Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   logitech wingman formula force gp (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=985)

AmanzesCZ 4.12.2006 22:56

logitech wingman formula force gp
 
ahoj mám možnost koupit za cca 800 k? tento volant je to dobrá cena? ale muj hlavní dotaz je v tom jestli se dá p?estav?t budto na optiku nebo nahradit ty potenciometry n??ím jako hall sondou? zatím teda váhám jestli do n?j jít tak budu rád za komentá?:confused:

Itar 4.12.2006 23:02

Quote:

Originally Posted by AmanzesCZ (Post 52331)
ahoj mám možnost koupit za cca 800 k? tento volant je to dobrá cena? ale muj hlavní dotaz je v tom jestli se dá p?estav?t budto na optiku nebo nahradit ty potenciometry n??ím jako hall sondou? zatím teda váhám jestli do n?j jít tak budu rád za komentá?:confused:

Pokud je nový, tak je ta cena mooc p?kná. Jinak pokud se ti nechce do Moma, nebo DFP, nebo G25, je to pravá volba do za?átku ;)... Jinak co se tý?e dalších dotaz?, to bohužel nevím :/

Woodbine 4.12.2006 23:08

Když trochu prolezeš tohle vlákno (Hardware, software), tak ur?it? najdeš pár zkušeností s tímhle volantem. S tou cenou to záleží na tob?, jestli je to pro tebe hodn? nebo málo, a taky na tom, jestli je ten volant novej nebo už jetej... A p?estav?t se dá cokoliv, když nemáš ob? ruce levý jako já. :)

AmanzesCZ 4.12.2006 23:54

vlakna s tímto volantem jsem samože ?etl ale nepost?ehl jsem nikde práv? dotazy na tu vymenu t?ch potenciometr? n??ím jiným :-) jinak volant je sice starší nicmen? je jen odzkoušen byl to nevhodný dar takže vím že funguje ale jetý je snad cca 10 minut....je to muj první volant tak se více mén? budu u?it jezdit lfs na volantu :-) a práv? do budoucna bych tento volant vylepšil tak proto se ptám

Kada 4.12.2006 23:59

Prestavet na optiku velmi obtizny, na halla obtizny (180 stupnu je pro halla moc).


All times are GMT +2. The time now is 08:38.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.