Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Ostatní (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   LFS tri?ko (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1971)

Entony 15.6.2008 18:04

LFS tri?ko
 
Tak jsem jednou v práci nem?l chvili co d?lat... Co ?íkáte na výsledek?

http://www.entony.wz.cz/LFS.JPG

:D

Miri 15.6.2008 18:13

p?kný, nechceš si ud?lat melouch?

Entony 15.6.2008 23:21

Jo pro? ne... Zítra sem napíšu kolik by to stálo...

Mirek CZE 16.6.2008 17:24

m? by se tak líbilo, ale kdyby tam bylo logo Live for Speed CZECH a barevný a hlavn? bez t?ch Alpine, Sparco atd...

Motto 16.6.2008 17:41

M? osobn? by se taky více líbily tri?ka bez t?ch dalších nápis?. Myslím si, že kdyby n?kdo za?al s výrobou podobných LFS tri?ek šly by na odbyt – snad :)

Vazli 16.6.2008 18:27

ja taky myslim ze by to chtelo naky ty trika pro komunitu precijen reklama musi bejt :)

Mirek CZE 16.6.2008 18:31

já te? plánuju si ho nechat natisknout akorát se nem?žu rozhodnou, jestli si tam mam nechat natisknout jen Live for Speed a nebo Live for Speed CZECH jako je taj naho?e to logo

FragHammer 16.6.2008 22:45

mne se tenhle navrh libi. ja bych ho klidne bral. Pro reklamu komunity bych se ale nebranil. Takze na druhou stranu link a je to ok :)

Sh!nE 16.6.2008 23:23

možná trochu OT, tak sry.
Já mám zrovna objednanou mikinu u T-Shock, tak jsem zv?davej jak to dopadne s kvalitou potisku atd. Až mi to dorazí tak poreferuju.

Quote:

Originally Posted by Mirek CZE (Post 86554)
já te? plánuju si ho nechat natisknout akorát se nem?žu rozhodnou, jestli si tam mam nechat natisknout jen Live for Speed a nebo Live for Speed CZECH jako je taj naho?e to logo

Já mám (teda snad budu mít) na zádech logo Live For Speed Czech (jsem patriot :D)

legolem 17.6.2008 07:13

Quote:

Originally Posted by Sh!nE (Post 86579)
možná trochu OT, tak sry.
Já mám zrovna objednanou mikinu u T-Shock, tak jsem zv?davej jak to dopadne s kvalitou potisku atd. Až mi to dorazí tak poreferuju.

Maji tam nekde cenik? Na kolik to zhuba vyjde?

Motto 17.6.2008 07:51

Quote:

Originally Posted by Sh!nE (Post 86579)
Já mám zrovna objednanou mikinu u T-Shock,


Pak dej ur?it? v?d?t, jsem zv?dav jakou to bude mít kvalitu, jednu dobu jsme uvažovali si nechat ud?lat tri?ka práv? u téhle firmy.

Sh!nE 18.6.2008 13:19

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 86588)
Maji tam nekde cenik? Na kolik to zhuba vyjde?

Ceník jako tavkovej jsem tam nikde nenašel, ale když jsem si dal tu mikinu do editoru, tak vyšla cca na 600,-, když jsem jí pak potisknul ze všech možnejch i nemožnejch stran, tak to bylo cca 1000,-. S poštovným, balným a jinejma expedi?níma poplatkama m? to v celkové sum? vyšlo na 1079K?, slovy jeden tisíc sedmdesátdev?t kurun ?eských :)

Entony 18.6.2008 13:21

Tak se m?žem domluvit... m?žu ud?lat jakejkoli potisk... Myslíte že by LFS dalo autorská práva na oficiální výrobu?

Kdo.vi 18.6.2008 13:40

Entony: Pochybuju - www.lfsshop.com

Chaos 18.6.2008 15:31

ja zas myslim, ze pokud to nebudou stejny tricka jako nabizej, tak s tim nebude problem...

nejjednodusi je jim napsat maila...

DoN 18.6.2008 17:07

vim, ze s tim uz problem byl a nechteli to dovolit - ale to je rok zpatky, kdo vi, jak to maji ted.

Kada 18.6.2008 17:19

Podle myho na vyrobu 10 tricek nikdo nerekne ani popel a netreba se nikoho ptat. Pokud by ty trika chtel nekdo delat a prodavat komercne, je samoze souhlas nutny.

Entony 19.6.2008 20:36

to je jasny že když tady ud?lám pár tri?ek tak to nikdo ?ešit nebude... toho se nebojim... skoda jen že nepujde ud?lat oficiální shop

Vazli 19.6.2008 21:03

Quote:

Originally Posted by Entony (Post 86757)
to je jasny že když tady ud?lám pár tri?ek tak to nikdo ?ešit nebude... toho se nebojim... skoda jen že nepujde ud?lat oficiální shop

oficialni shop je tohle http://www.lfsshop.com/

JENDAN 20.6.2008 03:40

Quote:

Originally Posted by Sh!nE (Post 86579)
možná trochu OT, tak sry.
Já mám zrovna objednanou mikinu u T-Shock, tak jsem zv?davej jak to dopadne s kvalitou potisku atd. Až mi to dorazí tak poreferuju.


Já mám (teda snad budu mít) na zádech logo Live For Speed Czech (jsem patriot :D)

ja jsem byl kvalitou potisku na triko hodne zklamany. Kvalita potisku nizka a navic barva tricka na webu absolutne neodpovida barve opravdove
EDIT: odpoledne sem muzu dat fotky aby jste si vytvorili predstavu.

Enthony: To triko co jsi postoval beru...nebo radeji dve. Jen kdyby bylo bez reklam (Sparco,OZ....) Nebo bych tam dal reklamy na neexistujici firmy z LFS jako treba T:fone, Injext, Scavier, Volante atd.
To bych byl ale asi jediny komu by se to libilo.


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.