View Single Post
Old 21.10.2009   #141
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Takze a teraz sa trocha rozpise k vcerajsiemu zaujmavemu zavodu.
Uz pred kvali zopar dni som vedel ,ze to bude problem ,vtedy este atti prislubil ucast ktori viem ,ze by mi "mozno" slapal na paty. Ale ajtak som vedel ,ze priamym superom bude On ,naco som sa v konec koncov tesil.
Tesne pred kvali to vyzeralo ,ze tych superov bude viac ,ale najviac ma prekvapil Loukota ,ktoreho som hned zaradil medzi priamych konkurentov ,co sa nakoniec aj potrvrdilo.
Kvali: Osobne som sa neako neupriamoval na zajazdenie kvali casu pred kvali ,skor som skusal styl jazdy a set ,ktori by mi mohol zaistit stabilne casy. Tu sa potrvdil ON jeho vynikajucim casom. Cakal som to , nakoniec som sa ja vybral s tym ,ze aspon sa dostat tesne zazno ,a mozno ked stastie da tak predneho ,no som lama a mal som viacej trenovat kvali ,ale nakoniec pekne druhe miesto.
Short: Tu som na starte dost zavahal ,a dost som sa prepadol ,Mike a On boli predomnou a neako sa vzdalovali . Casom som zistil ,ze som lama a zobral som si zly set ,bojoval som s prehrievanim . Nakoniec som sa priblizil k leadrom , vedel som ,ze v dvoch to dost spomaluje a zahrieva pneu ,cize casom so sa dostal prednich a snazil sa zdrhnut. Nakoniec prvy juchu
Long: Tu prisiel start ,opat zly start ,ale nastastie uz dobry set. Zo zaciatku som si sa dost bal dobre jazdiaceho loukocu ,ktoremu sa prehrievalo len prave predne (ano som spion) ,sledoval som si distanc. Jedine premna dost kriticke miesto bolo po boxoch kde som tajne dufam ,ze som mojou setriacou jazdou nestratil na loukotu. Nakoniec som rychlo zahrial pneu a sup sup zajazdit este neaky fastes lap ,ktore sa mi aj nakoniec podarilo. Skoda ,ze niesu bonusy za najrychlejsie kolo a bonusy za kazde vedene kolo . nakoniec som dve sekundy pred koncom omylom presiel cielovu ciaru (chcem som to ukoncit skor ) ale co uz dalsich 46sekund ,no co uz ,tak sup prvy Loukota sa pekne drzal naozaj klobuk dole ,mal urcite lepsi set nez ja.

Zaverom ,Skoda Dravgunova

PS masato ,nic sa nestalo ,len som si mi napravil odklon pohoda stavaju sa aj horsie veci
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote