View Single Post
Old 18.7.2011   #380
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Tak to mám pro tebe dobrou zprávu: SO
No já bych radši zase open track, klidn? i SO když tedy musí být mé neoblíbené SO ale aspo? open, p?ece se tam kombo najde ne?
V nehorším se m?žem k?ížit na trati se skokánkem


Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
S naprosto nepoužitelnym SETem pro 15 kolový závod - což jsem zjistil pozd?, protože jsem s ním nem?l ?as zkoušet více jak 5 kol - byl totiž jen na jen na maximáln? 5 kol . Do té doby to jelo úpln? bez problém? a nijak zvláš? jsem to nehnal - jen jsem si držel pozici a tempo .... ale pak bum a najednou sešup a prost? odešly pnematiky, hlavn? to p?estalo dobrž?ovat, ABS blokovalo kola, nedrželo to a všechno šlo do háje ... ty jsi m? dojel práv? a proto v ten okamžik, když jsem najednou zjistil, že to auto prost? p?estalo brzdit Nakonec jsem v 10 kole zjistil, že to ani nejde dojet, protože nevydrží gumy, tak špatný to bylo.

Stalo se no, kdybych jel se svým vyzkoušeným setem, byl sice pomalejší ale nedegradoval a držel bych ?asy 3:02-03, takže by si to m?l t?žší - Blbá volba no, tak snad p?íšt? - chybama se ?lov?k u?í
Já poladil setup po kvalifikaci, n?co tam prost? naklikam, stejn? to pojede skoro stejn?. Jinak základ po?ád stejnej, jenom tlumi?e jsem myslel že budu skákat po?ád, ale pak to za?ínalo bejt hodn? špatný s tlumi?ema. No mohl jsem skákat, to ubírání a bržd?ní bylo k ni?emu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote