View Single Post
Old 5.6.2013   #2788
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Je to nieco ina ako v hre. Tiez sa mi trat nezda az taka uzka ako ten 3D model, ale to nie je jedina vec co je tam taka ina. Najvacsi problem ako hovoris su ovela rychlejsie ostatne auta. Na to treba davat hrozne pozor. Na darcov organov dvojnasobne.
Dobre ze si zvladol krizu pri brzdeni, ja som ich tam mal uz aj viac no vzdy to nastastie vyslo. Aj mam trosku tipy kde sa ti to mohlo stat. Su tam brzdne zony, ktore totalne nenavidim - bud kvoli zvlnenemu povrchu alebo kvoli strasne hladkemu asfaltu na ktorom pneu poriadne nedrzia.
Tesim sa na video a zaroven kus zavidim. Uz mi to tam chyba. V tom oktobri tam s velkou pravdepodobnostou pojdem pozriet/zajazdit, lebo budem vtedy byvat blizko (mam tam robit diplomovku, nie na nordschleife no par km odtial )

Inak ten navrat z trate ked uz vies ze sa v podstate nema co stat a uz len ti pomaly klesa tep a adrenalin...to je super..milujem...a potom clovek odchadza po tej prijazdovej ceste a nema potrebu ist rychlejsie ako dochodca na vsech svätych

PS: jaktoze iba 400km tam? to kde byvas? Mnichov? Ci to Kysucke Nove Mesto je tak blizko? ak hej tak budem jazdit cez KM
bavorak is offline   Reply With Quote