View Single Post
Old 4.7.2013   #2847
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
P?kná motorka Mio. Já jsem p?ed ?asem taky o n??em uvažoval, ale protože jsem nikdy nejezdil, cht?l jsem n?co zábavnýho i v menší rychlosti, hodnýho atd, jednu dobu jsem m?l v hledá?ku Yamahu MT-03, na ER6n jsem v?bec nenarazil, divný. Ale všichni okolo jsou st?elci, s nimi bych nejezdil a navíc každý radil úpln? n?co jiného, takže z toho sešlo a moto mít už asi nikdy nebudu
nikdy nerikej nikdy, znam x lidi co si poridili prvni motorku nekdy v 50ti, motorek je spousta, er6 neni az tak popularni protoze je to "pro baby a zacatecniky", protoze vsichni potrebujou minimalne 100+ koni, jinak to nejede, jenze pak s nima nekde jedes a jedine kde to umi je dlooouha rovinka..
ja mel pred mesicem jeste afriku, o hrozne vetsi a tezsi cestovni enduro, lital jsem s tim i v terenun parkrat i motoslalom a umelo to vsechno dobre, ale nic nejlip, ted jsem chtel neco vylozene na zabavu a na hrani a to tahle motorka splnuje uplne bezvadne, na uceni uplne parada, ale kdyz se tomu zatopi tak to umi taky pekne svistet ;-) hlavne jsem chtel dvouval, abych nebyl jak milion sterilnich vysavacu co vsude jezdi, nedavno jsem zastavil na benzince a za hodinu se tam vystridalo 7 motorek z toho 5 hornetu, je to dobra motorka, ale co je moc..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote