Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Vyhlášení (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2689)

Ghost_CZ 30.5.2010 22:33

Vyhlášení
 
Dámy a pánové, vyhlášení bude. :) Uskute?ní se 19.6.2010 v Brn?. Na programu budou motokáry, vyhlášení a ve?er pak volná zábava. Motokáry domlouvá Radek, ale jestli máte k tomu co ?íct, vyjád?ete se. Bližší informace budou zve?ej?ovány postupn?.
Nejsem Br?ák a tudíž bych cht?l vyzvat domorodce, a? nejsou potichu a p?edkládají návrhy kam se po motokárách p?esunout a pak ur?it? nebudu sám, kdo bude hledat levný nocleh. To? zatím vše. ;)

ondra.tichy 30.5.2010 22:39

neee prosím 19. neeeee...dejte to jindy :ashamed:

Motto 30.5.2010 22:44

Pokud 19. tak se predem omlouvam nemohu. :(

Branislav 30.5.2010 22:58

Ak mi nic dotoho nepride a ak uz konecne poskladam tu modru mrchu a umna v rodine sa to trocha ukludni ,tak sa ukazem ,cas si najdem ,aj ked neviem ,ci toho 19.6. nebudem nahodou v polsku :(

bavorak 30.5.2010 22:59

tak ja v brne neviem ci este budem ale ak ano tak pravdepodobne s jednou volnou postelou na koleji :) (zadarmo) ale neviem ci budu este financie na cestu do brna a celkovo aka bude situacia... ale ak nieco bude aj za 5. miesto tak idem urcite :D

Klouczech 30.5.2010 22:59

Taky nem?žu, bratranec má svatbu.

Branislav 30.5.2010 23:05

tak beriem spat 19.6 mam zavody v puchove :D

P@cho 30.5.2010 23:10

Rad by som sa na dakom zraze zasa ukazal no 18.-20. som pracovne (cyklokros) v Doh?ahoch. :o

Devilstorm 30.5.2010 23:10

Tak tomu ?ikám umrtnost :) Je to to p?l hodiny a už 6 lidí nem?že. Nedáme radši víc termín? a a? se hlasuje? Pokud v tom tedy neni n?jaký jiný problém.

bavorak 30.5.2010 23:12

dajte teda iny termin...nechcem tam byt s radkom sam :D

Kid222 30.5.2010 23:34

P?vodn? jsme se dohodli na jednom datu, protože jsme cht?li zabránit dohad?m, že jeden nemuže tento termín a další nemuže další termín. Je však vid?t že hodn? lidem termín nevyhovuje. Proto b?hem zít?ka založíme anketu na termín konání akce. Mimo jiné nám šlo o to, že Ghost má ?as jen víkendu 19. a ten další. Bylo by vhodné, aby tam byl, protože je hlavní organizátor. Navrhoval bych tedy termíny 19., 26. a 3. Jen k up?esn?ní o motokárách: jedná se o puj?ovnu, která je v areálu Masarykova okruhu. http://www.amkbrno.cz/

Kada 31.5.2010 20:40

Rad se objevim, nicmene 26. na 99% nemuzu. Ad motokary, na okruhu jsou (podle meho nepriliscastojezdeckeho) nazoru nejhorsi motokary v Brne. Kratka draha, pomaly kary, z mesta daleko.

Radek CZ 31.5.2010 20:59

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 121286)
Rad se objevim, nicmene 26. na 99% nemuzu. Ad motokary, na okruhu jsou (podle meho nepriliscastojezdeckeho) nazoru nejhorsi motokary v Brne. Kratka draha, pomaly kary, z mesta daleko.

Nevim kde bereš tyhle informace a nebo kdy jsi tam jel naposledy. Já za sebe mužu ?íct že jsou to podle m? nejlepší motokáry v Brn?. Jediné s ?im mužu souhlasit je že je relativn? daleko z m?sta. Trat m??í 423 metru, takže pochybuju že je nekratší, každopádn? lepší než samá vrace?ka v hale. Co se tý?e motokár jsou asi nejvyrovnan?jší co jsme kdy jel. Všechny jsou v 0,3 sekund?. Moje nejrychlejší kolo tam odpovídá prum?rné rychlosti 45 km/h a to myslim že není na motokáru tak pomalý.

Kada 31.5.2010 21:15

Uznavam, ze moje posledni jizda tam je aspon 5 let zpatky. S nejhorsima jsem to prehnal, ty jsou v Boby ;-). Ale napriklad v Modricich podle myho prevazujou same vyhody (cenu, pravda, neznam).

Miondir 31.5.2010 22:09

na okruhu jsme jezdili aji na jednom ze srazu cca pred dvema rokama tusim a nebylo to vubec vyrovnane, ale pokud toto dali do kupy, tak pro me urcite nejzabavnejsi trat, bo skakat pres obrubaky me bavi mnohem vic nez drhnout gumy vsude jinde. o boby skoda slov, to je tragedie ve vsech smerech, v m-palaci pred x lety dobry, ale dlouho jsem tam nebyl, v modricich jsem nebyl nikdy jen to znam od videni kdyz jezdim okolo

Radek CZ 31.5.2010 22:22

Jo dali to dohromady dob?e, znám se tam s mechanikem a ?íkal že všechny jsou v 0,3 sekund?. V Mod?icích jsem jel loni a nebyl jsme teda moc nadšenej, každá kára jela upln? jinak a n?který ?ásti trat? jsou dost divný.

Megin 1.6.2010 09:37

Dufam, ze tento krat to vyda s mojou, popripade dalsou ucastou z InSeRTu. U mna nevyzera ruzovo skor toho 26. (na 99%)

19. vyzera prave dobre, mali sme planovanu vlastnu separe stretavku ale z tej prave v tomto datume asi nic nebude. Ako nahrada by toto nemuselo byt zle ;)

Vikend okolo 3. by mal byt Ok tiez.

bavorak 1.6.2010 09:47

tak okolo 3.7. niektori odtialto nemozu...mame 24-hodinovku motokar v hodonine...konkretne Klou?ek, Radek, Substance aj ja

Poly 1.6.2010 14:43

Toho 19. u me nepripada v uvahu. Budu na Sonispheru v Milovicich (nejede nekdo nahodou taky?). Ty dalsi terminy uz by asi sly.

Radek CZ 1.6.2010 15:07

Tak jsem zjištoval situaci na t?ch motokárách a je taková. 19. ?ervna je tam na 50% volno, 26. ?ervna je to tam už obsazený, ale 12. ?ervna by to šlo. Pokud by to bylo 12. ?ervna, tak by zas nemohl Ghost.


All times are GMT +2. The time now is 14:28.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.