View Single Post
Old 25.2.2013   #150
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Taky mám opa?né post?ehy než Ghost, teda krom? setupu auta, ten prost? je jaký je.

FFB se mi teda zdá gumov?jší proti nKP (tam je u FF1600, FF1800 ostrý jak b?itva), ale to m?že být dáno autem. P?i první jízd? jsem z n?j byl zklamaný, ale s každým dalším najetým kolem je to lepší.

Jinak stav po cca 50 odjetých kolech, auto prost?ednictvým FFB a obrazu cítím, dokážu reagovat a n?jaké ty smyky vyrovnat, všechny ne. T?eba p?epísknu-li brzd?ní do zatá?ky po dlouhé rovince a auto se sune do p?etá?ivého smyku, je náprava obtížná.

Taky je dobré v nastavení AC ubrat sílu FFB, z n?jakých 100% mám 50-65%, pom?že to vyniknout detail?m, které p?i silném FFB zaniknou. Obrubníky v nízké rychlosti cítím s G27 až moc siln?, ve vysoké rychlosti si neuv?domuju, že bych je n?jak intenzivn? p?ejížd?l, ale trochu snad cítit budou. Na fóru si n?kdo na necit obrubník? ve vysoké rychlosti st?žoval, bylo mu vysv?tleno, že do FFB nep?idávají žádné efekty a cítíš tedy p?esn? to co vypo?ítá fyzika a tou si jsou dost jistí.

Základ: v nastavení grafiky vypnout vertikální synchronizaci (vsync off) a omezit frontu p?edpo?ítaných snímk? na 1 (na nvidii max pre-rendered frames = 1), mít alespo? 60FPS. S tímhle nastavením nepozoruju prakticky žádný input lag, auto reaguje okamžit?, srovnateln? s LFS, paráda.

Last edited by Los[cz]; 25.2.2013 at 09:48.
Los[cz] is offline   Reply With Quote