View Single Post
Old 12.1.2012   #33
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode
Jen bych si rád ujasnil tu automatiku


V tuto chvíli máš plnej kotel ty, a to jsi od cca 34,5 vte?iny závodu na to koukal. V ?ase 36,95 máš plnej kotel (asi ta automatika , brzdy máš 36,97)
Já brzdím v ?ase 37,76 což od tvých brzd je 0,8 vte?iny.

Takže tak jak ty automaticky tak já taky.

Ze záznamu to m?žeme rozebírat krok po kroku no problem, v závod? to ovšem vypadá trochu jinak.

To moje zhodnocení tvého na??ení :
"neboj na replay jsem koukal uz vcera.kdyz si v apexu tak je tam nadherne videt jak je Rodo otocen o 180 predkem proti tobe.takze me netvrd ze jsi prezeme nevidel.Najvic co me zarazi tak ze z tve strany nebyla zadna snaha zabranit kolizi.evidente je videt ze drzis plnej kotel a doufaz ze to proste prohrnes....kdyby jsi aspon pustil plyn tak by naraz nebyl tak silnej a mozna bych to ustál.ale takhle jsi me proste uplne odstrelil.."

Pustil jsem plyn jak to jen šlo. Jestli ty jsis všiml nehody když vidíš ?umák proti sob? ....

Asi tak co jsem cítil sd?lit

Dr. Cool

Last edited by Jack_T; 12.1.2012 at 10:42.
Jack_T is offline   Reply With Quote