View Single Post
Old 18.7.2011   #374
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem zajel t?i m??ená kola, z toho dv? byla opravdu rychlá a to poslední nejrychlejší, ale sta?ilo pouze na 8. místo, po penalizaci Hanze jsem startoval 7.

Sprint: Start od RB4 byl dobrý, posunul jsem se na 5. místo, které jsem ale za šiknou ztratil, když jsem se ocitnul mezi Felixem a Zabiim, tak jsem radši zpomalil a využili toho i ostatní. Cílem 1. kola jsem projížd?l na 8. míst? a do T1 úto?il na Zabiiho, kde došlo ke kontaktu, Zabii šel mimo tra? a já na n?j po?kal. Na známé Greenské šikan? jsem se dostal p?ed Zabiiho s Lubikem na 9. místo. V p?edposledním kole jsem se dotahoval Vitra a p?edjel ho vn?jškem (na srdce). Bohužel na brzdy do T1 došlo ke kolizi, do cíle jsem dojel 10.

Long: Po startu v T1 to bylo nejhust?jší, co jsem asi kdy v LFS zažil, získal jsem pár pozic, ale za šikanou šel p?ímo do Honzy, protože jsem nem?l šanci se vyhnout. Za Greenskou šikanou m? p?ekvapily rozházený vozy od KXR, ale skv?le (i se št?stím) jsem to poslal mezi n?. Ve zbytku závodu jsem si dal stíhací jízdu a pár souboj? na trati. V záv?ru závodu jsem ješt? stahoval Tomase, ale už to nevyšlo. V cíli 10. místo, takže po sm?le z 1. kola spokojenost. V cíli jsem m?l poškozený LP tlumi? na n?jakých 80%, trp?l hlavn? od 10. kola.

EDIT: Na open tratích nefunguje žlutá vlajka?

Last edited by Zdenek CZE; 18.7.2011 at 08:43.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote