod?). Kdyby v?d?l jakou za další 2 dny bude mít ztrátu, tak by si asi dal pozor co povídá o profíkách a o t?ch ostatních...

sonyk 7.1.2009 12:07

D?iv tatry hlavn? težili ze spolehlivosti. Jenže ta je pry?. Protože konkurence dokáže postavit rychli a kvalitní stroj. Jenže tatru musíte aby jste jim sta?ily našlapat i jinými v?cmi a tak je normální že se to se**.

Osobn? je mi fuk co tam kdo má.

Škoda že se všem kluk?m lepí sm?la na paty. jak motorkarum tak trucker?m.

Jen me stvou media jak porad mluvi o ztracenych sanci, ale dyt to rally ma 4000km

Tommy V. 7.1.2009 12:58

bohuzel prvni obet, Pascal Terry nedokoncil nedelni etapu a dnes byl nalezen mrtvy :(

Vitr 7.1.2009 20:44

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 96969)
bohuzel prvni obet, Pascal Terry nedokoncil nedelni etapu a dnes byl nalezen mrtvy :(

je skoda ze i pres tu spoustu elektroniky ktera sleduju pozice zavodniku, nekdo dolplati na tuto nejnarocnejsi dalkovou soutez, ale to je zivot a ty zavodnici stim do toho jdou :( Hlavne motorkari jsou blazni :)

btw dnes sem si koupil v trafice paradni DVD 30 let historie dakaru za 49 kc, 100 minut unikatnich zaznamu od pocatku az do soucasnosti vrele doporucuju ;)

Tommy V. 7.1.2009 22:44

ja doporucuju sehnat si lonsky nahradni program eurosportu, kdyz byl dakar zruseny, kazdy den 30(nebo 60?) minut o jednom rocniku, tzn celkem solidni porce

JENDAN 7.1.2009 22:45

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 96994)
btw dnes sem si koupil v trafice paradni DVD 30 let historie dakaru za 49 kc, 100 minut unikatnich zaznamu od pocatku az do soucasnosti vrele doporucuju ;)

to jsou takove ty dvd k casopisum a novinam nebo co je to zac? Nevis kdy to vyslo? Nejak to nemuzu najit na seznamech a v trafice jsem to nevidel :(

Kurt_Kombajn 7.1.2009 23:52

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 97006)
.... Nevis kdy to vyslo? Nejak to nemuzu najit na seznamech a v trafice jsem to nevidel :(

?ekl bych, že to bude toto -> Hned první odkaz strý?ka Googla


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.