Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   The Fast And The Furious : Tokio Drift (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=669)

ThorR 19.6.2006 22:29

The Fast And The Furious : Tokio Drift
 
Táááákže lidi?ky dneska vyšel film Rychle a Zb?sile :Tokyo Drift

Já to stahuju odtud : jedna pani povidala
a jede to hodn? rychle.

Kid222 19.6.2006 22:37

Ne!! Jenom ne FandF!!!!
(ban the warez)

Tommy V. 19.6.2006 22:41

Quote:

Originally Posted by ThorR
Táááákže lidi?ky dneska vyšel film Rychle a Zb?sile :Tokyo Drift

Já to stahuju odtud : jedna pani povidala
a jede to hodn? rychle.

to nemyslis vazne? dyt to bude stejna p**ovina jak ty prvni dve....

Woodbine 19.6.2006 22:48

Quote:

Originally Posted by ThorR
Táááákže lidi?ky dneska vyšel film Rychle a Zb?sile :Tokyo Drift

Já to stahuju odtud : ...
a jede to hodn? rychle.

Koleduješ si o ban... :rolleyes:

ThorR 19.6.2006 23:09

Lidi pochopte, že jsem nová?ek. Velmi se omlouvám, nev?d?l jsem, že nesmí dávat odkazy.Už se to nebude opakovat.

DoN 19.6.2006 23:15

To ze jsi novacek te neomlouva, cist umis. Pri registraci na foru si souhlasil s podminkami, ktere sis mel precist, coz si zjevne neudelal, takze se nevymlouvej. Odkazy samozrejme davat muzes, ale ne na nelegalni veci

ThorR 19.6.2006 23:32

jj chápu a souhlasím. Ale stahovaní p?e torrenty je ilegální ? N?kde jsem ?etl, že když to stahuješ od n?jakého uživatele a nebudeš to dále ší?it za ú?elem zisku, tak to není ilegální.

DoN 19.6.2006 23:37

stahovani pres torrenty je legalni, pokud tak stahujes legalni veci :) AFAIK tak si muzes udelat jednu kopii cd/dvd produktu, pokud vlastnis original.

ThorR 19.6.2006 23:39

Takže jsem dal link teda na legální v?c ne ?

DoN 19.6.2006 23:42

ja ten link nevidel, ale predpokladam, ze tam byl odkaz ke stazeni toho filmu - coz je nelegalni.

Kada 20.6.2006 00:29

Quote:

Originally Posted by DoN
ja ten link nevidel, ale predpokladam, ze tam byl odkaz ke stazeni toho filmu - coz je nelegalni.

Stahovani (audio CD, video) neni nelegalni (dle ceskych zakonu), vysvetleni. Jina je vec nabizeni. Pozor na to, ze BitTorrent pri stahovani muze i stahovanou vec nabizet...

Tairo 20.6.2006 08:47

Quote:

Originally Posted by ThorR
Takže jsem dal link teda na legální v?c ne ?

to uz je jen slovickareni a muze to byt napr. podnet pro policii, aby ti v ramci dukazniho rizeni docasne zajistila pocitac. Pokud se ti chce tohle riskovat...

Spangler 20.6.2006 09:53

Podle novyho zakona, kterej ted este neni si nebudes moct palit a mnozit veci i pro svoji potrebu :) jako dosud

Tairo 20.6.2006 10:34

Quote:

Originally Posted by Spangler
Podle novyho zakona, kterej ted este neni si nebudes moct palit a mnozit veci i pro svoji potrebu :) jako dosud

coz je dost nesmysl, protoze neznam moc lidi, co by treba do autoradia cpali originalni cd, vzdycky jen kopii.

Spangler 20.6.2006 11:42

Quote:

Originally Posted by Tairo
coz je dost nesmysl, protoze neznam moc lidi, co by treba do autoradia cpali originalni cd, vzdycky jen kopii.

No prave, stejne to nikdo nebude dodrzovat, to samy je ten zakon, ze veskera hudebni a podobna technika bude drazsi.... ma to platit od cervna nebo cervence, ted presne nevim

Tommy V. 20.6.2006 13:10

ten zakon uz by mel platit, ale vite co mi s nim muzou... :cool:

Agarash 20.6.2006 13:12

Ano bude to stejne vymahatelny jako zakon, ktery zakazuje zamestnavatelum davat zamestnancum vic jak 2x zasebou smlouvu na dobu urcitou.

SosaK -CZE- 20.6.2006 13:26

Nekde sem cetl zajimavej nazor, v zakone je pry doslovne uvedeno ze se "nesmi kopirovat nosic ktery je opatren ucinou ochranou proti kopirovani", takze kdyz tu ochranu prekonam neni ucina a tudiz to muzu kopirovat

Pablo 20.6.2006 13:33

Quote:

Originally Posted by Tairo
coz je dost nesmysl, protoze neznam moc lidi, co by treba do autoradia cpali originalni cd, vzdycky jen kopii.

Jak jsem obecn? proti pirátství sw atd, tak u hudebního pr?myslu mi to je upln? jedno, protože to co p?edvádí je nehorázný. Kamarádka má tane?ní školu ale pouští tam kapely který nezastupuje OSA, nezájem, bu? jim zaplatí nebo se bude tahat roky po soudech, na což nemá ?as. Taky CD za 600 je docela síla, ale dejme tomu, kupovat si to nemusím. Co m? ale s*re, že když vím, že výrobn? cd stojí 5k?, tak 90% z 600 je vlastn? cena "licence na tu hudbu", ne cena fyzickýho média a náklad? na prodej. Pokud si ale nebudu moct ud?lat zálohu a CD si škrábnu, ?ekám, že mi ho za manipula?ní poplatek 20k? v krám? vym?ní.. Což samoz?ejm? neud?lají. Taky ?ekám, že si legáln? koupenou hudbu m?žu p?ehrát do mp3 p?ehráva?e, z více cd si ud?lat kompilaci do auta atd atd.
Pravd?podobn? nikdy neslyšeli o prohibici, nic to nevy?ešilo, jen rozbujela mafie a nelegální v?ci okolo, to samý s cenama CD a nesmyslama jako zákazy kopií, ješt? chvíli budou prudit a originál si nekoupí nikdy nikdo - a já dodávám: dob?e jim tak.

Tommy V. 20.6.2006 13:43

Quote:

Originally Posted by SosaK -CZE-
Nekde sem cetl zajimavej nazor, v zakone je pry doslovne uvedeno ze se "nesmi kopirovat nosic ktery je opatren ucinou ochranou proti kopirovani", takze kdyz tu ochranu prekonam neni ucina a tudiz to muzu kopirovat

no ja bych to tak chapal :D


All times are GMT +2. The time now is 04:55.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.