Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Ostatní (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   zvuky motoru - mrtve linky (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2046)

TvysT[PJ] 29.7.2008 08:37

zvuky motoru - mrtve linky
 
Zdravim, nasel by se nejakej dobrak co by reuploadoval kvalitne upraveny zvuky aut do LFS? projizdel sem asi 3 fora vcetne tohohle, ale vetsinou uz jsou linky mrtve, jedine co se mi podarilo stahnout je pack od DaveWS, ale kdyz ho dam ve hre pres shift+a, furt mi prijde ze ty zvuky jsou porad stejne, zadnej rozdil, predem diky :banghead:

Chaos 29.7.2008 08:56

treba
http://www.lfs-database.com/index.ph...3_sectionid=79

TvysT[PJ] 29.7.2008 09:39

jj super diky, ted nevim ktery si vybrat driv :)

zipper 29.7.2008 15:39

Jen doplním, že zvuky od DaveWS jsou od jisté verze defaultní zvuky LFS, proto ti p?ijde, že se nezm?nily ;)

Miri 29.7.2008 20:01

já doporu?uji hardcore od LineR32, ale není to na dlouhé závody

Peppo 5.8.2008 21:17

Neviete niekto kde sa daju stiahnut nijake sample zvukov motorov do LFS?.Ked
das Shift+A a pri zvuku motora das Load ,chce to nacitat sampel max.8 Kb a potom mas iny zvuk skusal som ale nemam zvuky.Neskusal to niekto z vas?Poradte svoje skusenosti.

Miri 5.8.2008 22:57

Quote:

Originally Posted by Peppo (Post 89718)
Neviete niekto kde sa daju stiahnut nijake sample zvukov motorov do LFS?.Ked
das Shift+A a pri zvuku motora das Load ,chce to nacitat sampel max.8 Kb a potom mas iny zvuk skusal som ale nemam zvuky.Neskusal to niekto z vas?Poradte svoje skusenosti.

zkus toto http://www.lfs-database.com/index.ph...13_sectionid=7

Peppo 6.8.2008 11:48

Mne sa zda ze zvukove sample su stale rovnake len je ine nastavenie.Mne ide o nove sample ktore by boli realnejsie.Je to vsetko ulozene v eng subore?

Kurt_Kombajn 6.8.2008 12:09

IMO to nem?že být jen jeden prostý (t?eba sekundový) sampl, jako t?eba u kláves, že se to jen rozhodí po kmito?tech. Na zvuk motoru má vliv spousta faktor? (otá?ky, podtlak v sacím potrubí, blow off ventil, atd.) Jiný zvuk vydává motor (p?i totožných otá?kách) u zrychlování a jiný u zpomalování, další zvuk vydává t?eba p?evodovka. Je toho strašn? moc, se koukni do té tabulky shift+a co všechno má vliv na výsledný zvukový projev.
Zkrátka podle m? to není tak jednoduché, že bys náhral úryvek zvuku b?žícího motoru, nacpal to do LFS a hotovo.

OT: už tu spamuju 3 roky :drink:/OT

Peppo 6.8.2008 12:37

To si nemyslim a aj som skusal zo samplom inym ale je to dost basove a orezane.Na 8Kb to asi ani lepsie nebude.S tym mas pravdu ze zvuk ja iny ked podradujes uberas atd..Ked pozries zvuky z napr.GTR2 je tam vela Waw suborov pre kazdy zvuk .


All times are GMT +2. The time now is 04:01.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.