Thread: Gran Turismo
View Single Post
Old 29.12.2011   #148
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Myslím že nebudem proti pravidlám webu (opravte ma ak sa mýlim), nechcel som ale gtarena.cz. Sú tam organizované ve?mi kvalitné preteky s vypnutými asistentmi (okrem ABS, na tom som ich zatia? neprehovoril, hehe) a možno sa tam niekedy uvidíme. :-) Inak pocitovo pre m?a je GT5 síce horšie ako LFS, ale stále ve?mi dobré - pravdaže na volante. Vraj simulácia, ale niektoré základné veci ako množstvo paliva na štarte, alebo vidie? ako ?aleko sú pred/za tebou súperi, to nemá. Tiež sa onlin obmedzuje obvykle na max 12 ?udí, lebo viac to nezvláda. Takže ja osobne som vä?šinou po?as celého preteku niekde v strede sám. :-)

Update: V turnaji na ps3mánii som skon?il celkovo štvrtý, najlepší Lexus, he?! :-)

A taká zaujímavos?: V turnaji na GT aréne som v dvoch pretekoch prišiel v poslednom kole o jednu pozíciu, lebo som sa vyhýbal autopilotom - mal som kolo stratu, tí predo mnou už nešoférovali ale ich autá ovládalo GT5, ale ja som bol stále aj po prejdení cie?om v preteku (!), no a ke? som sa vyhýbal tým autopilotom tak ma skúsenejší súper predbehol. :-) V Polyphony Digital ešte stále nevedia kedy kon?í pretek.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 29.12.2011 at 01:01.
Substance242 is offline   Reply With Quote