View Single Post
Old 17.6.2013   #2816
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Smile

?akujem za reakcie. :-) Video bolo nato?ené mobilom Sony Xperia Acro S, ?iže ni? extra výkonné (koncom roka som chcel po?asiu-odolný mobil a tento vyhral, Xperia V sa nedala zohna?), 1080p (Full HD verzia je k dispozícii, link pod videom). Okrem toho Xperia ešte cez bluetooth logovala OBD2 parametre auta. Mimochodom, na Nordschleife je zakázané natá?a? videá... ;-) Je to v pravidlách, rovnako ako jazda vpravo a dodržiavanie dopravných zna?iek. Môj biely mobil bol možno nenápadný, alebo to neberú zase až tak vážne. Každopádne, v októbri fi?ím zase, ale bolo by lepšie spa? niekde tam a by? svieži a trošku k?udnejší. :-)

Neupravovaný OBD2 log (CSV do napr. Excelu, z podobných RaceRender 2 a iné programy generujú video "budíkov"):
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...604_173821.csv

Edit: Inak uprostred otá?kometra mal by? prevodový stupe?, toto v logu nie je, ale dá sa to vypo?íta? (napríklad jeden plugin do Android aplikácie Torque to robí, len treba zada? rýchlos? na 2000 otá?kach na každom stupni), chví?u som skúšal deli? rýchlos? a otá?ky, ale vyzeralo to na dlhšie ako som bol ochotný obetova?.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 17.6.2013 at 20:54.
Substance242 is offline   Reply With Quote