Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Problémy s Live For Speed (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Volant podivn? vibruje (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1031)

Scanner 28.12.2006 13:48

Volant podivn? vibruje
 
Dobrý den,
mám volant Logitech s FF, když v LFS jedu, tak mi volant v centrální poloze po?ád podivn? cuká ze strany na stranu. Jedu po rovince a je t?žké auto udržet, aby jelo rovn?.
Zkoušel jsem r?zné nastavení, ale po?ád nem?žu p?ijít na to ?ím to je a jak to odstranit.
Díky za každou radu
S.

Ronon 28.12.2006 13:59

Tak toto mi robilo chvilu tiez na mojom DFP ale nastastie uz nerobi odpojil a zapojil som dfp a uz to ide :) Aj ked nie som si isty ci som este nieco ine nerobil

WiRuZik 28.12.2006 14:57

Quote:

Originally Posted by Scanner (Post 54241)
Dobrý den,
mám volant Logitech s FF, když v LFS jedu, tak mi volant v centrální poloze po?ád podivn? cuká ze strany na stranu. Jedu po rovince a je t?žké auto udržet, aby jelo rovn?.
Zkoušel jsem r?zné nastavení, ale po?ád nem?žu p?ijít na to ?ím to je a jak to odstranit.
Díky za každou radu
S.

to mi prijde jako nereverznuty FF efekt.. v ISI hrach jako gtr2, gtl, rfactor se musi hodnoty FF davat do minusu.. ale v LFS myslim ne.. tak nevim..

Spangler 28.12.2006 19:37

KOlik mas % FF ?


/// Pokdu mas FF vic jak na 60% a jedes po rovince a trochu hejbnes volantem a psutis ho, zacne litat ze strany na stranu....

eraser007 28.12.2006 19:43

ako mas nastaveny volant v ovladacom panely ? Centering spring by mal byt na 0 percent...

Scanner 28.12.2006 21:44

Tak už jsem na to p?išel. Byla to chyba v Profileru. P?einstaloval jsem ho a už to jede normáln?. Ufffff, díky
S.

legolem 29.12.2006 08:23

Quote:

Originally Posted by Scanner (Post 54294)
Tak už jsem na to p?išel. Byla to chyba v Profileru. P?einstaloval jsem ho a už to jede normáln?. Ufffff, díky
S.

ješt? že ten profiler nepoužívám :jester: , nikdy jsem s tím problém nem?l.

Scanner 29.12.2006 12:16

No já jsem ho práv? taky nepoužíval a vibrovalo to když jsem jel jak hrom. Tak jsem ho zapnul a nepomohlo to, tak jsem ho p?einstaloval a te? to jede ve všech hrách OK.
S


All times are GMT +2. The time now is 06:08.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.