View Single Post
Old 30.4.2013   #2774
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Tu te? koukam na to co píšeš a myslim si, že nakro?eno máš dob?e. Jediné co to chce, je víc jezdit. Otázkou ovšem z?stává, jestli je LFS ta pravá hra. Jestli je to jen pro zábavu, tak ur?it? jo (kdybych byl v lepší finan?ní stituaci, tak jdu do iR a na LFS kašlu. Jenže st?elit jednorázov? cca 4000 k? do hry a pak s p?ípadnou další sérií další 2000...). Stáhnul jsem si n?jaké tvoje spr replaye, je to good. Ale po?ád je tam dost prostoru pro zlepšení. Za 1) podle lfsw to vypadá, že máš n?jaký normální volant s 2ma pedály a bez H ?ka. A za 2) z tvých replay? je vid?t, že ty používáš p?i bržd?ní/pod?azování vždy jen brzdu. Pro lepší ovládání auta p?i pod?azování je jednozna?n? pot?eba prošlapávat plyn. Dá se tím dost korigovat p?etá?ivost. Jednozna?n? v?c, co je pot?eba. Každý ví, že na po?ádné ?asy je pot?eba se sklouznout. Bez prošlapování p?i pod?azování je to v podstat? o náhod?, jak ten smyk vyjde. Když to budeš d?lat, získáš mnohem víc prostoru pro manévrování, protože to dokážeš vyvolat kdy chceš a jak chceš. Nehled? na to, že v n?kterých zatá?kách je vid?t, že bys do nich mohl najet rychleji. Ale ty víš, že je pot?eba pod?adit a tak zpomalíš na úrove? otá?ek, kdy víš, že ti to p?i pod?azení neulítne. Kdybys ovládal práci ob?ma nohama naráz, tak si m?žeš pod?adit mnohem agresivn?ji a tudíž bez ztráty otá?ek motoru i rychlosti.
presne toto chyba mne... a vela tak stracam... velmi vela.. nedokonale brzdenie, a pri podradeni v zakrutach strata trakcie snazim sa ten heel & toe nejako dostat pod kontrolu ale niede mi to ako by som chcel, bud nedostatocne stlacam brzdu alebo neskoro preslapnem plyn. Nebola by nejaka rada ako nato spravne?.. videl som milion videi o "footwork" a "how to" . Asi to chce trening, vela treningu.
EDIT: na G25 su tie pedaly brzda/plyn dost od seba, co je v podstate riesene v pedalovej skupine G27 kde sa daju posunut. Taktiez nejazdim v topankach, a ten pedal mi po dlhsej dobe nie je najmaksi.

Last edited by Puma ///; 30.4.2013 at 11:33.
Puma /// is offline   Reply With Quote