View Single Post
Old 14.12.2009   #201
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Vidim ze sa nezalozilo vlakno na tlaovku ale co uz s vami.

Ghostik:
v 2. preteku si trubil pravom, prepac, opat som to pozral, este ze to dobre dopadlo. Vzdy som tam brzdil na tom hrbole ale tentokrat som nebol v tradicnej stope, hrbol tam nebol a tak som to presvihol a navyse blokol este studene pneu, ja viem LAMA som

Race1:
Islo sa mi dobre, snazil som sa ist rychlo a zarovne isto, aby som dobehol Putnika, ako i ziskal na skon na Noela ktory chyboval v 1. kole. Putnika som koli jeho problemom zdolal, ale Noela som za sebov neudrzal a tak na mna zostalo len 3. miesto.

Race2: Po uvodnom 'entre' s Ghostom som sa dostal do skupinky s Akym a Masterfulom a bojovali sme ci uz blizsie alebo vzdialenejsie az do konca. Po jednej mojej chybe sa dostal Masterfull predomna o nejake to kolo spravil tu istu chybu na tom istom mieste aj on a bolo som opat pred nim. Podarilo sa mi dotiahnut sa a predbehnut Akyho. Snazil som sa vypracovat si naskol ale moc to neslo. Po dalsiej chybe na predbehol opat Masterfull. Par kol pred koncom spravil aj on opat chybu a napreik jeho velkemu tlaku som ziskanu poziciu uz nepustil. Z mojho pohladu dramaticke preteky aj ked plne chyb ci vacsich alebo mensich, rychlost taktiez nebola na urovni z 1. preteku. Opat 3. miesto co potesilo.

To FZR sa mi zacina pacit viac a viac.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote