Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Asi ban, nevim co s tim, poradite? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2336)

adam 22.3.2009 22:46

Asi ban, nevim co s tim, poradite?
 
Ahoj playeri :-ú, mam na vas otazku. hraju na online rezimu asi 4 den. problem je, ze jsem jezdil jeden okruh atd. A nemel jsem spatny vysledky, ale pak jem mel problem s pocitacem a diky sekancum jsem v boxove ulicce udelal problem... A nejspis me vyhodili, ale co mi prijde divny, ze se tam nemuzu ted uz dostat. Me zrejme asi vyhodil admin? Co se da udelat, abych se tam zpet dostal a moho vysvetlit svou chybu? Dekuju moc vsem za radu.

Adam,

Ondrejko 22.3.2009 22:52

najskor ti dali ban. ten moze trvat 1 az 99 dni. pocas zabanovaneho obdobia sa ti ten server nebude ukazovat.

Tairo 22.3.2009 22:53

Quote:

Originally Posted by adam (Post 100968)
Ahoj playeri :-ú, mam na vas otazku. hraju na online rezimu asi 4 den. problem je, ze jsem jezdil jeden okruh atd. A nemel jsem spatny vysledky, ale pak jem mel problem s pocitacem a diky sekancum jsem v boxove ulicce udelal problem... A nejspis me vyhodili, ale co mi prijde divny, ze se tam nemuzu ted uz dostat. Me zrejme asi vyhodil admin? Co se da udelat, abych se tam zpet dostal a moho vysvetlit svou chybu? Dekuju moc vsem za radu.

Adam,

- naprosto nic nerikajici nadpis
- "problem" je velmi nedostatecny popis toho, co se tam delo
- na jakem serveru?
- kdy?

Chaos 22.3.2009 22:53

no jestli se tam ted nemuzes pripojit, tak ti dali ban... na vysvetleni se muzes leda zkusit podivat jestli nemaj nejaky forum a ptat se tam, pripadne doufat ze ti dali defaultni ban, ktery je jen na jeden den...
edit> upravil jsem nazev threadu..

Gepas 22.3.2009 22:53

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 100970)
najskor ti dali ban. ten moze trvat 1 az 99 dni. pocas zabanovaneho obdobia sa ti ten server nebude ukazovat.

jen 99 dni? ja myslel, ze vic

Chaos 22.3.2009 22:55

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 100974)
jen 99 dni? ja myslel, ze vic

jde az 999 ...

Tairo 22.3.2009 22:55

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 100974)
jen 99 dni? ja myslel, ze vic

jj, muze to byt az 999. Pripadne pripsanim do konfiguraku lappera, airia, atd. az nekonecno :)

edit: chaos< byl jsi rychlejsi :)

Ondrejko 22.3.2009 22:56

nesledujem to takze neviem ake je to cislo. pamatal som si len, ze tam je 99 :)

adam 22.3.2009 23:02

Jezdil jsem 6 kolove zavody AS3, vcera odpoledne, trida GTR. server conedodgers. Tak to jim budu muset asi napsat na forum, protoze mozna to mam asi blokly na dele nez je jeden den, jelikoz uz 24 hodin o blokace uplynulo.

Tairo 22.3.2009 23:05

Quote:

Originally Posted by adam (Post 100978)
Jezdil jsem 6 kolove zavody AS3, vcera odpoledne, trida GTR. server conedodgers. Tak to jim budu muset asi napsat na forum, protoze mozna to mam asi blokly na dele nez je jeden den, jelikoz uz 24 hodin o blokace uplynulo.

to bude asi opravdu lepsi jim napsat, pac default ban je na 12 hodin. Takze jsi dostal nejaky "extra".

adam 24.3.2009 00:05

Tak jsem jim tam psal, jak jste mi radili a bohuzel bez vyresini problemu. Napsali mi, ze moje licenovane user jmeno: is not banned on our system. Pak tedy nechapu, proc se nemuzu pripojit pise to stale. Servr odmitl pripojeni.

Eraserko 24.3.2009 08:47

ak mas ten server aj vo vypise, tak ban nemas

adam 24.3.2009 10:20

Servr se objevuje na vypisu, ale prihlasit se nejde, takze : semr odmitl pristup to pise porad, muzou to mit zaheslovany?...Je to divny a docela me to svte, protoze vsechny ostatni mi jdou

Branislav 24.3.2009 11:25

nemaju nahodou nastavene ,aby sa pripojil len clovek s nizkim pingom? (neviem niekde to tak bolo ale nepamatam si kde) ,popripade skus restartnut modem/router a skus znova.

Tairo 24.3.2009 12:08

pripadne ban nemusi byt jen "serverovy", ale muze byt dane lfsname v zakazanych v nejake insim aplikaci typu lapper, airio, atd. Potom bude server videt ve vypise, jen po prihlaseni to cloveka hned kopne.

Chaos 24.3.2009 12:11

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 101082)
pripadne ban nemusi byt jen "serverovy", ale muze byt dane lfsname v zakazanych v nejake insim aplikaci typu lapper, airio, atd. Potom bude server videt ve vypise, jen po prihlaseni to cloveka hned kopne.

rika ze se ani nepripoji... server refused connection...

adam 24.3.2009 12:21

Bohuzel jsem retartoval uz nekolikrat. o tom nastaveni ping zatim nevim prave. Drive to chodilo bez problemu az do toho osudenho dne, ale pamatuju si, ze nez mi to vypadlo, tak mi tam byl psan text neajky delsi zlutym pismem a docela dlouhy.


All times are GMT +2. The time now is 23:35.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.