Thread: LFS Videa
View Single Post
Old 20.12.2011   #2072
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Kdybys byl na mym miste, tak bys plyn pustil?
Jasne... pustil jsem ho tam vicekrat. Jednak se jelo sikanou. Takze se v ni po startu jelo ve dvojici. Vim, ze to v ty sikane rozhazuje (alepson muj set). Takze jet tam ve dvou da praci. Nevim jestli ti predemnou to projeli 100% nebo, uz nekdo leti do travy a ostatni brzdej, aby se tam nesemleli.

Takze v bodech
1 - Predemnou se melou, nevlitnu do nich na plny plyn, kdyz pres ne nevidim a nevim, jestli si tam nerovnaj plechy, ci plasty
2 - Kdyz kazdej vidi diru, nemuzou do ni vsichni (i kdyz je to lakave), ale stejne blbej napad melo 10 lidi za mnou. (Restart zavodu nemam rad)
3 - mam studene gumy, plne auto, nezastavim na fleku.
4 - Lidi okolo jsou vyjukany a koukaji co se deje hlavne pred nima, aby do nekoho nevlitli, pripadne uhli (do volneho mista).

Ne nerikam nepredjizdet, ale proste ne se tam prohant a modlit. Predjet kdyz vidim pred auto a vidim, ze ten predemnou o me vi, alespon tusi o me, nebo ho mam precteneho = vim ze pojede defenzivne/ pusti me/ atd... Ta talcenice tam je proto, ze cekaj na jeziska, pousteji soupere z konce pole vpred, aby byla sranda, nebo byla havarka a objizdeji ji pomalu, nebo to jsou jen line lemry. (na zlutou bys je stejne nemohl predjet) (Btw, za cely zavod jsem nevidel ani jednu zlutou, to v X modu nejdou?)

Mozna jsem uz starej, ale cist lidi ve fronte do T1 neumim.

Ale jinak v pohode Jen jsem to okomentoval. Takze nikdy nerikej nikdy... nekdy je i nalada jet a vyhrat


Edit: Tak jsem byl poucen a opravdu v X modu nejdou vlajky ... takze tam zluta nebyla.. i kdyz v realu by tam byla.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 20.12.2011 at 10:31.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote