View Single Post
Old 23.1.2012   #7
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Vcera se mi moc nedarilo. V kvalde jsem nefungoval ja, v longu setup.

Q: Moch (a taky mel) jsem zajet lepsi cas. Ani jedno kolo poradny. Start z 5. mista nic moc vzhledem k vyhode UFJ.

S: Sprint OK. Hned na startu jsem urval misto, tempo celkem pekny, bez chyb. Dojel jsem v pohode 4.

L: Omlouvam se Lubikovi za postrceni pod kopcem. Dostal jsem taky jednu zezadu a to me rozhodilo. V zavode jsem myslel, ze to byla primo pricina, ze jsem ti pomoch to postavit napric, ale ze zaznamu je videt, ze jsem tomu moch zabranit.
Celou prvni 1/3 nebo snad i necelou 1/2 zavodu jsem pekne bojoval s Franckem a Logicalem. Kazily nam to ale lagy jednoho z aut pred nama. Chvilema to vypadalo, ze mi Francek dela pred autem sileny skopiciny a ja se bal jet vic natesno. Nevim, jestli tak lagoval Prd69, ale v 10. kole na lag doplatil. Pri brzdeni do nejpomalejsiho mista se primo prede mnou roztocil, aniz bysme se dotkli.
V dalsi casti zavodu jsme s Logicalem pozvolna dotahli Mufista a snazili se ho zdolat. Ja si s Logicalem 2x vymenil pozici, kdyz se mu nepoved utok a ja pak udelal chybu. Delal jsem jich dost, protoze uz tak studena PP postupne mrzla. At jsem delal co chtel, nenasel jsem zpusob, jak donutit auto poradne zatacet doleva a celkove vyvazeni se taky zhorsilo.

Celkove:
Jsem rad, ze mam neoblibeny mesto za sebou, a ze jsem nedal boudu.
K cemu je tu dobry, ze mame konecne navrch nad XFJ v casech, kdyz neni kde predjizdet. Tech par mist, kde by to jaks taks slo, je zrovna na konci rovinek. Ani z pytle jsem se zase nechytal na XFJ.
Priste jedem Kyoto Nat, coz hadam bude zase tezka nevyhoda pro ty nase prditka - hlavne ovalova cast.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote