Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - FE4R (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1973)

MikeCZ 15.6.2008 21:27

Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - FE4R
 
Kvali: Strašná sm?la, nemohl jsem zajet po?ádný ?as. Nakonec 5. místo.
Long1: 5. místo v kvali mi bylo k ni?emu, ve 3.-4. zatá?ce jsem to pokazil a všichni m? p?edjeli. Ob?as jsem dohán?l mno, ale p?estalo m? to bavit, pak mi za?al klouzat i zadek a poslední 4-5 kol jsem jel bokem. Cht?l jsem zkusit ješt? skon?it 10., ale v posledním kole jsem cht?l utéct Branislavovi s vym?n?nými pneu, zadkem jsem vjel trochu na trávu a už sem se to?il. ANTIK Drift Event.
Long2: Start z n?jakého skoro posledního místa, snad 10. z 12. Op?t brzy pokazil, vzdal jsem to už rychle v 2.-3. kole.

Na to RAC už nemam nervy :D. V zá?í by to cht?lo zase n?co stabiln?jšího. Snad nebude Caterham (pardon, jestli je to špatn? napsané) :). Arigatou za Cup :bandit:.

Harad 15.6.2008 21:30

Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - FE4R
 
Kvali: ani jedno kolo mi nevyslo, 1. ciste kolo som dosiel asi po 15. minutach a bolo aj jedine...skoda 2 driftov na vyjazdoch, stalo ma to mozno 1. miesto

Zavod: Zaciatok mi nevysiel, nemal som potrebny cit na vyjazdoch, takze som sa nedokazal od Polyho zamnou odlepit, po fegreen sikane som vysiel do travy, Poly ma predbehol a zacal sa vzdialovat...Po par kolach sa moja jazda ustalila, snazil som sa dohnat Polyho, ale ten po rovinke na moste v 3. sektore trafil zvodidla na vnutornej stope lavotocivej zakruty, ja som bol hned zanim a kedze som najazd nevidel, isiel som podla neho -> tiez naraz, obidvoch nas to rozhodilo, ale ja som to neustal, smyk, ostal som napoly v protismere, prepadol som sa len o 2 pozicie, kedze za nami bola velka medzera, ale mal som cervene zadne pneu, co znamenalo drift v kazdej zatacke a na vyjazdoch, co sposobilo stale viac a viac neriaditelne auto...po par vyjazdoch mimo trat som sa rozhodol pre vymenu pneu, dosiel som asi 7.

2. zavod som uz nesiel, celkom mi stacil ten 1.

V tejto lige som sa utvrdil v tom, ze nedokazem odjazdit celu ligu s jednym autom v rovnakom nasadeni, ako aj vo FBM lige, tak aj tu bol pre mna na zaciatku RAC vyzvou, pretoze som s nim este nejazdil, ale po 3 odjazdenych veceroch som sa ho dokazal "prejest", a hlavne posledne 2 trate mojmu vykonu velmi nepomahali...mozno keby boli na zaciatku a AS a KY boli na konci, tak by sa to este dalo...ale stale len mozno :) Takze sa tesim na TB2008, kde sa bude jazdit stale s niecim inym.

Na zaver gratulujem Ghostovi, svojimi neskutocnymi vykonmi v kazdom zavode potvrdil "favorita" ligy, a dufam, ze Polymu sa podari dostat na zaverecne 2. miesto (kedze zavod este prebieha).

Branislav 15.6.2008 22:02

Gratulacie Ghostikovi !

Chcem podakovak kazdemu co to somnou na trati vydrzali.

posledny vecer bol premna hrozou ,z casti ,ze som ani netrenoval a z druhej ,ze som chcel len dojst a ukoncit tuto ligu v celku a nie natrechce alebo mimo trate.

Ghost_CZ 15.6.2008 22:02

Tak jsem to stihnul. Z úžasného WTCC v Brn? jsem dorazil dom? cca v 19:15. Sice jsem byl a po?ád jsem po?ádn? unavený, ale jel jsem.

Q: 1, i když jsem m?l rozjeto na mnohem lepší ?asy

R1: start -> cíl -> Vít?zství v lize. Uprost?ed závodu jsem sice d?lal dost chyb, protože jsem sledoval zd?šen? létající ping a nev?noval moc pozornost ?ízení. ALe pak se to ustálilo a do cíle už jen pohoda.

R2: V?bec jsem necht?l jet, p?eci jen mi už o nic nešlo, ale Bra?o m? p?ekecal abych jel. P?eci jen je to jist?jší než riskovat problémy. Nemá cenu to komentovat, d?lal jsem chyby, p?eh?ál gumy a klouzal se. Takže v cíli 2 za suverénním Polym. Gratulace. :)

Záv?rem:
Kone?n? jsem vyhrál Antik. A te? ke všem s mým oblíbeným autem. Spokojenost. :banana:

Ondrejko 15.6.2008 22:26

Quote:

Originally Posted by Harad (Post 86455)
2. zavod som uz nesiel, celkom mi stacil ten 1.

preco si nesiel? stacilo, aby si dosiel do 10. miesta a skoncil by si na 2. mieste celkovo

Poly 16.6.2008 09:32

Na tenhle zavod se mi konecne podarilo vytvorit slusny kvalifikacni i zavodni setup.. Jelikoz na Haradovych setupech obvykle neumim jezdit, pouzil jsem alespon podvozek a prevodovku jako zaklad. :) Pred zavodem jsem mel ztratu na Radka a jeho 3. misto 3 body. Puvodne jsem napocital jen 2 ale vzhledem k tomu ze je zde system skrtani trochu jiny nez v ceske lize tak 3.

Q: Souboj o 3. pozici na startu vysel v poslednim merenem kole. Radek mel mozna rozjeto na lepsi, ale v ceste mu staly pneumatiky...
R1: Po startu jsem se nalepil na Harada kteremu to moc nejelo a po chvili se pred nej dostal. Po cely zavod jsem se drzel na 2. pozici a jezdil celkem stabilni casy.. pred Radkem jsem mel slusny naskok a vsechno vypadalo skvele. Jenze to bych nesmel na konci predposledniho kola najet do travy...To me roztocilo do hodin a razem jsem prisel o 2. misto. V tu chvili jsem si mel sto chuti omlatit volant o hlavu. :banghead: A to jsem si porad rikal: "hlavne neudelat chybu.."
R2: Tady uz jsem pocital s tim ze Radka nedostihnu, jedine za predpokladu ze bych skoncil o dve pozice pred nim cimz jsem si stejne nebyl jisty a navic uz do zavodu nenastoupil Harad, ktery by mohl vyplnit prostor mezi nami. ;) Po startu jsem se behem prvniho kola protalacil na prvni pozici a jako obvykle se snazil vypracovat nejaky ten naskok.. Ghost se po par kolech dotahl, ale rekl jsem si ze to jen tak nevzdam a snazil se co to slo. Jel jsem v klidu a pomalu se Ghostovi vzdaloval. Takze zaver mi vysel vyborne a konecne jsem si mohl vychutnat prvni pozici s RAC. Trochu mi k tomu nahral fakt ze souperi nebyli v nejlepsi kondici.

Nakonec mi na Radka chybel bod, ale kdyz vemu ze byl ve vetsine zavodu o neco rychlejsi tak si to 2. misto zaslouzi. Ja jsem spokojeny se tretim a s RAC se se zase nekdy rad svezu. Je to zajimave auto a mam se s nim jeste hodne co ucit... Takze gratulace Ghostovi a Radkovi a diky vsem za pekne zavody. Zase nekdy nashledanou... :)

EDIT: Jeste nesmim zapomenout pogratulovat Haradovi k celkovemu vitezstvi (zatim neoficialnimu) v sezone 2007/2008.

Ondrejko 18.6.2008 15:13

http://simracing.sk/live-for-speed/a...p-round-5.html


All times are GMT +2. The time now is 22:33.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.