View Single Post
Old 25.10.2009   #6
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Unhappy

V kvalifikácii sa mi ledva podarilo pod 1:40, ale jazdil som s race setupom.

Odjazdil som skoro štyri kompletné tréningové preteky, aj tak to nesta?ilo.

Pretek 1: Nemám ?o doda?.

Pretek 2: S hrôzou som zistil že štartujem prvý. :-) Nechal som SC trošku odís? a za?al som z?ahka pridáva?, ke? som zbadal že keby som tak pokra?oval tak SC predbehnem, ?o viem že v motošporte sa nesmie, tak som zase spomalil - dúfam že s tým za mnou neboli problémy. :-( V prvom ostrom kole jemný kontakt s niekým a letel som cez trávu a vedel som že pôjdem krížom cez tra?, tak som sa to snažil vyto?i? aby som nezavadzal a predviedol som ?íslo "ako sa dosta? z prvého na posledné miesto za 10 sekúnd". Potom som bol relatívne sám, len v 20. alebo 21. kole som si zle vybral miesto na pustenie Lempochnera pred seba, ?ukol do m?a a sto?ilo ho to - prepá?.

Ja neviem, ako to robíte... najviac som strácal v závere trate, ?iže tú 180-stup?ovú a vpravo v?avo na ovál, ani raz som sa nedostal pod 1:40. A pri štarte za SC, ja teda na tých studených som nesmel pridáva? a skoro ani brzdi?, všetci ste leteli dopredu, ako je to možné? :-) A neviem ani podra?ova?, niekedy mám príliš vysoké otá?ky a hne? sa to chytí a chce ís? do šmyku - nenau?il som sa ešte robi? medziplyn.

Zlaté FXR, a FZR bude asi ešte horšie. :-) :-( Do kelu.
Substance242 is offline   Reply With Quote