Thread: licence
View Single Post
Old 17.6.2011   #43
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
To je sice srdcervoucí post, ale "plakat" tady asi ztrácí smysl. V?tšina lidí má práce nad hlavu, nejste jediný.
Problémy s vouchery snad všichni pochopili, ale na to podstatné (z Vaší strany neodpovídání na meily a nezvedání telefonu) jsi neodpov?d?l. A to byl hlavní problém.
Jsme prodejna a servis, zákazníci k nám chodí osobn?. Pokud mám u pultu zákazníka, který se obt?žoval dojít k nám, nenechám ho stát u pultu a nebudu si vy?izovat telefony. To samé pokud mám v ruce mikropájku a zabo?ené ruce do rozd?laného notebooku. Na maily bez nadávek jsem se já sám snažil odepisovat, jak to jen šlo.

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
V žádném p?ípad? nechci zpochybnit Vaše zásluhy na podporu LFS, ale když to ?eknu hodn? tvrd?, tak spot?ebitele, tedy koncového zákazníka, opravdu tyto Vaše aktivity nezajímají. Chce jen dostat zboží za cenu a v termínu, tak jak jste inzerovali na svých stránkách. A když se vyskytne problém, chce být informován, to je snad v internetovém obchod? samoz?ejmostí. To je vše.
Nevím, jak dlouho se pohybuješ kolem LFS, ale dlouhou dobu m?li od nás zájemci o vouchery kvalitní servis. Vouchery v?tšinou hned v den platby, s balí?ky se b?halo okamžit? na poštu, atd. A to p?esto, že jsme o tom nikdy neuvažovali v tebou uvedených termínech (spot?ebitel, koncový zákazník, obchodní aktivity, cena, termín, inzerovat, ...), místo zisku jsme to naopak sponzorovali, navíc v tom permanentn? leželo dost vlastních pen?z, ale nevadilo nám to, brali jsme to jako podporu LFS v CR, aby bylo víc jezdc? LFS v CR. Já osobn? jsem se domníval, že stejn? to berou i "kupující" a pokud nep?jde voucher odeslat hned, protože se p?edevším musíme také živit normální prací, tak to tak budou brát. Bohužel hodn? lidí v telefonu i na mailech odpovídalo stejn? jako ty - já zákazník.., hned te?..., Moje práva zákazníka... Proto bude lepší, když za t?chto podmínek vouchery po internetu lidem "nutit" nebudeme. Na prodejn? je i nadále máme.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz

Last edited by Tairo; 17.6.2011 at 15:00.
Tairo is offline   Reply With Quote