View Single Post
Old 16.11.2009   #161
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jo, to je to, na co jsem se tu snažil upozornit a nebyla tomu moc v?novaná pozornost. Tenhle systém by v real závod?ní nikdy neprošel (resp. i tady je to docela zarážející). Vždy? m? se te? škrtají body za vít?zství, protože jsem za 2. místo vyjel víc bod?. To je hodn? zvláštní. Vždy? už jsem ?ekl - sta?í, že jednou vynecham, jako na potvoru se objeví 17 lidí náskok je v prdeli. A to, že se škrtají 2 nejhorší výsledky, nic nem?ní. Takhle m? to nutí jet všechny závody, p?i?emž bych cht?l na konci jeden ve?er v klidu vynechat (na 75% budu opravdu muset). Pro? se ten systém nem?že nastavit n?jak jasn?ji? Jak jsem tu ?etl ty argumenty, že se InSer?ák?m nelíbí dávat vysoký body všem, co dojeli... Ale pro?? Když se dá klasika 10-8-6-4-3-2-1, tak to v tomhle cupu bude úpln? bohat? sta?it, protože stejnak víc lidí nejezdí. A pak už známe i z F1, že se stalo že každý kdo dojel, bodoval. To k tomu nikdo další vyjma Substance nemá co ?íct?
Mozno to nie je prave transparetny sposob, ale teraz v priebehu cupu uvazovat nad zmenou je uz neskoro. A sanca, ze prave ten zavod, ktory sa rozhodnes vynechat pride v GT1 20 ludi je naozaj miziva. To, ze system, ma k ucasti motivovat beriem ako plus. Rovnako, ze vo vacsej konkurencii zoberes vacsie body. 3 miesto medi 20 jazdcami, je pre mna hodnotnejsie ako 2 medzi piatimi.

EDIT: Tato diskusia je mimochodom bezpredmetna, kedze system bodovania je v propoziciach a menit ho pocas sampionatu neprichadza do uvahy.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/

Last edited by Pútnik; 16.11.2009 at 23:14.
Pútnik is offline   Reply With Quote