View Single Post
Old 20.12.2009   #209
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Cool

Tak, pre m?a už ANTIK skon?il.

Pred dvoma týžd?ami mi umrel po troch rokoch notebook, tak som sa rozhodol ís? prvýkrát do "ve?kého" PC, nejaký ?as to zabralo premyslie? a potom aj inštalova? všetko at?, tiež som si vymyslel úplne iné sedenie, stôl, monitor... samé zmeny a až dnes som sa dostal ku trénovaniu.

A nešlo mi to. Fakt, ako keby som hral inú hru, iný obraz, iný zvuk, iný posed... a FZR s ktorým sa extra nekamarátim.

Okrem toho som aj fyzicky dos? unavený, za víkend som spravil túry s prevýšením 1700 metrov a to je v tejto zime na m?a dos?... (Edit: Jo, zabudol som - po?as prvého preteku som niekedy od 25. kola nevládal fyzicky na nohy, zistil som že v takej polohe ktorá mi pri skúšaní pripadala super nemôžem hra?, lebo moje staré nohy s k??ovými žilami to nezvládajú.)

Prvý pretek škoda spomína?, už na štarte som sa dostal do kolízie, ale aj tak to bolo jedno, bol som s preh?adom posledný. V druhom preteku mi presne na štart/cie? rovinke zblbla grafika - ale teraz viac ako v prvom preteku, asi dve, možno tri sekundy som ni? nevidel... hmatol som po shift S, lenže táto sprostá klávesnica ktorú som si sám vybral lebo sa mi zdala dobrá (má ve?ký enter) má v?avo st?pec špeciálnych tla?idiel a tak som sa prepol von z LFS, tak som sa zhrozil že ?o tam zatia? moje auto preboha vyvádza, prepol sa nazad a kone?ne to vypol... sorry all.

Je toto možné, tie PC vedia že ich nepovažujem za dobrú platformu na hry a tak ma musia furt vytá?a?? Na notebooku som mal problémy s grafikou, a teraz mi toto ob?as preblikne, sekundu alebo dlhšie ni? nevidím len po?ujem dookola sa opakujúci posledný zvuk... Inak mám Phenom X4 a grafika je GeForce 9800GT, robí to v pohode vyše 200 FPS v 1920x1080, procesor je vy?ažený na menej ako 20 percent... neviem. Jo a OS je Vista 64bit, lebo iný som k dispozícii nemal, staré XP OEM ?lovek nemôže nainštalova? na iný po?íta? ako ten pôvodný. Inak som s Vistou na po?udovanie spokojný, pripadá mi to úplne to isté ako Seven v robote a všetko funguje bez problémov, až na toto vypadávanie grafiky v LFS, ktoré som objavil dnes (ob?as objavím dolu v taskbare nie?o ako "grafika zblba, ale podarilo sa ju resuscitova?... asi skúsim starší ovláda? - ale stane sa to iba pri LFS, Direct X mám najnovšie, alebo ešte skúsim zapnú? na LFS režim kompatibility s XP SP2... neviem).

Uff, akosi som sa rozpísal, a úplne odveci, sorá?, som trošku mimo. :-)

Díky za dobrý Cup, škoda že sa nešlo s tou priebežnou kvalifikáciou ako na za?iatku, a že sa mi nedarilo tak ako by som chcel.

Edit: Ak by niekto chcel reagova? na tie technické problémy, tak asi radšej tu, díky:
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2494&page=2

Last edited by Substance242; 20.12.2009 at 21:58.
Substance242 is offline   Reply With Quote