Thread: iRacing
View Single Post
Old 15.8.2013   #571
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

iR hraju te? v poslední dob? dost, ale ?im dál tim víc si za?ínam myslet, že jsem vsadil na špatného kon?. Teda neni to úpln? špatnej k??, ale má to svoje mouchy. Rozepíšu se o tom. Koupil jsem si Corvette C6R a jezdím Proto a GT Challenge. Už jsem si za?al zvykat, ale p?išla nová tra? z Montrealu. A? je tra? nádherná, tak pro dobré ?asy je tady pot?eba opravdu hodn? skákat p?es obrubníky. A to je práv? ten problém. Na nich se to chová ... Ani nevim jak. Jednou to prost? projedete ok, podruhé je výsledkem piruetka. Už m? to docela dostávalo a zrovna jsem se potkal na tréning serveru se známým ufonem z LFS Norbi Kissem (dal jsem mu asi p?l vte?iny na kolo. Ale na špi?ku mi stejn? chybí ješt? tak 2s). Pak jsme si ješt? vym?nili pár pm. Napsal mi, že jediné auto v iR, které za to aspo? trochu stojí, je McLaren GT3. Ten jediný údajn? jezdí "celkem" normáln? p?es obrubníky. Zbytek je loterie... Docela jsme se v tom shodli, iR má prost? podivný fyzikální model, co se p?ejezd? nerovností tý?e. Norbi má reálných zkušeností hodn? (mimo jiné jel t?eba Porsche Supercup) a po?ád si nem?že vynachválit LFS - best of. Bohužel je problém v tom, že je to LFS. Vždy? to znáte...
No asi tuhle sezónu dojedu, ale pak nevim. iR je sice dobrej sim, ale reáln? propo?ítávaná fyzika v LFS je po?ád n?kde jinde. Ješt? jsem trochu dával nad?je do Asetto Corsa, ale co jsem o tom v poslední dob? zjistil, bude tam um?le zvýšený grip a chování aut takové "ak?ní". Bohužel...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote