View Single Post
Old 27.4.2013   #2765
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default :D

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
http://www.youtube.com/watch?v=I5eue...SCkGRRypXovWv6 Mozno to tu uz niekto daval, ale toto je celkom uzitocne video pre zaciatocnikov v zavodeni. Nasiel som ho pri tom ako som sa snazil najst nieco vhodne pre seba. Nemate nejake tipy na videa podobneho typu iba pre ovela pokrocilejsich jazdcov? Pravdupovediac sa snazim (uz mozno trochu zufalo takouto cestou) zistit, kde robim chyby lebo ten moj progress dopredu je momentane dost pomaly a ked sa divam na lfsw tak stale je vela co zlepsovat a ja uz pomaly nemozem prist na dalsie chyby, ktore robim, lebo su to stale vacsie detaily no stale urobia hrozne vela
Tak urcite sa neporovnavaj na hotlap kolach lfsw To co je tam alebo na setupgrid je skreslujuce . Zaklad je mat naozaj dobry set ! a to co je na lfs alebo setupgrid nie je to naj naj. Mozem ti to povedat aj tak pozeral som si ako si dopadol na AS4 GT1 12h a tvoj cas na kolo bol snad o 0.5s na kolo pomalsi ako lamy ktore to hrali a na najlepsich si stracal 1sekundu. Ale keby si mal ten naj set verim tomu ze sa priblizis najlepsim. Jazdit vies o tom netreba diskutovat ale mat naj set asi v tom je pes zakopany
Piroman is offline   Reply With Quote