View Single Post
Old 17.9.2013   #76
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

A jel jsi už n?jakej závod? Jako ta C6.R neni špatná, tedy dokud neza?neš skákat p?es obrubníky. Ale na tratích kde se tolik nekatuje je to hezký auto. Já mam po pár závodech GT a proto v týhle sezóne chu? s iR praštit, protože ty závody... Asi takhle - kvalifikuju se dob?e, 1. místo. Za?nu ujížd?t, po cca 20 minutach asi 13 vte?in náskok. Pak m? dojede zezadu HPD, který jsem !!p?edjel!!! v 2. kole po startu. No a co si budem ?ikat, ud?lam mu místo, on to nezvládne p?i bržd?ní - 4x, hodiny. Našt?stí moje auto je ok. Jedu dál, vyjedu si náskok op?t na 13 vte?in, když m? za?n? dojížd?t pole pomalejších HPD?ek a to je masakr. Uhejbam jako o život, pouští mi to tam jako bych v?bec nebyl. Pak za?nu dojížd?t Fordy. N?kdo krásn? pustí, n?kdo modrou ignoruje. Ale to mi nevadí. No a když asi tak 5 minut p?ed cílem p?edjíždim n?jakej Ford na brzdach, on to nezvládne a narve m? to do boku - 4x, auto na kaši, race over. Podobn? se mi to v iR stalo v poslední dob? víckrát. Obzvláš? na krátkých tratích jako Laguna Seca apod. je to masakr z d?vodu extrémního provozu, p?i?emž cca 50% lidí na trati má co d?lat se na ní udržet. A tak?ka každej kontakt je fatální. Sice je to real, ale tohle se fakt nedá...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote