Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   3D Rendering (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=678)

Spangler 22.6.2006 15:25

3D Rendering
 
Sry, ale hledal sem to a nenasel, takze me omluvte, ze to tady tvorim... :)


Existuje nejakej free nebo trial/shareware program na 3D rendering ? Docela se mi to libi a chtel bych to zkusit. Este jednou pardon za ten samej thread

Tairo 22.6.2006 15:29

Quote:

Originally Posted by Spangler
Sry, ale hledal sem to a nenasel, takze me omluvte, ze to tady tvorim... :)


Existuje nejakej free nebo trial/shareware program na 3D rendering ? Docela se mi to libi a chtel bych to zkusit. Este jednou pardon za ten samej thread

povray, mel by byt i pro windows. A urcite jich bude free vic.

sonyk 22.6.2006 15:37

to spangler : mno tak sem ti chtel poradit napis na icq 221006128 ja ti poradim popripade poslu program.tady se lidem nelibi kdyz ja pisu a editujou moje prispevky tak to vyresime po icq

Chaos 22.6.2006 15:40

Quote:

Originally Posted by sonyk
to spangler : mno tak sem ti chtel poradit napis na icq 221006128 ja ti poradim popripade poslu program.tady se lidem nelibi kdyz ja pisu a editujou moje prispevky tak to vyresime po icq

sorry, ale kdyz je to, co napises proti pravidlum fora, tak se nediv...

Kada 22.6.2006 15:43

Quote:

Originally Posted by Spangler
Sry, ale hledal sem to a nenasel, takze me omluvte, ze to tady tvorim... :)


Existuje nejakej free nebo trial/shareware program na 3D rendering ? Docela se mi to libi a chtel bych to zkusit. Este jednou pardon za ten samej thread

blender, mel by byt i pro windows. A urcite jich bude free vic :-). Ale esli chces pracovat s predpripravenyma modelama aut z lfs tak je bohuzel jedina moznost 3d studio + brazil. Ne, ze by to v blenderu neslo, ale nikdo nepredpripravil sceny s materialama :-((.

sonyk 22.6.2006 15:45

Quote:

Originally Posted by Chaos
sorry, ale kdyz je to, co napises proti pravidlum fora, tak se nediv...

off topic ale musim

ok porusil sem pravidlo ale tak mi to napisu po icq nebo do a nepisu to do prispevku.prispevek smazu a je to ale ne ze tam neco doplnite!!!!!a koncim vic k tomu nenapisu

Chaos 22.6.2006 16:30

Quote:

Originally Posted by sonyk
off topic ale musim

ok porusil sem pravidlo ale tak mi to napisu po icq nebo do a nepisu to do prispevku.prispevek smazu a je to ale ne ze tam neco doplnite!!!!!a koncim vic k tomu nenapisu

Quote:

Originally Posted by Pravidla Fora
Majitelé Czech LFS Zone si ponechávají právo z tohoto d?vodu odstranit, pozm?nit, nebo uzamknout jakékoli téma.

a jelikoz se tema sklada z prispevku, tak se to vztahuje i na prispevky...
navic nevim proc tak prskas, kdyz to tam DoN dopsal tak, ze bylo videt kde, co a kdo dopsal! (kdyby tam neco dopsal aniz by uved kde a co, tak bych to i pochopil)

jet 22.6.2006 16:45

Quote:

Originally Posted by sonyk
ale ne ze tam neco doplnite!!!!!

tohle je bezna praxe na vsech moderovanych forech

sonyk 26.6.2006 12:37

spangler:snad ti to de kdybys me zatih vecer na icq napis ja ti poslu jeste ten zbytecek.


All times are GMT +2. The time now is 16:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.