View Single Post
Old 4.2.2011   #933
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Nie doslova že práve po?úvam, ale v?era som bol na "napodob?ovate?och" Pink Floyd z Austrálie v Košiciach, a pre m?a ako ?loveka ?o považuje The Wall za asi najdôležitejší album v dejinách hudby dos? slušný zážitok.

super: odohrané výborné veci zo starších albumov ako Wish You Were Here, najlepšie dopadli asi tie z Dark Side of the Moon

zahrané a odspievané výborne, vrátane super?ažkého ženského The Great Gig in the Sky alebo závere?ného energického Waters/Gilmour “duetu” Run Like Hell

mínus: pre nás blízko ?avého zadného reproduktoru kvadrofónia, ke?že ?avý zadný zvuk bol v pomere k celku príliš nahlas (až zanikali nástroje a spev) a mne ako profesionálnemu hudobníkovi (joke) tiež trhalo hlavou že kvôli vzdialenosti prichádzali skôr ako hlavný zvuk spredu (ve? aj na domácom kine nastavujeme vzdialenosti repro, a tam sú to tak tri metre max, nieto hala)

plus mínus: zvláštne publikum ktoré sa po?as piesní ani nepohlo do rytmu, aby potom tlieskali ako blázniví

mínus: trošku pridlhá cesta Kysucké Nové Mesto - Žilina - ?adca - Košice, Košice - ?adca - Kysucké Nové Mesto (viezol som kamarátov) - ale to len tak mimochodom :-) len nemám extra rád šoférovanie v noci a snežení

Zopár foto ?o som cvakol len tak mobilom:
http://bit.ly/hoCG1E

Kúrnik, teraz neviem... ís? na toho Watersa do Prahy...? Ale pod?a ticketportál je vypredané, takže nemusím rozmýš?a?. :-) (PS: Z PF uznávam najviac Watersa, ve? Stena je skoro komplet jeho.)

Edit: Mimochodom, som rovnako starý (škrtnuté) mladý ako Dark Side of the Moon. :-) Jediný album kde viem že piese? za?ne v 7/8, prejde na normálne 4/4, a kon?í opä? v 7/8.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 4.2.2011 at 22:58.
Substance242 is offline   Reply With Quote