Thread: Race 4
View Single Post
Old 6.2.2012   #16
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: Byl jsem docela prekvapanj, jak vyrovnana kvlada byla. Sice jsem se k PB zdaleka nepriblizil, ale i PB by mi stacilo tak nekam na 8mé misto. Takhle jsem startoval z 12té pozice.
S: start povedeny. Hned jsem ziskal dve pozice. Pak trochu stouchana (rekl bych v ramci pravidel). Podarilo se mi ziskat dalsi dve pozice a jeste k tomu se trochu utrhnout. V zaveru mocne dotahoval Tichy O., ale uz to nestih. Uf, se stestim osmy, takze pole do dalsiho zavodu.
L: Start z prvniho neni vubec vyhoda na tomhle okruhu, tak jsem se obaval ze do prvni zatacku se hrozne propadnu. Nastesti jsem si pohlidal vnitrek a do prvni zatacky jsme byl porad prvni. Ve 4-5 kole se prede me na chvili dostal Tomas, ale hned jsem mu to vratil. Navic musel bojovat a tim jsem si udelal mensi naskok. Pak se mi darilo zajizdet pekny casy a nikdo se ke mne na dostrel nedostal. Az 3 kola pred koncem jsem koukal do zrcatek, jak Rodo bojuje s Krizem a malem jsem se nevesel do zatacky. Tim se dostal i Rodo na kontakt, ale uz nic nestih. Dve kola jsem si to pohlidal a byl konec. Jet se jeste tak o dve kola vice, tak verim ze me da.

Tohle tedy bylo moje prvni "velke" vitezstvi v cupu. Tesil me muj vykon v druhem zavode a vysledek jeste vice

mimo zavod: Navrhuji vyrazeni Tomance z cupu. Uznavam, ze kdyz nekdo dostane ranu 2x po sobe, ze je to neprijemny, ale vadi mi zpusob vyjadrovani na serveru, navic v zavode!!!

Last edited by mufisto; 6.2.2012 at 23:06.
mufisto is offline   Reply With Quote